
Vakar līdzīgs rezultāts kā aizvakar.Pagaidām tām gardēdēm garšo vārītā garnele.Cope nosaules rieta līdz tumsai.Ilgāk par pusnakti neesmu savu pacietību mērījis.
Marcis1981 [04.09.19]: Sveiki, man interesē kur varētu uzzināt vismaz aptuvenos laikus, kad kas jūrā copē, gan uz spiningu, gan gruneni. Zinu ka butes nākot rudenī, bet kad vējazivs, kad lasis, un kad vēl kas. ir kāda vieta kur to atrast?Butes var noķert visa gada garumā, bet labāk rudenī, kad ūdens aukstāks paliek. Lašveidīgie arī rudenī ķeras, no krasta, uz tām pašām būšu sistēmām, bet no 1.10 līdz 15.11 tiem ir liegums. Vējazivs ķeras izteikti pavasarī, kad pirmais karstums, parasti aprīļa beigās maija sākums. Mencas ar laikam rudenī labāk, ja no krasta,no laivas var ķert visu vasaru. Vēl ir bullīši, tie ar ķeras pavasarī labāk. Vasarā vimbas arī mēdz no krasta ķerties tuvāk upju ietekām. Varbūt eksperti mani var palabot.
diametrs [04.09.19]: Marcis1981 [Vakar]: Sveiki, man interesē kur varētu uzzināt vismaz aptuvenos laikus, kad kas jūrā copē, gan uz spiningu, gan gruneni. Zinu ka butes nākot rudenī, bet kad vējazivs, kad lasis, un kad vēl kas. ir kāda vieta kur to atrast?Tev profilā rakstīts ka patīk makšķerēt jūrā. Kā var patikt tas, ko nezini ?Un vēl dzīvojot pilsētā, kurā piedzimst vējš!
Marcis1981 [04.09.19]: Sveiki, man interesē kur varētu uzzināt vismaz aptuvenos laikus, kad kas jūrā copē, gan uz spiningu, gan gruneni. Zinu ka butes nākot rudenī, bet kad vējazivs, kad lasis, un kad vēl kas. ir kāda vieta kur to atrast?Tev profilā rakstīts ka patīk makšķerēt jūrā. Kā var patikt tas, ko nezini ?
Marcis1981 [04.09.19]: Sveiki, man interesē kur varētu uzzināt vismaz aptuvenos laikus, kad kas jūrā copē, gan uz spiningu, gan gruneni. Zinu ka butes nākot rudenī, bet kad vējazivs, kad lasis, un kad vēl kas. ir kāda vieta kur to atrast?Youtubee
seedoo [04.09.19]: Par siltu. Tīklos ar neka pràtīga.Man ar info, ka tīklos nekā pratiga nav, bet tas līcī netālu no Kolkas
buslis [03.09.19]: cope71 [Vakar]: Vairākās Rīgas jūras līča pludmalēs novērojama neierasta parādība - piekrastē izskalotas rozā nokrāsas medūzas. Lai redzētu neparastāš radības, tālu ūdenī nav jāiet - daudzas no tām peld tieši pie krasta un ir pamanītas Vecāķu un Lilastes pludmalēs. Rīgas zooloģiskā dārza speciālists portālam "Riga.lv" pastāstīja, no kurienes Rīgā ieradušās medūzas un cik ilgi šo dabas parādību varēs vērot.Tā arī nekas nemainījās. Tikai zāle un baigā straume. Divas butes un tas arī viss.
Baltijas jūrā ļoti izplatīta ir viena medūzu suga - Ausainā aurēlija. Tieši tās vasaras otrajā pusē - it īpaši augusta beigās un septembrī - atrodamas Rīgas līča piekrastē. Aurēijas ir apaļas un caurspīdīgas - kā maisiņš, kas pildīts ar ūdeni. Retu reizi sastopama cita medūzu suga - Smalktaustekļu cianēja, kas reizēm ieraugāma Papes apkaimē.
Masveida aurēliju parādīšanās piekrastē saistīta ar to dzīves ciklu. Pieaugušie dzīvnieki, beiguši vairošanās procesu, pamazām iet bojā, jo pieaugušā stadijā medūza vairs nepārziemo.Labi ka cilvēki nav vēl sākuši cepties par to, ka medūzas mirst no 5G.
Bet pa nopietnam. Mans draugs no plkst 15 makšķerē Sārnatē. Uz to brīdi baigā zāle un cope nekāda. Vēlāk uzzināšu kā gājis iemetīšu atskaiti.