Meklēju konditoru kam rokas no pareizās vietas aug...:) Mans T-29208904
Tonis, 3.oktobris 2015, 14:46
Tev jāņem kāda kurratene ar darba lūpiņām,stiprām rokām un pats galvenais,Urmaas droši vien zinās teikt,šām esot šķērsām.
Bļinn,nu tieši tā tie bļini tiek gatavoti,Urmaas,maini profesiju,nebūs stabos jākāpj...:D
Meklēju konditoru kam rokas no pareizās vietas aug...:) Mans T-29208904
Tonis, 3.oktobris 2015, 14:46
Maisu miltus+pāris kilo raugu+spaini sāli+cukuru. Kārtīgi ar airi pašīberē un rullē uz plates. Ja nav žēl tad pakaisi ar magonēm, vai uzlej zapti. Vot i plācmaize gatava. :D
Meklēju konditoru kam rokas no pareizās vietas aug...:) Mans T-29208904
Kāds man-topošajam pensionāram-varētu paskaidrot šādu lietu. Pie fīderkātiem aprakstā var sastapt norādi''ātra akcija, vidēja akcija''.Ko tas nozīmē?
Paldies!
Meklējam jūrniekus darbam uz Oil/chemical tanker tipa kuģiem sakarā ar flotes palielināšanos. Flotes vecums līdz 5 gadiem, bonusu sistēma, apdrošināšana, karjeras iespējas, konkurētspējīgs atalgojums. Pārvadājam tikai naftas produktus. Sīkākas detļas pa tel: 29280338
... :) nu nekas, nav gribētāju atzīties, ka ir copmaņi =parastie= !
turpināšu projektu vienatnē,,un protams smalka foto un video atskaite,,, kkad drīzumā,,,,kā, tas process virzijās :)
kaut kā iznācis ir iekopēt divas reizes, bet tas tā nejauši.
to janks
Līdzjūtība par salūzušo kātu.
Taču, pirms sūdzēties tālāk, iesaku pievērst uzmanību faktam, ka šie kāti lūzt pamatā tad, kad savienojuma vietā nav korekti sasprausti, tas ir nav līdz galam iebīdīti vietā.
Ja nav pārliecības, ka viss ir bijis pareizi un korekti, labāk nesūdzēties. Eksperts to pateiks ar lielu ticamības klātbūtni, un var iznākt vilties.
Bet es nepavisam nemudinu nemeklēt taisnību, nē... Lai veicas.
to janks
Līdzjūtība par salūzušo kātu.
Taču, pirms sūdzēties tālāk, iesaku pievērst uzmanību faktam, ka šie kāti lūzt pamatā tad, kad savienojuma vietā nav korekti sasprausti, tas ir nav līdz galam iebīdīti vietā.
Ja nav pārliecības, ka viss ir bijis pareizi un korekti, labāk nesūdzēties. Eksperts to pateiks ar lielu ticamības klātbūtni, un var iznākt vilties.
Bet es nepavisam nemudinu nemeklēt taisnību, nē... Lai veicas.
http://www.copeslietas.lv/site/zurnals/
Iegāju žurnāla sadaļā, apskatīties via nu gadījumā nav šodien ''copes diena'' un skatos.. bļin, nesaprotu kas pa dienu un datumu.. itkā jābūt 01.10.15.. a man rāda pēc tā kalendāra , ka ir 4diena , 29.09.2015 un vēl necopes diena :D
Ir tāda -patērētāju aizsardzības biedrība.Tur arī var vērsties..
sveiki makšķernieki!!
Vakar vienā Liepājas makšķernieku veikalā, kas kandidē uz piparbodītes titulu iegādājos spininga kātu. Fāteris aiz letes likās prātīgs vīrs, un arī atsauksmes no malas nebija baigi sliktas dzirdētas. Bet šodien viss pirmais iespaids pamatīgi sašķobijās. kātam tests 10-30, galā uzlikta gumija ar 10g čeburašku. 3ajā metienā kāts pārlūza savienojuma vietā. nesu kā brāķi atpakaļ uz bodi, un tur mani atšuj, ka pats esot vainīgs. un arī čeku man iedeva tikai šodien.
Tagat jautājums, kur meklēt taisnību, kādās instancēs vērsties, un vai vispār ir vērts kaut ko pasākt, jo kāts nebija pats dārgākais...
Motors jaunā tipa ar litrīgu bāku.
