Ilgi esmu domājis kurā sadaļā publicēt savas domas. Ar čomiem esam izīrējuši jahtu uz Jaunā gada svīnībām - gribējām gan izklaidēties, gan makšķērēt. Ilgi nevarējam atrast, lai mums derētu gan atrašanas vieta, gan jahta kā tāda, beidzot atradām xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Super! Viņi piedāvā arī kuterus pārdošanai.
Un vispār vīri, manu teikto neņemiet daudz galvā, pēc šīsdienas CL admiņa uzbrauciena un dažu labu komentāru dzēšanas, es sāku saprast ka mēs neatrodamies demokrātiskā valstī.
Bet tas jau attiecas uz CL administrāciju un vadību. Kas nezin, Bumu meklējiet delfim.lv.
Feini sagaidīt 2014, un ne asakas.
Kapēc pārvākušies ? Es esmu reģistrēies 12 portālos /2 vācu/ Katrā ir savs Neko sliktu šajā apstāklī nesaskatu...............Katrā ir savādāk
28.decembris 2013, 14:28 | citēt | links
Tā jau tam Latvietim ir, 15 partijas valdībā, kopēju valodu atrast nevar.
Tāpat būs ar tiem forumiem, katrs slavēs savu, rezultātā mazvērtīga informācija.
Bums jau vīrs kārtīgs, cienu kā meistaru, kā arī loti daudz dara. Bet nu nevajadzēja jau te uz kautkādiem dirsējiem īpaši apvainoties.
Manā skatījumā CL forumam nav Latvijā līdzvērtīga. Paskatījos buma delfi , man tā lapa galīgi nepatīk. Verās arī daudz lēnāk.
Bet katram jau savs.
Veiksmīgu 2014 visiem, Tev bums it īpaši.