SoTo [23.09.18]: Jūra ir ņemama. Vakar Miķeli straumi turēt varēja, zāles nebija. Tikai butes arī nebija. Šodien jūra sāk nomierināties bet, vēl nevar saprast no kurienes pūtīs vējš. Pats arī tūlīt iešu mēģināt, bet lielākās cerības uz vakaru-nakti.
Sveiciens, nu ka izskatas var kkur sodien iemerkt katus un varbut ari ko nokert?:)
W-guru Ventspilī un Kolkā šodien sola DR-R 8-12 m/s. Preģels. Bet ja zāle ir, tad visticamākais, ka polārlapsa tulkojumā no krievu valodas. Vienīgi, ja aiz kāda raga var aizlīst, bet tur parasti aizstraume savelk zāļu kaudzi.
Jūra ir ņemama. Vakar Miķeli straumi turēt varēja, zāles nebija. Tikai butes arī nebija. Šodien jūra sāk nomierināties bet, vēl nevar saprast no kurienes pūtīs vējš. Pats arī tūlīt iešu mēģināt, bet lielākās cerības uz vakaru-nakti.
SoTo, 23.septembris 2018, 08:47
Ja zāles nav, tad turēt var diezgan. Bet zivīm tā zāle patīk tomēr. Plikā smiltī viņas ne visai ganās.
Nu ja Windguru šībrīža prognoze piepildas, tad nākamajā vīkendā var laist droši, tik jautājums par to cik liels kolhozs tad būs.
veljoprojām piedāvājums spēkā.... par braukšanu noķert kādu buti... izbraucu rit ap pusdienslaiku un uz nakti...
doshelis, 22.septembris 2018, 22:01
Intereses pēc uzzvanīju Valērijam-jūra kāpas laiza.....domā pats!
Pēc patreizējās prognozes, jaunedēļ varam gatavot inventāru. Ne asakas.
Bijaam piekdien pie luznas, rezultāts iekļaujas kopejaa statistikaa - straume un zivju nav, t.i. Varbuut viņas ir bet nemaaceejam noķert. Tas liidz 9 niem vakaraa. Veel peedejo reizi nopeldeejos juuraa. Jāgaida vēl nedeela
Jūra ir ņemama. Vakar Miķeli straumi turēt varēja, zāles nebija. Tikai butes arī nebija. Šodien jūra sāk nomierināties bet, vēl nevar saprast no kurienes pūtīs vējš. Pats arī tūlīt iešu mēģināt, bet lielākās cerības uz vakaru-nakti.
Pilnībā piekrītu Domātājam,jūra būs iešūpota un vēl nebūs nomierinājusies,to jau var secināt ar pēc atskaitēm!
Un vēl vējš griežas pa nakti, tas gan reizēm mēdz nostrādāt.
Nu vismaz Irbes šaurumā vakarā vairs liela straume netiek solīta, bet tā samaisīts varētu būt diezgan un tad nāks ūdens atpakaļ,straume uz otru pusi. A citur ilgi vēl rimsies. Un tagad zāle būs piedzīta pie krasta. Es nebrauktu makšķerēt, ekskursijā ar makšķeri varētu ja var atļauties un nav ko darīt.
veljoprojām piedāvājums spēkā.... par braukšanu noķert kādu buti... izbraucu rit ap pusdienslaiku un uz nakti...
Ieteiktu nebraukt!
SAMODURS, 22.septembris 2018, 20:41[/quote]
kapēc ieteiktu nebraukt? rītvakar vējš nomierinās un pa nakti sola vēju lidz pieciem m/s
Meklēju līdzbraucēju rit pēc pusdienlaika izbraucu no Rīgas...
doshelis, 22.septembris 2018, 20:09
Ieteiktu nebraukt!
Meklēju līdzbraucēju rit pēc pusdienlaika izbraucu no Rīgas...
LEONIDS.
Es piedalos. Tu tikai padod laicīgi ziņu kur, kas un kā. Ok?
Un vēl, atsūti man savu mob. numuru , bet ātri, jo ir ideja.
e-pasts einis2@inbox.lv.
Diezgan gausi iet te ar informāciju par copi
Makleris, 22.septembris 2018, 00:12
Cik daudz informācijas tu gribētu paskatoties uz laika apstākliem ārā?
Rīt doma laist uz jūru pie Jaunupes. Ko sakiet pa laiku?
KrishaKambal, 22.septembris 2018, 13:14
Beznadjoga.....
Rīt doma laist uz jūru pie Jaunupes. Ko sakiet pa laiku?
Kads varbūt zina kad Jūrkalnes festivāls..?
viksviks, 21.septembris 2018, 21:27
sacenes Jurkalne notiks 27 oktobri