Ja rakstīt tad rakstīt.Trešo reizi Peipī ,trešo reiz vienā un tajā pašā vietā(+,-20m) un rezultāts-pirmo reizi 9,5+9,5;otro 10.5+12.5;un trešo 10.5+15.0 ko vēl laimei vajag.
P.S.Bet kopā saliekot tur ir divi cukurmaisi pa divām dienām tā kā es nezinu ko vēl vajag,ja visi saka par baigo necopi.
18,19 martā Kolkos bijām četratā 5.2km dziļums 6.5 makšķeējam no pl.9.00(agrāk negribējas pa salu dauzīties)līdz16.00 ar četriem pārtraukumiem(katrs ne mazāks par 30 min)uz fotosessiju kafiju un cepumu noķēram pa divām dienām 16.5;20.5;19.5 un25.5 kg katrs,oj baigā necope,oj-oj baigā necope(joks)-secinājums zivs ir un ķeras ja cukurmaisus nekārot,atpūta laba,gandarijums par labi pavadīto laiku sasniegts.Ne asakas.Brauksim vēl.
Paldies,Jums! Un ne asakas!
kirovets 9000: Kallastē motelis ''Laguun'',tel.+3725058551,Ņina.
Attālums līdz ezeram 50 m.
Kirovets9000, mēģiniet zvanīt NINA - Viktors
+37253992484
sveiki kolēģi!
vai varētu iedot kādus kontaktus kur var parnakšņot peipusa krasta vēlams!
Sveiciens copistiem!
Tikko ielogojos!Kaut gan sekoju Peipa aktivitātēm vairākus gadus.Ceru būt noderīgs kolēģiem,jo sveci zem pūra neturu - ko zināšu,ar to padalīšos.Un,protams,turpināšu smelties gudrības!
16-17.03.trijatā bijām Kallastē.Attālums ap 5km,dziļums 6.5m.Pirmajā dienā švaki - pa 3 kg uz seju,kaut gan dabūju dažus bonusniekus 250-400 g.Otrā dienā 3 copes vienkārši nepacēlu - es stīvējos augšā,šie ''kaut kas'' - apakšā.Nospruka...Laikam tomēr āķits bij par mazu tiem kukaiņiem...pa 8 kg otrajā dienā pacēlām,asars ar tīri pieklājīgs.Copēju uz zeltaino banānu ar sarkanu actiņu.
Nu patīk man tas Peipuss!Atpūta vienkārši fantastik!Cepums ar biku garšo...Saprātīgi..
Dēļ tā aukstuma zivis neaktīvas, domāt, ka sāksies plusi tad būs lielā cope, nedrīkst nogulēt!
17.03.Laksārē .
Gājam uz raudu, uz vietām, kurās 5dien un 6dien zināmi vīri (lasi -ticami) bija samēra normāli pavikuši (no 6 līdz 20 kg, un izmēra ziņā vis Ok). Bet vakar nebija ne sestdiena, par piektdienu nerunājot. Ar godīgu iebarošanu tāda puscope bija no 9 līdz 11. Raudas smukas, bet nu kg - knapi 6. Bet kopumā jau labi un pietiekoši.
Zīmīgi, ka raudām un asariem dēles pie purniem....dažam pa piecām...šķiet zivis ir, bet nekustās.
13.martā bijām Meerapalu ap 8.km 5vīri, loms katram 4-10kg raudas, vienam ap puskg asaris.
Raunis
Es pagājšgad ar 44 eirikiem tiku cauri par to pašu, šite arī biju ierakstījis, sākumā mūs nofočēja, pēc gabala apturēja.
Kā tas būtu latviski?1vecis-?un t.t. Un kāpēc tāda starpība,pēdējais dabūja visvairāk.Ko?
Brusis, 18.marts 2013, 09:26
Tāpēc ka pēdējais ielien teltī, rokas cilā bez skaņas, pīpēt un šņabi iedzert ārā nelien, tikai velk! :D
Kā tas būtu latviski?1vecis-?un t.t. Un kāpēc tāda starpība,pēdējais dabūja visvairāk.Ko?
Sestdiena Varņa ap 9 km, pieci veči;
1-5kg,vēdzeles nokostas trīs mormiškas,
2-6kg,
3-7kg,
4-15kg,un bonusā 1.5kg vēdzele,
5-19kg.
Laiks vienkārši pretīgs,ne asakas,tiekamies peipī.
osva, 18.marts 2013, 09:04
Vakar Varņa, līdz 12.00 pāris zives. kolēģim asaris 800 gr. baigais montsrs, tāds ilgi nebija redzēts Mainijām vietu, tad atkal, tad atkal, un nekā. Tā urbšana ir super. Līdz dienas beigām kaut kādas raudas un asarīšus salasījām. Par kg. neko. Var teikt baigā necope. Vēl sliktāk, ka Tartu politsai paņēma ciet un par to ka aizmugurē sēdošie nebija piesieti prēmija 120 EUR ...............!!!
Sestdiena Varņa ap 9 km, pieci veči;
1-5kg,vēdzeles nokostas trīs mormiškas,
2-6kg,
3-7kg,
4-15kg,un bonusā 1.5kg vēdzele,
5-19kg.
Laiks vienkārši pretīgs,ne asakas,tiekamies peipī.
16 marta varna 6km parsvara rauda 1;6,5kg 2;4,5kg 3;1,5kg
labs vakars! ko jūs, veči, raudat, ka neķeras. ķeras tīri labi. sestdien bijām četratā Kolkjā, ņēma raudas,loms no 8 līdz 12 kg.vējš bišķi bija, bet teltī patīkami.svētdien uz tiem pašiem caurumiem no 14 līdz 24 kg smukas raudas,pa vidu mazi ašuki. bijām 7km pret tiltu pirms kolkjas. tā kā tikai jābrauc, zivis sāk kustēt. visu labu!
šodien no rīta iebraucām merapalu 9km līdz robežai, ķēra nemazs asaris bet ļoti lēnu, negribīgi tikai uz 0.8 mm auklas, mazs murmulis ar motili, pustdienlaikā sāka pūst ziemelis , dabūjām bēgt aizvējā aiz laksāres salas, ielienot teltī ja ķertos zivis sēdēt varēja , bet nekā 10 raudas un ķīši, viss braucām malā, satiktie letiņi pie krasta teicās ka cope beigusies ap 10 rītā, bija pievilkuši pusi max maisiņu ar ,mazām var teikt, raudiņām, jāgaida siltums zivs neaktīvas......