Rita smekis pie kapnu telpas, garas 15min un brinumezer gaidi es jau dodos! :)
sveicināti kolēģi. pēc 4 stundām vyezds uz brīnumezeru. kā ar braukšanas apstākļiem varņā?
Pichuks,
man jau ļoti patika viņa aprēķini, ka makšķernieki sezonā izvelk apm. 12 reizes vairāk asaru, nekā zvejnieki ar mutņikiem u.c. profesionālajiem zvejas rīkiem ;)
Pašlaik viņi mēģina atjaunot veco kārtību, ka makšķernieki-mīlētāji (ribalov-ļubiķeļ) drīkstēs copēt līdz 3 km attālumam no krasta.
Pirms nedēļas bijām Kolkjā. Naktsmājas bija pie vietējā zvejnieka Iļjas, kas arī veda iekšā ar karakatu. Viņam pieder arī zivju pārstrādes cehs Kolkjā, gan jau daudzi te viņu zina.
Kad pļāpājām ar viņu, viens no mūsējiem neticīgi teica - Nevar taču tik lielu ezeru tā izkāst tukšu ...
Iļja tā dziļdomīgi pajautāja - Kas Tev to teica ... ?
Vēl bija interesanti teksti no viņa, bet lai nu paliek.
mmartins, 1.marts 2013, 08:29
Tāpat viņš teica ka šāda zivju nozveja ir cikliska jau kādu laiku un pēc pāris gadiem atkal būs ierastais izmērs. Lai vai kā zivis joprojām tur ir, vienīgais nav tādā kvantumā kā pirms tam, ka jebkurš kurš uzkāpa uz ledus nokāpa ar pilnu maisu. Tagad tā zivs ir jāmeklē, jāpiemāna un jānopelna! Protams ir arī kāds, kuram bez tā visa paveicas un maiss ir pilns, bet tur jau tā ezera burvība - LIELIE BONUSI! Tāpat viņš teica ka jābrauc, kad paliks siltāks un lomi būs lielāki! Kā jau katru pavasari arī mūsu ūdeņos!!! Veiksmi un tiem kas jau ir tur! Gaidu atskaites un gaidu marta beigas!
ka wsp varnja vizinashanas pa ledu ar busu?
To visu es skaidroju tikai ar alkatību,viss ir maz un vse do sebe ,bet der vai neder to domāsim pēc tam.
http://www.kalastusinfo.ee/sisu/posts/ryebolov-spryatal-nedomernuyu-ryebu-v-shtanye-578.php ir par ko padomāt
aric56, 1.marts 2013, 15:40
Labi jau vēl, ka nenoslēpa biksēs dzīvu mēra līdaku... :-) Mums jau tā ar to demogrāfiju pašvaki...
Pirms nedēļas bijām Kolkjā. Naktsmājas bija pie vietējā zvejnieka Iļjas, kas arī veda iekšā ar karakatu. Viņam pieder arī zivju pārstrādes cehs Kolkjā, gan jau daudzi te viņu zina.
Kad pļāpājām ar viņu, viens no mūsējiem neticīgi teica - Nevar taču tik lielu ezeru tā izkāst tukšu ...
Iļja tā dziļdomīgi pajautāja - Kas Tev to teica ... ?
Vēl bija interesanti teksti no viņa, bet lai nu paliek.
Jā, par tiem baltajiem ledus laukumiem tā ir.Reizēm ledus ir raibs,laukumi mazi,tad ir jāpielieto trigonometrija,jo ēna dibenā ir jāpēta pēc saules leņķa un ūdens dziļuma,balto laukumu lieluma.
Jā man te vienreiz Peipī vietējie iestāstīja,ka vajagot kad nav sniega vairs,nu vairāk uz pavasari,meklēt asari zem tiem baltjiem pleķiem,tur ir ēna un viņi uzglūn mazajām,medī,bet tā arī bija,es uzrāvos arī,un kādi vēl nāca eksemplāri,jā bij ko vilkt.
Nu forši, džeki ieliek reālu atskaiti.. + apstiprinošas bildes. Paldies par to..:)
un prieks ka kāds normāls asars ar Peipusā ir.. :)
Nu ta sodien vakara startejam uz 2dienam, svetdien bus atskaite, merkzivs vedzele!
Heisā hopsā, Okunens jūtas kā čempions boksā!
...Peipuss. 2013. gada 27. februāris. Asari 3.5kg un vairāk arī nevajag, izmērs ierastais, lielie visticamāk nāks martā- ja nāca pagājušājā gadā, tad nāks arī šajā. Laiks fantastiski saulains, atpūta kolosāla...
Rīta cēlienā cope bija ļoti laba, vēlāk apklusa un tad tik ar lielu pierunāšanu. Ledus biezs, pa virsu kādi 10-15cm sniegs, kas diezgan apgrūtina iešanu, bet ja atrot kāda transporta iebrauktas pēdas, tad viss nokārtojas :) un 1,5km pievarēti bez pārāk lielas piepūles. Urbties gan patreiz ir tas pats, kas aiziet uz sporta zāli uztrenēt kādu muskuli, kas no šāda viedokļa raugoties ir pat labi :)
Saule spīdēja tik patīkami silti, ka sēdos uz kastes ar seju pret vēju, lai maksimāli izbaudītu saules mestos vitamīnus :) Šādā manierē nedaudz sarežģījās copēšana, bet uzlabojās kopējā pašsajūta.. ui, nu ko vēl piebilst, super labi.. super..
Ļaudis, neskatieties uz antipeipusistu izteikumiem, bet brauciet... tas vēl joprojām ir forši..
Jā,aizmirsu pateikt paldies urbju dakterim,Zariņvaldim,kas atdzīvināja Moru-spiralen.Bet ledus biezs,vakar Peipī izurbu tikai ap.10 caurumus,jāņemas tupus-rāpus.Veči meklējiet urbjus ar gariem kātiem,citādi kāds dupsētājs būs nemanot klāt.
Vakar,27.02.13.Peipsi,Ranna.
kopā ar Pekkas Okunena brigādi bijām vecajās vietās apm. 1,5km no krasta,copējām bez iebarošanas,mērķzivs asarēns un ja kas, kāds negaidīts bonusiņš .Galvenais iegūt spēku nākamajai nedēļai un noņemt stresu,ko iegūst forumā lasot par n-tajiem maisiem,ko visi velk ārēs tālajās.
Godīgi no 9-15:4;3,5;2,3;2 kg. Tīrs asarēns,man tikai 1 rauda, pa visiem 3 ķīši,man bonusiņš izšāva 1/2 stundā 410-3 gb. 300 -1gb. Visiem bija arī kāds 100-150-gr.,pārējie standarts 50-75gr.. Vietējais suns pabarots uz pašu vēdera rēķina,saules pēcpusdienā pa pilnam, bija silts,beidzot bez cimdiem,tākā forši.Brauksim vēl.Rīts bija daudzsološs(pat stirnas bija),bet kā parādījās saule,tā čušš.Liekas ka mainījās arī spiediens.
ķiploku vismaz 1 kg uz 5 kg barības! :D :D :D
Saulespuķu spraukumi, rīvmaize, ķiploks!
Pārbaudīts-rauda būs klāt kā likts!
Ne asakas, vīri!
eu padalās ar ko peipī vislabāk iebarot tieši raudas?
juris.r, 27.februāris 2013, 13:58