atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Makšķerēšana jūrā

seedoo 09.10.13
Snipien, piebilde ja jūra nepurina un var izmantot vieglākus rīkus!!! Domāju, ka pārītis fīderīšu arsenālā nāks tikai par labu:))
snipiens 09.10.13
Ā un vēl, izcili varēja ar smalko fīderi pacopēt, smalka aukla, vieglāks svins un pāris āķi, copi redz ideāli, bija momenti ka praktiski cope sekoja uzreiz, pamēģiniet- ja jūra nepurina, krietni interesantāk un rezultatīvāk(REZUTATĪVĀK) nekā tupi ik pēc pusstundas raustīt kātus, nu vismaz kaut kāds sports sanāk un jūt, ka tā drebelē pa apakšu, kā sakās,,Noticiet sev un viss izdosies,,.

seedoo, 9.oktobris 2013, 16:19


Nu re cita ģēla...a to riebjas,lēti kāti,vajag tā!:)))
seedoo 09.10.13
Ā un vēl, izcili varēja ar smalko fīderi pacopēt, smalka aukla, vieglāks svins un pāris āķi, copi redz ideāli, bija momenti ka praktiski cope sekoja uzreiz, pamēģiniet- ja jūra nepurina, krietni interesantāk un rezultatīvāk(REZUTATĪVĀK) nekā tupi ik pēc pusstundas raustīt kātus, nu vismaz kaut kāds sports sanāk un jūt, ka tā drebelē pa apakšu, kā sakās,,Noticiet sev un viss izdosies,,.
Neoshop 09.10.13
Pirms 7.00 atbraucām netālu no Lūžņas. Laiks labs, vējš un zāle netraucē. Zāle varētu teikt ka praktiski nav. 4 piramīdu tur bez problēmām. Cope notiek tuvajā distancē. Bridējiem rezultāts sliktāks. Ēsma garnele. Kolēģim viens ritīgs poda vāks ( raugoties no izmēra) ne asakas!
seedoo 09.10.13
snipien, augsprātīgs esmu jo lauvas zīmē dzimis:)) Citus nekad nēsmu apdirsis, ja kādam gruntīgāks vārds tad sorry! Esmu centies respektēt tos kas cenšās! Kā saka mans labs paziņ,, Ja māki sabārt , māki arī noglaudīt,, Žel ka mūsu topikos lielākā daļa ir sūdu gāzšana uz galvas, diemžēl ir jātzīst ka Slāvu tautiešu sarunas ir lasāmākas un sakarīgākas! Manam brālim pieder daļa no Rusfishing.ru un ir RU copes sacensību tiesnesis kā arī godājama persona ŖU copmaņu vidū! Pagājušo gadu šie gribēja atbraukt uz rudens buti, pie mums ar kompāniju, uzdeva jautājumu, kas un kā, es atbildēju lai iemet aci mūsu mīļajā forumā! Atbilde bija viena un ko tie cilvēki ar to visu grib teikt, lielākā daļa ir tukši vārdi--maigi izsakoties! Bet nu iztiksim bez replikām un kādi mēs esam tādi esam, soory, ka piedrazoju tēmu, esmu pamodies un jāķerās pie ķidāžanas darbiem, kaimiņam skatos jau kūpiņš iekurināts:)) Visiem ne askas un brauciet uz jūriņ, atpūta tak pa skaisto!!!
seedoo 09.10.13
Atkal TVnets!!!, Ja kāds pazīst Valēriju no Mazirbes(vietējais) var šim uzjautāt:))) Un tas ir mans loms, vēl mazliet mazāk čomam, bet šim bute ar vienādi raibām pusēm, un beigās izcēla lielāko:))) Tā nu mēs savā starpā sportojam! Interesanti, kā gāja coppmaņiem, kas brida iekšā pretīm Mazirbes stāvvietai!
P.S. Te par muti vienu otru laikam vajadzēs sodīt!!!
Ieliku bildi,ja jau tā gribat! No dirsējiem nēesmu, un neviena priekšā netaisnošos!!!
Pats laikam paņemšu pauzi , jo rudens līdaka loga priekšā gaida!Kā sakās dušu otvjol, tagad var par citām lietām:)))
Vēlot viesiem jauku dienu, un sarosās rītdien noteikti vairs nebūs!!!
atmos 09.10.13
Kāda pieredze ir ar copi laikā, kad vēja virziens mainās uz pilnīgi pretējo ?
gugumons 09.10.13
tas SEEDO, nu jā,mēs vietējie esam uz di..as no tā ko lasam atskaitē te,malacis ,nav ko teikt. bet ja nopietni, tad jā,bute vakar bija ,bet ne pa 2 spaiņiem gan....
Pics1 09.10.13
Blūmiņ skatījos, ka pagājušo gadu Jūrkalnē festiņa ar Poriņu traki nodevāt pa butēm:))))))) spainis bija bet butes nebija
Pics1 09.10.13
Nu Blūmiņ tu dod, Tev vajadzēja zināt, kas uz jūras dzīvo un kam jūra ir kā sava kabata.
Brīvdienā vēji normāli bet vai zive būs.
4bz- 09.10.13
Ir kādas prognozes brīvdienām?
Piektdienas vakars - nakts - sestdienas rīts?
Pics1 tu tak jūrā esi galīgākā nule)))
Pics1 09.10.13
Blūmiņ beidz dirs. par spaini
Labojums no 19:00-23:30
Vakar man 2 kolēģi ar bij netālu no mazirbes no 7:00-11:30 katram pa spainim.
snipiens 09.10.13
seedoo!
Pamēģini bez savas augstprātības un tad jau viss būs štokos,nevajadzēs justies ap...am pēc tam,kad esi ap...is citus!:)
Ir tāds teiciens:,,Nedari otram to,ko negribi lai dara tev!"Lai tev veicas!!!
Bosiks12 09.10.13
seedoo bildes v studiju lūdzu :):):)
aakkis 09.10.13
Vietējie nez ko gaida, saka ka būšo tik riktīgi pēc trim nedēļām,tad jau laikam ķerra būs jāņem līdz:))
A,vietējie zin ka ~ar 15.10 pa naktīm būs jau mīnusi? Tad arī sāksies cope!!
Pics1 09.10.13
Seedo beidz dirs., ja jau esi tāds mega guru tad ieliec kaut vienu bildi.

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs