atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Laivas un to motori

edzis555 23.02.16
Ir nobriedusi doma uz sezonu beidzot nopirkt PVC laivu. Kādai jābūt laivas kategorijai, lai kādu reizi varētu ar viņu iebraukt arī jūrā. Varbūt ir kāda saite, kur tas aprakstīts.
kazimirs 23.02.16
Paldies Buks :-)
BUKS 22.02.16
Kaža, nekā laba tur nav! Vari mierīgi atdot man :). Paši paņēmàm 2 takteri! Domaju, ka būs čakars ar eļļu, bet nekā :). Ar lielo bāku tik grauc un brauc :)! Arī jaudīgāks par 4 takteri un skaļāks!
kazimirs 22.02.16
Sanāca dabūt mercury 4. Zr. 2t..Ir kādas atsauksmes?
opusums 19.02.16
Labs aņuks ! ::::)
bushmans 19.02.16
..kā tai aņukā par zelta zivtiņu;
- māju, mersi un 20-it gadīgu daiļavu,,tā ir pirmā vēlēšanās !
opusums 19.02.16
Noķēri 5 vimbas, izvilki makškeres no ūdens, beidzās ieguves reize, sadaliji, iesāliji, noliki, kur gribi,sāc copēt tālāk- otrā ieguves reize.....:), nu kurš atzīsies, ka ieguves reize nav likumā uzskaitītas un tas ir caurums likumdošanā...:)
Bralitis 19.02.16
Norma ir 5 vimbas vienā makšķerēšanas reizē, nevis dienā! :)

Fishmens, 19.februāris 2016, 12:16


Vimbas ar visu laiku neņem . Pienāk bars ,noķer 5 -tā ir viena reize, pēc stundas ir nākamā :)
opusums 19.02.16
Ir likumā caurumi, kuri ir jaizmanto, takā es neesmu elektriķis un rūtaino piekritējs, tad jārīkojas saskaņā ar likumu un viņš jāapiet, protam tiesu darbi ar represīviem inspektoriem, bet mūsu tiesu sistēma ir izcila :))) :)
Fishmens 19.02.16
Norma ir 5 vimbas vienā makšķerēšanas reizē, nevis dienā! :)
Bralitis 19.02.16
šis simbols oposum nozīmē smaidiņu :) ,bet ar vairāk iekaviņām - lielu smaidu :))) , šis nozīmē smieklus :D .
opusums 19.02.16
man ir pārtrauktā cope pēc 5 vimbām, kur ir teikts, ka ir tikai viena copes ieguves reize dienā!
Arī Rīgā par stāvietām es nemaķsāju RS ne santīma un viņi neko izdarīt man nevar, kad es ir mašīnā !
Bralitis 19.02.16
norma ir piecas;) es reiz biju izbraucis uz copi ar draugu un viņa niroku, nu sajūtas bij tādas, ka esmu Jēzus un sēžu uz ūdens virsmas.:)

Ri4i20, 19.februāris 2016, 01:00


Norma ir 5 dienā. Bet ja es neesmu bijis uz copi 5 dienas ? Tātad 5x 5 = 25 :)))
Ri4i20 19.02.16
norma ir piecas;) es reiz biju izbraucis uz copi ar draugu un viņa niroku, nu sajūtas bij tādas, ka esmu Jēzus un sēžu uz ūdens virsmas.:)
Bralitis 18.02.16
Man tā Ufimka ir daudz labas copes izvilkusi. Piem. Pie Upes reiz ar večiem uz Vimbu . Viens saka eh ka labi būtu uz tās saliņas .Saku no problem man laiva mašīnā . Šie kur?? 3 veči ar manu vāģi + rīki un pat nemanīja laivu:) Fiksi piepumpējām - tas kas aizairēja uz salu sāka vilkt,mums nekā un pēc mūsu neatlaidīgajiem , uzstājīgajiem ,"maigajiem"lūgumiem bij spiests mums ar pakaļ airēt . Savilkām baigi labi toreiz vimbu.Paldies manai vecajai Ufimkai :)
Ri4i20 18.02.16
Mūsdienās katrs otrs ir labs amatnieks, skatās ka vēl nav jāpeld uz krastu:)
Bralitis 18.02.16
Kam rokas no dupša aug tam protams nav vērts neko remontēt :)
Ri4i20 18.02.16
Tā piedeva ir cietinātājs, kad jautāju šiem cietinātāju, tie atbildēja,ka nevajag tev, tikai līmi:) Parastu āķa cauru var aizlīmēt bez cietinātājiem un braukt pēc pāris desmit minūtēm-Dulkaniešu vārdi.
Nu nezin vai vispār ir jēga ufimkas vulkanizēt, vieglāk nopirkt traktora kameru un braukt-atrāk, lētāk un pēc izmēra sapas:)
Bralitis 18.02.16
Krievu gumijas laivām der tikai gumijas līme. Ne Busham ne Dulkanam nav gumijas līmes. Tas ir cits materiāls - tas ir PVC jeb plastmasa. Ufimka un citas minētās ir tīrā gumija. Es pirku copes bodē krievu gumijas līmi. Man ir vecā Ufimka . Pagāšvasar pilnībā atrestaurēju.Pārlīmēju visas lentes ,uzliku pāris ielāpiņus . Vislabāk gumijas laivas ir vulkanizēt. Tas man lielajam coķim sanāca vislabāk un ātrāk. Vulkanizācijas ielāpus var nopirkt jebkurā lauktehnikas veikalā - visādi izmēri. Tas ka piecepas -tad uz mūžu. Ja nenotīra virsmu ,paliek kaut mazākais tauku traipiņš -gumijas līme nesaķeras un ar laiku atkar jāčakērējas. Vulkanizējot viss sacepas vienā veselā . Vulkanizēt ar var iemācīties 10 minūšu laikā :) Savu Ufimku izmantoju ja ir kāds tusiņš pie dabas ,maz vietu aizņem . Ieraugu ūdeni ,uzpumpēju fiksi nočekoju kādu dīķi vai ezeriņu :)
festers 18.02.16
Ar līmēm ir tā ja pērk Dulkanā vajag uzjautāt lai savas pribavas viņi piejauc . Tikait tad tā līme jaizstrādā tajā pašā dienā.
Bet vispār pašam nav jēgas mocīties un aizvest viņiem , nav tur nekādu mega ciparu .....

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs