Breks;es saprotu,ka no ceļa nost nebrauksim,kāpās iekšā arī,tātad jebkur, kur man autiņs garām tiek es apstājos un stāvu.
parasti jau pie ozollapiņām ir ari "ķieģelis".bet saprotoši cilvēki vairumu no "ķieģeļiem" ir novākuši.kaut ozollapa nozīmē dabas parku vai saudzējamo zonu,kautkā tā.itkā iebraukt tāpat nedrīkst.bet kvītis jau līmē muņiki.viss atkarīgs no viņiem.pagaidām bog miloval,tpfu tpfu tpfu.
murks
Izlasi dabas aizsardzības joslu likumu
Jautājums visiem copmaņiem.Iebraucot jūrmalas zonā sastopamies ar ''ozollapu'', dabas liegums.Ceļu satiksmes noteikumos tādas zīmes nau,jūsu rīcība?
murks
es jau ar kompi ari uz jūs :)))
Urmas;Paldies par padomu,veciem kraķiem jau tās smadzenes tā nestrādā.....
murks
tepat tak ar var vēstuli nosūtīt.nospied uz vieplis saulenēm,pēc tam nosūtīt vēstuli un raksti!
Draugos neesmu un nebūšu. Uzraksti tepat vēstuli.
Vieplim;ir daži jautājumi,kā var sazināties personīgi,esmu draugos..
kā ar butēm tagad! ir doma sajās brīvdienās laist kkur uz Jūrkalnes pusi!
Kāts man tiešām ir ciets,viens Taifuns un otrs pat vēl biezāks!Japiebilsta ka šodien copēju ar vienu makšķeri,Taifunam šodien spolei zobrats nobira!
Nezinu izmērus!Kad ķeras mazas,neņemu krevetēm čaulu nost.tad nenorij!
kasparsp kāda izmērā āķus Tu lieto,ja pie aktīvas copes lielāko daļu var atlaist? Man pat1.0 (10mm) cirkulāķus reti kad neierij arī mazās.
Šodien no 7 rītā līdz 3 pēcpusdienā cope aktīva,tikai lielāko daļu nācās atlaist!Kopā salasīju 10 normālas!Vienīgais prieks par trim mencām...pēc kārtas,ceturtā aizgāja!
Vakar biju Pāvilostā. No sākuma provēju no mola.Straume nebija,bet zāles nāca kilogramiem.Sapratu,ka sēdēt nav te jēgas,nokāpu blakus molam. Tad no 11 lidz 17 sakasīju 17 butes.Labas!.Ņēma tikai reņģi! Viļņi ap 1,5-2m,DR vējš. Straume nebija līdz vakaram.Copēja tikai 2 stundas no13-15.
neskatoties uz lielo vēju vakar tomēr aizbraucu uz Ziemeļmolu,copes apstākļi bija apmierinoši,tākā darboties varēja.pa 10st. uz 5 kātiem 32 butes sakasījām,ņēma švakri,izmērs sīks un viduvējs......secinājums labāk braukšu uz savām vietām no krasta ķert plakanās,tur vismaz nepastāv risks ka tevi nopūtīs ūdenī kā tādu vecu palagu .... :DDD
Jā ni windguru atkal savadaku laiku rada no rita jaskatas kads bus vairs tik labi neizskatas.