Malgomajfisk [20:22]: Nu jā,nekas cits jau mums neatliek,kā tikai pasmieties par to marazmu kas apkārt notiek...Šodien daži labi kam viss ir smiekligi uzrãvãs uz 350€ sodu)))
willijs, 1.aprīlis 2020, 20:25
baigā aizdoma ka šitā ir klača,nekur nav dzirdēts ka būtu pieņemti šādi soda mēri
Viltīgs gājiens no viņu puses.Maksājumus nevis jāatliek,bet vismaz daļēji jāsamazina...
Man šodien Rīgas domes kungi atsūtīja piedāvājumu atlikt maksājumus, pat netiku prasījis. Nez kas šiem noticis, galvā vīruss ticis.
Malgomajfisk [01.04.20]: Kādas domas?

...
Šodien uzmetu melnrakstu vēstulei kuru gribu izsūtīt valsts un pašvaldību iestādēm,kā arī īpašniekiem kuru telpas nomāju,šādu vēstuli:
Godājamie sadarbības partneri!
Darām zināmu,ka sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli,nevarēsim godprātīgi veikt savstarpēji uzņemtās saistības. Uzskatām ,ka mūsu līgumsaistībās ir iestājies Fors Mažors ,nepārvaramas varas stāvoklis,kas traucē mums godprātīgi pildīt līgumsaistības līdz izsludinātā ārkārtas stāvokļa beigām.Būsim savstarpēji sociāli atbildīgi!
Ar cieņu,un cerībā uz izpratni un turpmāku veiksmīgu sadarbību....
willijs [01.04.20]: Líkumi visiem vienãdi)))
Par atrašanãs trijatã vienã auto (ne no vienas ğimenes) un tik ierasto tusešanos barinã)))
Tã kã prãtígi puiki...
Dãrgi var sanãkt)))
Braucot uz copi maniju poličus čekojam auto kur vairãk par diviem iekšã!

:€))
Es šodien ""uzrāvos"" uz vienu tādu sabiedriso aktīvistu no Bauskas pašvaldības kas atnāca pie upes licenzītes pārbaudīt...Pasūtīju viņu nah....
Var jau neticet)))
Bet kad uzrausies nebús smiekligi)))
Jā villij, dzirdēju ka namu pārvaldes izsūtījušas paziņojumus dzīvokļu iemītniekiem atbīdīt gultas no sienām, jo var gadīties ka tuvāk kā 2 m attālumā guļ kaimiņš, tas uz tevi ar attiecas, vai ne?
:)
Líkumi visiem vienãdi)))
Par atrašanãs trijatã vienã auto (ne no vienas ğimenes) un tik ierasto tusešanos barinã)))
Tã kã prãtígi puiki...
Dãrgi var sanãkt)))
Braucot uz copi maniju poličus čekojam auto kur vairãk par diviem iekšã!
Nu,nu,villīt,apgaismo tautu?
Malgomajfisk [01.04.20]: Nu jā,nekas cits jau mums neatliek,kā tikai pasmieties par to marazmu kas apkārt notiek...
Šodien daži labi kam viss ir smiekligi uzrãvãs uz 350€ sodu)))
Man tā viņa dziesma par naftu liekas vislabākā :)
А что, блять, если нет!
Nu jā,nekas cits jau mums neatliek,kā tikai pasmieties par to marazmu kas apkārt notiek...
Virguli,ko tad tu tos vatņikus te iekšā liec? Tas nav mums pieņemami...:D
Tas bij labs,Watsapā jau otro dienu topā...
Malgomajfisk [01.04.20]: Cik var ciesties,ja pēc 15.aprīļa neatjaunos prāmju satiksmi,nodzeršos priekšlaicīgi,ātrāk kā raihucis...:DD

...