atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Vienkārši runājam par visu ko!

Tonis 29.11.14
Nu tad ar nepacietību gaidīsim vismaz divus...:))
willijs 29.11.14
Labs nāk ar gaidīšanu!)))Iešu ievilkt nāsīs vēso gaisu un čučāt-rīt būs jauna diena!))))
P.S.Ka teica viens copmanis-Vislabākais vīrs ir cūkai,proti kuilis!Kad ieliek tad vismaz seši!
vienkars 29.11.14
Katrā ziņā lai tas nebūtu arī MRK2,jo no jums jau ar nav nekāda tolka,tik cik tos garos penterus ieliekat.
willijs 29.11.14
Nu noteikti ne MRK-2!D
Tonis 29.11.14
MOSP-2?
willijs 29.11.14
Katrā ziņā to darīšu!Domubiedri ir un pietiekoši!Līdzīgi domājošie ari būs laipni aicināti!
Tonis 29.11.14
Tā jau parsasti ir ,kur trīs latvieši,tur piecas partijas...,un tā pat visi pie sasistas siles...
willijs 29.11.14
Nekādu emociju.Neinteresē mani tas rajons jo pārāk trokšņains(Kuteristi,ūdensmočujākļi,pussalas kempingbļauri),kaut gan reljefs ļoti interesants!tomēr patīk pabraugt ta tuvāk tam krastam lai puiki vestēs tramīgi parosās.)))
vienkars 29.11.14
willijs katrā ziņā pamēģini izveidot savu domubiedru grupu,es domāju daudzi tev būtu sabiedroto.Katrā ziņā atbalstu tavas domas,par velcēšanu,par pavasara liegumu spiningot.
usis 29.11.14
willij, nevajag sakāpināt emocijas, ja vajadzība pamīzt, no laivas jākāpj klusās vietās , nevis miljonāru pļaviņās:)
willijs 29.11.14
Noteikti!Pirmkārt centīšos panākt lai atļautu copēt ar trim vai četrām makšķerēm un ar skubu metīšos kašķēties ar visām makšķerniekus pārstāvošām organizācijām un klubiem!
Malikis2011 29.11.14
willijs-iestājies pie zvejniekiem, vai medniekiem, nevajadzēs dzirdēt pārmetumus, ka kaut ko dari.
Tonis 29.11.14
Prātīgi teikts ...,nehren te mutes dzesēt!...
opusums 29.11.14
Vai Wiillij tavai domubiedru grupai buus kaadi pienaakumi pret makškernieku sabiedriibu?
willijs 29.11.14
Usi izkāp pie glamūrīgās būves!)))
Vieglāk taču ir nedarīt neko vai nodarboties ar visa noliegšanu un citu ķengāšanu?Starp citu intereses dzīts biju uz mačiem Ventspilī,nu tiem spiningošanas un tici vai nē nevienu ,,Pālī" neredzēju un nemanīju ka pirms vai pēc copes kāds lietotu!Tas tā starp citu!Par vienu otru šeit aurojošo personāžu To gan nevarētu teikt,un godaprāts arī dažam labam stipri pieklibo!D
P.S. Neviena klubā nestāšos,bet organizēšu pats savu domubiedru grupu!
usis 29.11.14
aha- 3 gadu plānošana 3 gadu darba plānam:)
Tonis 29.11.14
Villij,
ja par darīšanu ,-ta lūdzu pie Baloža kunga...
usis 29.11.14
Par tauvas joslām kaut kad bija blogs, liekas pavasarī. Dzīvoju Ikšķilē 8 gadus , diezgan bieži esmu kāpis krastā dažādās vietās, nesaspringstot.
willijs 29.11.14
Vecais kašķis MRK pret MOSP turpinās?Tak labāk sanāciet kopā un izdariet kaut ko!Piemēram laba nodarbe jums varētu būt ,,Gāzētāj Jura" īpašuma nobanošana pretī Meinarda baznīcai sakarā ar aizliegumu izkāpt krastā!Kur ir likums par tauvas joslu?MRK taču ir par brīvu piekļuvi pie ūdeņiem visiem un visur bez maksas?Varētu ar plakātiem pastāvēt pie vārtiem Daugmales pusē varbūt kāds arī kāds iznāktu un iedotu kādu ledeni?
Tonis 29.11.14
Mārtiņ Balodi, :)
Tu tāds saraustīts vakar izskatījies,šorīt atkal dikti ieturēts...:)
Es jau gribu lai 'DOĻĀ' mani paņem ,a Tu mani uz tiem Zīles HES-iem virsū gribi uzmest...:D:D.
Man jau pie tā Babītes Ziga vairāk patīk,bet var arī pie Jadvigas...:D:D

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs