Yamaha 2.5 dzinējam ir izbeigusies dzesēšana(nav spiediena), varbūt kāds zin labu servisu vai meistaru?
aldenss, 4.aprīlis 2020, 09:53
Vispirms apskaties vai nav aizgājusi ciet ūdens kontroles dīze Ar drātu via adāmo adatu iztīri Ja vaina nav tur tad tikai ņem nost reduktoru un skaties sūkņa impleri Yamahai impleri ir uz vietas ja nemaldos cena ap 20 eur Ja esi laidis motoru klāt bez ūdens tad implerim lāpstas būs norautas 100%
Taisnība, sāc ar to ka paskaties vai uz pareizo sānu transportē, ja tas ir noteikts konkrētam modelim.
Ja 4-taktnieks ,tad iespējams pie transportēšanas eļļa tikusi no kartera caur izplūdes vārstu izpūtējā un tagad izdeg.Ja 2-taktnieks tad mixam eļļa par daudz.Vēl variants ja eļļas gredzens iekoksējies vai nodilis,bet cik sapratu runa iet par jaunu .
Sveiki,
Pērku Dulkan 345 laivu. Piedāvājumus PM.
Sveiki, vai tas ir ok, ka svaigs motors iebraukšanas režīmā diezgan dūmo?
imantsk [04.04.20]: Tur nav nekas sarežģīts.laikam ir tikai pāris varianti.Vai impelleram lāpstiņas noplīsušas vai arī kanāls kas iet uz motora galvu ir ciet.Ja nemaldos no 2-9,9 hp visiem dzinējiem vairākiem ražotājiem impellers ir vienāds.
Paldies par info, cerams vēl kāds ko ieteiks, bet ja nē, tad pašam būs vien jāārda.
Tur nav nekas sarežģīts.laikam ir tikai pāris varianti.Vai impelleram lāpstiņas noplīsušas vai arī kanāls kas iet uz motora galvu ir ciet.Ja nemaldos no 2-9,9 hp visiem dzinējiem vairākiem ražotājiem impellers ir vienāds.
Yamaha 2.5 dzinējam ir izbeigusies dzesēšana(nav spiediena), varbūt kāds zin labu servisu vai meistaru?
Yamaha 2.5 dzinējam ir izbeigusies dzesēšana(nav spiediena), varbūt kāds zin labu servisu vai meistaru?
Man ar iet kaut kur 12 gadus vecajam motoram,ko nelietoju.
Kādreiz būs tomēr jānomaina.
Bīstami ir kad gumija paliek veca un var ieet kādā no dzesēšanas kanāliem un tad ir sūdi lieli
skaidrs, ka ne jau uzriez viņš nojuks..bet ražība un ilgmūžība viņam var pasliktināties...hvz man merkūram oem impelleris jau 12 gadus iet bez problēmām. Pa sauso nedarbinu nekad.
Darbināt pa sauso bija domāts priekš tiem,kas nezina vai aizmirst.
Jo var nojukt uzreiz,var nojukt jau pēc 2min 30sec,3min 10sec,neviens to nezina.
Savā praksē esmu pieredzējis daudz šādu gadījumu.Pārsvarā nekas nenojūk.
Bet piesargāties vajag.
nu nez pa "sauso" vispār nedrīkst imho darbināt - impelleris tak ar baigo berzi ir tajā suknī ievietots,,,viņam jābūt ūdenī pilnībā.
Nu nez maz ie motori - gan tohatsu, merkūrs , yamaha visi ir uizticami. vairāk gaumes jautājums. Apkopes var garantijas laikā taisīt, bet tā nekas tāds tur nav mazajiem - nomainīt eļļas, beņas filtru un sveci -tas nav nekāds kosmoss.
Aigarovich1 [31.03.20]: Kengurs24 [Vakar]: Aigarovich1 [34m]: Sveiki. Vēlos iegādāties laivas motoru. Nevaru izlemt starp mercury un suzuki 2.5 motoru. Ko jūs ieteiktu?Ņem labāko!Kā jauns 550e!Nē, paldies. Gribās tomēr iegādāties veikalā. Tad nu gaidu Jūsu ieteikumus. Gan noderēs informācija.
Veikalā var pirkt,tikai ja pēc gada gribēsi lielāku??...
Suzuki vislētākais!cena 645e... + apkope ap 50e katru gadu!...lietotu labi ja par 450 pārdosi!
....labāk 10g vecss Mercedes,nekā jauns Opeļs ;)
Kengurs24 [30.03.20]: Aigarovich1 [34m]: Sveiki. Vēlos iegādāties laivas motoru. Nevaru izlemt starp mercury un suzuki 2.5 motoru. Ko jūs ieteiktu?Ņem labāko!Kā jauns 550e!
Nē, paldies. Gribās tomēr iegādāties veikalā. Tad nu gaidu Jūsu ieteikumus. Gan noderēs informācija.
Aigarovich1 [30.03.20]: Sveiki. Vēlos iegādāties laivas motoru. Nevaru izlemt starp mercury un suzuki 2.5 motoru. Ko jūs ieteiktu?


Ņem labāko!Kā jauns 550e!
Sveiki. Vēlos iegādāties laivas motoru. Nevaru izlemt starp mercury un suzuki 2.5 motoru. Ko jūs ieteiktu?
Kad vnk testē motoru-ūdens padeve obligāta vai mucā.
Ja esi pārliecināts,ka viss darbosies vienkāršāk ar laivu uz ūdens.
Nedrīkst darbināt pa sauso ilgāk par aptuveni 10min.
Motoram nekas nenotiks,mazliet uzkarsēsi,bet var nodrāzt Impeller ūdens sūknim,kas ir no gumijas.
Gumija pa sauso....
Esmu pārliecināts par savu motoru,ka darbosies,bet pavasarī VIENMĒR uzlieku ausis un iedarbinu,jo uz ūdens laika nav.
jāķer zibis....
Atvaino, neesmu baigi spēcīgs žargonos, kas ir domāts ar "ausīm"
biged, 30.marts 2020, 18:28[/quote]
Ausis tas ir šāda uzparikte,ko uzliek uz Water Inlet cauruma(ribas ir filtrs):
https://www.youtube.com/watch?v=P5J9mQB6jUk
Loģiski,ka jaunam motoram ir visas sausas iekšas un jāpagaida kādu brīdi,lai ūdens tiek visās kamerās un šķirbās.Gaisu jāizvada...
Paldies vīri, pieliku šļūteni ar ūdeni pie ieejas cauruma un aizgāja