Uzmanību!
Pie mums jau ir ledus!
”Makšķernieku paradīze” atvērta zemledus makšķerēšanai...
Jautājumu gadījumā lūgums zvanīt – 29174814 ( Miervaldis )
Labvakar! Strauji tuvojas ziemas sezona, ja piepildīsies sinoptiķu prognozes, tad pavisam drīz jau uzmanīgi varēs kāpt uz pirmā ledus :) Aktualizējās jautājums par Šilova kunga bļitkām. Ir jau kaut kur nopērkamas?

Treble hook with plastic drop/metal drop
Trīsžuburis ar epoksīda vai sveķa pilienu, vismaz es tā saucu :)
vakar biju aizbraucis uz Burtnieku atklat sezonu iznakums no 8,30-12,00 pari pa 2kg,asarišu nau pārsvara raudinas izurbu 6 caurumus bet sedeju tikai pi viena nedaudz pibaroju un vis notika laicins super -3*veja nebij pasaka ledus ap 14-15cm pi baznicas pa ledu vizinajas ar kvadracikliem
... atlhaushos iebilst ! Maneejiem veederos-khiishi un asari . Atkariigs- vietas kur tie buus kherti.Par nhemshanu gan man buus atshkhiriigs viedoklis ! :)
babiites asarim vēderi līdz malām pilni ar sānpeldi un citiem mošķiem, tāpēc loģiski, ka bļitku švakāk ņem kā mormeni ... un ja vēl sānpelde uz āķa ... mmm.... kādi kupraiņi ;)
Noveeroju sakritiibu par copi pieriigaa. Man vakar Babiitee naacaas piedziivot tieshi taadu pashu copi/necopi kaa viiram Khiishezeraa.Vinham mormishka, man blhitka. Ieprieksh biju ieveerojis sakritiibas ar Aluuksnes copmanhu veerojumiem.
Ietekmeet copi nesanaak-jaaveero ! :)
Bums, paldies par ieskatu ! :) Jaaapguust chorta teema ! :) Juutu, ka citreiz arii mazaas blhitkas nepaliidz, pie asara esamiibas !
gintsgg uz kuru pusi ta jālaiž?
marchelo55, 5.decembris 2014, 23:00
. Atbraukt pie manis ir ļoti vienkārši , braucot pa Ulmaņa gatvi no Salu tilta Jūrmalas virzienā , nekur nenogriežoties , veikala Spices rajonā , tur kur agrāk bija Honda centrs , nesen tur atvēra Woksvāgena centru , pie ceļa labajā pusē stāv reklāma , liela wolksvāgena zīme , 100 metrus pirms viņas ir sēta pilna ar kapakmeņiem , vārti vienmēr vaļā , griez iekšā un būsi klāt , pirms braukšanas vēlams piezvanīt es ne vienmēr esmu uz vietas , ka nesanāk tā , ka atbrauc , bet manis nav . Mans tel . 29111932 .
paldies par atbildi un video
gintsgg uz kuru pusi ta jālaiž?
Sveiki man tāds stūlbs jautajums ka to atsitēju uzmaukt uz auklas
marchelo55, 5.decembris 2014, 22:46
Atbrauc pie manis , parādīšu .
Viņš pavelkās uz leju /serdenis /ievietojas aukla un tad pavelk uz augšu Aukla paliek cilpā Laiž lejā un atsit bļitku vai mormišku
Sveiki man tāds stūlbs jautajums ka to atsitēju uzmaukt uz auklas