Arī eļļas vāciņš augšā iestrādāts bākas korpusā.
Un pilnā ručkā arī mazajiem japāņiem patēriņš tam pašam Tohatsu 3,5 pie 4500 apgr. ir pēc papīriem 1,7 l/st.
lai jau veicas, neaizmirsti piefiksēt visu ko pērc (instrumentus un piederumus), kā arī patērēto laiku :)
Beigās varēs sarēķināt cik tas izmaksāja :)
Kas Tev par pļāvēja motoru? Brigs&Stratton jau tur nekādu šļauciņu neuzliksi, ja oriģinālā bāka. Bet vispār iesaku padomāt par lielāku bāku nekā oriģinālā. "Ručkā" braucot 1L bāciņu 3.5HP dzinējs izēd ~stundā... oriģinālā pļāvēja nav tik liela, labi, ja puslitrs...kas tā par braukšanu, ja ik pēc pusstundas pitstops...sevišķi vējā vai viļņos pildīšanās nav patīkama...
Protams ir lietas, kas ir jāpārtaisa:
1. BB vāciņš - hermētisks + gaisa ventilis (bet tas ir arī original L-dzinējiem)
2. Benzīna vada krāniņš (arī visiem L-Dz)
3. Pārejas flancis no motora uz kāju !
4. Vārpstas pāreja, manā gadijumā 10x10 kvadrāts, no pļāvēja motora vārpstas D22.2 mm.
5. Apgriezienu regulatora atslēgšana (tur arī nahrenizēsies visas tās daudzās atsperītes, kas nodrošina viņa darbību)
6. Gāzes droseļa izveššana uz rumpeli.
7. ON/OFF slēdža izvvesšana uz parocīgu vietu.
8. Atgāzu novadīšana uz kāju.
9. Kājas nolietoto detaļu nomaiņa uz jaunām vai aizvietojamām detaļām!
Tāds plāns. :)
Es par šito arī savulaik domāju, bet esmu pateicīgs sargeņģelim, kurš mani no tā atturēja :)
Pilnīgi ticu, ka tehniski to visu var sabūvēt/savienot tā, ka tas strādā. Ticu arī, ka pa spoguļgludu ezeru ar to čančaru varēs tīri normāli pabraukt.
Ņemot vērā, ka var nākties braukt arī jūras/līča ūdeņos, palielā vējā/viļņos/lietū, NETICU, ka tāda uzparikte būs ilglaicīga un stabili strādājoša. Būtībā atstājot zāles pļāvēju 1x lietū, problēmu pietiek visam viņa atlikušajam mūžam :) Paskaties, cik tam pļāvēja motoram tur visādu sviriņu un atsperīšu, kas korodēs, bāka ir pilnīgi neaizsargāta pret ūdens iekļūšanu utt.
Es braucu makšķerēt, nevis brīvā dabā pa dzelžiem urķēties...Jauns mazais motorītis maksā sākot no 700eur, ja mēle mutē ir, var vēl pakaulēties.
Ja tomēr izlem ņemties, tad par ūdens aizsardzību iesaku visvairāk padomāt...sēžot garāžā nekas tāds prātā neienāk :)
Esmu uzsācis projektu : laivas 2 taktu motora parbūve uz 4 taktu zāles pļāvēja dzinēju.
Sagādata kāja no evinrude 2.3(lietota) un jauns 3.6hp zales pļāveja dzinējs.Pa ziemu gribu to visu dabūt darba kartībā!
Jaunu sadaļu vērt, nav iekāriens, jo nezinu, vai tautai ir interese par šo tēmu, ja ir varbūt varam izveidot šeit tādu, kā kuļibinu klubiņu! Lūzu PM.
Ūdens dzesi, metīšu ārā, bet izplūdi gribu ielaist kājā(klusumam)!
Arī pašam ir jautājumi zinošajiem :)Par dzinēja sariktēšanu!
PS.
Domaju Latvija ir pietiekoši man līdzīgo - copmaņu, parasto (vismaz, ko redzu uz ūdeņiem)
....un lūdzu, nerakstiet tekstus tjipa: da nafig, da labāk tā, da labāk šitā,,, necopeju tik bieži, lai par motorīti būtu vēlme atdot štuku EU.
Pagaidam tas man ir izmaksajis 100 EU.
Parsvarā copeju ar E-motoru, bet ir pāris reizes gadā, kad labprāt iebrauktu ar benzīnnieku!