Cope Amerikāņu Peipusā ! Sevišķu uzmanību pievērsiet laivai kas brauks pa ledu . Un nevajag teikt ka tikai krievi izceļas izdomu - amīši ne ar ko neatpaliek :))))
Viiru dzen saape .... :)
Var maniit, ka vinhsh tur nav paardziivojis pozitiivas copes emocijas ! Viss jau buutu plauktos,ja neceltu to savu paarlieciibu augstaak par citu copmanhu viedoklhiem.
Neviens neliek seedeet uz taam mazajaam zivteleem. Ej meklee zivi un atrodi ! :)
Gahans, protams ka pie mums ar var pavilkt, bet ja laika ir maz, tad labāku vietu kur piesiet dvēseli nezinu! Neba jau tās zivis ir vajdzīgas , bet skarbā daba ar sagrūztiem torosu kalniem ir neatkārtojama, mūsu pusē tādu NAV! Ne asakas- gaidam ledu.
lai cik tas divaini neizklausitos,ja esmu bijis.sajutas-nekadas.vienigas sajutas ka kads sezj leja un karina tos asarisus tev uz akja.neizprotu tos copmanjus kas tonnam velk sprizja garuma asarisus un ir sajusma.Lv ezeros,ne visos protams,var pavilkt smuka izmera asarus,tikai japamekle bet prieks ta jau daudzi ir pa slinku,labak uz peipi aizbraukt vanckarus pavilkt.protams ka ari tur trapas smuki asari bet ari te vinjus var dabut.
gahans, daudziem mēs tur esam interesanti, tam dēļ ,ka izmantojam gan naktsmāju, gan ievešnas utt pakalpojumus, un viņi ir priecīgi ka iekrīt kāds euro kabatā, ļoti šaubos ka no tiem tīklu smēlējiem lielākaij daļai ir kaut kāda jēga! Kas ar lašim Daugavā, cik zināms ar tīkliem smeļ vaislu, ko paši ir laiduši-savvaļnieku tur jau sen nav!!!
seedoo, 18.decembris 2014, 22:06
un tad jus butu tie labie igaunju biznesa glabeji?vienigais labums ka asarisus iznicinat braucat arpus Lv.
gahans, daudziem mēs tur esam interesanti, tam dēļ ,ka izmantojam gan naktsmāju, gan ievešnas utt pakalpojumus, un viņi ir priecīgi ka iekrīt kāds euro kabatā, ļoti šaubos ka no tiem tīklu smēlējiem lielākaij daļai ir kaut kāda jēga! Kas ar lašim Daugavā, cik zināms ar tīkliem smeļ vaislu, ko paši ir laiduši-savvaļnieku tur jau sen nav!!!
vajag gan tos ziemeļniekus dzīvot pamācīt, viss viņiem, kā iepriekšējās diskusijās noskaidrojās, ir labāk-likumi, ceļi, nodokļi, sievišķi, tik no copes lietām neko nejēdz:)
Ka tik nav kā paris gadus atpakaļ, ka vēl Janvārī bija vaļā un zvejnieki ar mutnikiem pāris nedēļās krējumu nosmēla, mums uz vairākiem gadiem palika tik sprīdīši :)
kadmijs, 18.decembris 2014, 19:57
Jums palika???neviens tevi ar bomi uz turieni nedzen.un nez kapec kadam butu prieks tevis tur kaut asaritis jaatsta.butu labak satraucies ka tepa daugava lasus ar tikliem izsmelj.