atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Vienkārši runājam par visu ko!

copmanis182 23.01.10
ir,ir,special for bum...:D
Vairis30 23.01.10
Klausoties Muzikālo banku, secināju ka Bumam ir veltīta dziesma. Pa radio jau bija dzirdēta, bet tā īsti nebiju ieklausījies dziesmas nosaukumā!!
bumerists 23.01.10
Jaunie copmaņi, labāk izlasiet kādu grāmatu, pieņemeities gudrībā, nevis te stulbi piespamojiet topikus! Tie kam domāts, gan jau sapratīs!
JanKa_K 23.01.10
ohota i ribakla programma ----->> http://www.ohotairybalka.ru/
jurciks 23.01.10
jā ,vienīgā definīcija-rīks un āķu skaits.vispār pagrūti iebraukt izmaiņās.tāds neliels juceklis iestājies.laiciņu atpakaļ tēmā"noteikumi"viens čalīts uzdeva jautājumu par spiningošanas aizliegumu.neviens tā arī neatbildēja.gribēju jau uzrakstīt tradicionālo penteri ,taču nolēmu vispirms palasīt.manā sapratnē sanāk,ka pavasarī darbojas tikai liegums uz sugu.protams ņemot vērā citus aizliegumus.
Raiders 23.01.10
Paldies JanKa_K
aigaigars 23.01.10
man tas pats
es jau domāju ka netā vaina!
dažas sekundes iet un tad nosprūst, nesaprotu kāpēc tā?
KerioCarp 23.01.10
JanKa_K. Iet bet tikai man ar 2Mb ir par maz. Varbūtvisi sāka bobardēt un liela noslodze. Pamēģināšu Vēlāk.
PALDIES
aigaigars 23.01.10
JanKa_K - paldies :)
JanKa_K 23.01.10
Par to telviziju datora. Lejupladejiet sho failu http://www.failiem.lv/down.php?i=llpmur&n=TV.rar tad jums uz datora vajadzigs winrar ( taa ari google ierakstiet.) lai extract sho failu. Tad kad tas ir izdarits ieejiet tani mape TV un Russian atdodiet "Ohota i Ribalka" un spiediet open whit vlc player ( ja nav google atrodiet un lejupladejiet. Itkaa visam jaiet.
jeeska 23.01.10
7m garš teleskops ar šimano spoli-tādu tu domāji Nav Latvijas MN makšķeres definīcija. Ir rīku un āķu skaits.
Ja vari atrast tad lūdzu iemet definīciju:-)
urmaas 23.01.10
ješka
tad izlasi definīciju,kas ir makšķere!
par to rokā turēšanu esot tā-makšķerēšanas rīks.atstājot jābūt makšķerei.ūda kā tāda esot liegta!cik variantu,tik likumu,kā jau LV.:)
jeeska 23.01.10
urmaas
nekas tamlīdzīgs nav:-)
urmaas 23.01.10
ja nemaldos tad definēts - ir jābūt pludiņam.karogs tā ir brīva izvēle!
klops_G 23.01.10
Nekur nav minēts ,ka jābūt karogam- nekas nekur nav definēts ;) Vienmēr ir vērts mēģināt ;)
kasals 23.01.10
vai kisezera ir verts meginat likt udas?
JanKa_K 23.01.10
Par tie karogiem man gan liekas ka jabut
jeeska 23.01.10
Nekur nav rakstīts ka obligāti karogam jābūt
kasals 23.01.10
a tam divam jabut ne talak ka 50m?

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs