stiiv_lee
Tūlīt Tu lamāsies:)))))))))))))))))
Zivē esmu fishmans! Khe he he!
stiiv_lee
Nu es tā skromno, tikai vienu sezonu, pat var teikt pusi.
Šogad nesanāca, pa UK sitos!
nu čau breks!!! var gan lūkot. skatos, ka tu arī aizraujies ar karpu copi, labus kukaiņus esi piemānījis, super!!!!
stiiv_lee
Čau stīvais, nu beidzot Tevi var feisī lūkot, protams ja tas esi Tu!
garezerā līdakas ir, bet mazas. visas izķertas ar ūdām. atbrauc vietējie un saliek pa visu ezeru ik pēc 50m...
atkāpusies vel ir gan...šodien biju aizgājis bet nāca ara zāles.
sveiki vīri, nu kāds uz butēm ir bijis, šajās brīvdienās? ūdens vel atkāpies?
guņča.starp citu tajā garezerā ir daudz līdakas, un labas esmu tādu lietu dzirdējis....bet tas ezers ir baigi sekls...
Da labi, labi, nebraukšu uz jūsu vietām:))) Pietiekami esmu izvandijis tos krajus, agrāk dikti patika pavasaros uz Irbi braukt makšķerēt. Nav tāda vieta kur nebūtu bijis abos Irbes krastos, no ietekas jūrā līdz zvaigznītei(pēc armijas kartēm ar džipiņu izbraukājām). Savā laikā pat atradām Garezeru, Irbes labajā krastā, netālu no lokatora. Makšķerējis tur gan nēsu, bet varbūt ka bij vērts pamēģināt:) Irbē gan vairs zivju nav, kā agrāk, kad varēja pavasarī gan vimbu dabūt, gan vēdzelīti, gan gan gan, i zutīti, i kādu taimiņu vēdzelītei piezvejā:)))
Bušu pietiks visiem, un ja arī kāds kaimiņos, muguru negriežu:)))
Tikko kā no Irbes, biju vakara tumsā, cope švaka, zāles nav, viļni normāli, vējš labajā ausī pūta, arī lietus bija.
Guntarsk. Tur ķieģeļa nav. eglite izpušķota ir.Brauc taisni nekur nenogriezies tad piebrauksi jaunciemā pie jūras līdzko nogriezīsies tābūsi pie irbes.
Breks. Nerunāju par šo lapu. Pastāvīgie arī šeit ir ar saviem, tikai no UK ar citiem ;)))
p.s.šnaps ir inde.bet nelielās devās veselīgs!:)))
tas šnaps bij vecs,tāpēc ari neiesita! :DDD
Zinam mēs tevi Urmaas, saēdies gaļu, i šnaps pa bieti neiesita:DDD
Gunča
tāpat neiekārdināsi!:)))
mņe doktor mjaso propisal!)))
Varu visiem paziņot, ka nav garšīgākas zivju zupas par bušu zupu!!!! Vislaik gribējās pamēģināt, nu tas brīdis ir klāt!!! mmmmmmmmmmm.
gaļenieks:DDD
tad jau laikam jāvāc tik Tāļuks un vēl kāds nebūt.un jāmauc atkal ieelpot ozon,iekš to plauš!:)
Urmaas, šoreiz gan laikam uz mežu:)))