atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Vienkārši runājam par visu ko!

bums 11.01.10
texas65 nivajag stresot uzraksti Vix un sarunā kādā veidā atsūtīs un Vairim arī ir visi veidi Viņš tos tagad dancina un mēģina Personīgi es pārbaudīju divus no kuriem viens ir tiešām labs.
bums 11.01.10
Warning tu nebāzies ar tiem sūda murmuļiem labs žibulis ieliek murmulim kā stāvošam .Gan skaita gan lieluma ziņā Ķer savus sporta matrosikus Man Šodien 75 asari -Murmuļnieki atplēstām žaunām siekalojās un lamāja savus zirgazobus.Nosalušiem knaģiem un sasalušiem sariem Es kā baltais cilvēks ar žibulīti rādīju paraugstundu.Starp citu labi gāja ar VIX žibulīti tikai maķenīt uzlabotu /sarkanie trīsžubura āķi tiešām labi/
Vairis30 11.01.10
Gati esi mierīgs, bļitkas nepārdevu, bet mormiškas nopirku!!
texas65 11.01.10
VIX vizuļus arī Ventiņos var dabūt,bet bļitkas nāni:)))
GatisBB 11.01.10
Vairi30 - bļitkas nopārdevi? Mormiškas sapirki?
:DDD
ashukainis 11.01.10
es ar varu slaveet Vix zhibuljus, ziemas, a lidakam domaatos valeejiem udenjiem nepaspeeju notesteet-iestaajaas ziema:D:D:D
marcinsch 11.01.10
Foreles ir tais mežos,tik jāmāk atrast.Priecē tas,ka šogad ir ļoti daudz mazo izaugušas.
Vairis30 10.01.10
Ta nē, es vienkārši pareklamēju VIX produkciju, jo pats esmu izmēģinājis, un pietam veiksmīgi
GatisBB 10.01.10
Vairis30 beidzot nācis pie prāta un pārdod žibuļus, lai iepirktu mormiškas. Vairi, ir tas Tavs sludinājums?
artursap 10.01.10
Sveiki, ir kāds kas pierīgā zin kur var pasēdēt uz vēdzelēm?
L.Cope 10.01.10
caurumu urbshana - tikai taadaa gadiijumaa ja to dara 24/7, bet ja taa tik - saurb un prom, nav jeega. te vajag kaadus uudens suuknjus un aeratorus.
aigaigars 09.01.10
tākā es no tiem ezeriem darbadienās esmu 50km attālumā būs grūti! :D
akmens 09.01.10
Aigaigars,slēpes pie kājām un taisi caurumus.
aigaigars 09.01.10
jāa vot tā ir sāpīga tēma
it sevišķi tiem kam vienīgi ezeri ir tie mazie meža ezeriņi (kā man)
RolandsK 09.01.10
Šogad ar zivju slāpšanu būs ļoti smagi, vistiešakaja nozimē. Mazie meža ezera paliks ļoti tukši, 94bija traģisks gads, kad varējām pavasari redzēt daudz līķus, šogad viss velk uz to pašu!
aigaigars 09.01.10
stendē taimiņi tik pat cik strautenes :D
vot rindā un irbē gan ir!
akmens 09.01.10
Aigaigars,ka ta ar tiem taimiņiem Stendē?
valchsh 09.01.10
Nu jā. Man tuvākajā upītē, lai kaut ko noķertu ir jālien čakšņos, jo citur viss ir izdauzīts un izkāsts!
aigaigars 09.01.10
sīkaļas jau vēl tagad ir be nu vai kas lielāks... tad jāprasa kam gudrākam! :D
akmens 09.01.10
Valchsh,bija.

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs