Pie Talsiem putenis speekus bija zaudeejis,vakaraa mazliet tik paputinaaja!!!!
es knapi uz skolu aiziet vareeju :D taa piesnidzis, un uz ielaam korki pamatiigi bija.
Akmnens tilts sobrid jau stundu stav un neviens nekustas
Nu sabiedriskais gan kave. Stundu nogaidiju nospļāvos. Piņķos
Drusku sniga nu bet ne tā ,ka pa Rīgu un Jūrmalu viss ir izbraucams un izejams.
bums ribi teikt ka tava puse nesnia ??
Nav jau obligāti jābrauc iekšā Tiezumos var tikt piie ezera nemaksājot niko .Saprotams ja ceļš ir iztīrīts /kā 1 Bāzē Engurē/to latiņu saimniekam grēks nedot.Tā stihija ar sniegu un puteni Usmai gājusi secen Vakar vakarā sniegs bija normas robežās pareizāk teikt- nesniga.
Blitkotaji,lidzi uz copi ludzu nemam lāpstas
Paldies bums par informaaciju. Shajaa nedeeljas nogalee izmeeginaashu.
adrenalin-nu labi,avainojos,nezināju,bet pirmais iespaids tāds bija..:D
uzraujam?

Es nedzeru:) un cope tķimboļi:)
adrenalin-būtu vienkārši teicis ka gribi nodzerties....:D
VENTSPILNIEKI visi man ir ierosinājums visiem savākties smukā kompānijā un uztaisīt mačus savā starpā, padalīties padomos, pieredzē, pajokot pa dzīvi, pakustināt mormiškas un labi pavadīt vienu brīvdienu kopā:)
Ko sakat?
Bums vai tais Tiezumos jāmaksā nav ... par tuvošanos.
smagas volframenes un buterbrods /baltais ar ķikuru 4-5 gab/tad tikai dancini pa grunti taisi to saucamo provodku .
Sveiki gribeeju pajautaat kaa ziemaa ir ar vimbu copi. Pirmkaart uz ko vonas keras?? cik cinu uz baltajiem un motiliem, varbuut ir veel kas?? Un cik lieli kumosi vinjaam ziemaa ir jaataisa??
pisdosau,es bik iedzeris...
caur spamu?:D:D:D:D:D:D:D:D:D