atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Ekonomika un politika

usis 24.09.21
Tad jau muciņa patukšojās.
raihs 24.09.21
andreiko [24.09.21]: Cik lielu tad dabūji Ebro nieku? Balle ar' būs? Ar Ivetiņas torti? :)
Kā jau rakstīju, sen jau vairs nekas nenotiek, un balles attiecīgi arī nau... Tik vien kā bija jāsakārto kausa īpašumtiesības :)
andreiko 24.09.21
Cik lielu tad dabūji Ebro nieku? Balle ar' būs? Ar Ivetiņas torti? :)
raihs 24.09.21

Reku gribu palielīties - esmu kļuvis par likumīgu īpašnieku paša pirms padsmit gadiem veidotajam ceļojošajam zelta kausam. Desmit gadus desmit vīri cīnījās par iespēju dabūt savu vārdu tajā par sezonas lielāko Spānijas samu. Nu jau kādus piecus gadus pasākums panīcis, un kausa liktenis karājās gaisā... Līdz vakardienai...
kaputaarps 24.09.21
Sena gan, tā bij par žīdiem

usis, 24.septembris 2021, 19:05

nu....viss jaunais ir labi aizmirsts vecais...
usis 24.09.21
Sena gan, tā bij par žīdiem
kaputaarps 24.09.21
patrāpījās ļoti moderns anītis....
māsa ar brāli gultā pēc seksa abi smēķē..
māsa... zini, tētis gultā, tomēr, ir labāks par Tevi...
brālis... zinu, mamma man jau to teica...
kaputaarps 24.09.21
prezidenta parodija atkal izcēlies....
Headhunter 24.09.21
Neviens Jums nelauž rokas uz muguras un nespiež lasīt. Nepatīk, nelasi! Katram brīva izvēle izpausties.

BrunoL, 24.septembris 2021, 14:27

Vai Tev pašam patīk, ka forums aiz...sts ar pilnīgi bezjēdzīgiem savārstījumiem? Vai pacietigi lasi un centies izrādīt savu bezgala "augsto" intelekta līmeni?
Nav jau runa par viedokļu dažādību, bet gan par to, ka viens uzskata, ka visas tēmas vislabāk izskatās, ja tur ir bezgalgari palagi ar viņa vārdu savārstījumiem. Plus jāizrādās, cik lieliski pārzina ieslodzījuma zonas leksikonu.
daddy_j 24.09.21
šlāģeri un linki bez komentāriem ir augstā intelekta zemiskās izpausmes?

...skaidrs, ka tāpat neviens tos vaļā never, bet pirksti gurst un ekrāns dilst tos "tukšos palagus" rullējot :)
BrunoL 24.09.21
Neviens Jums nelauž rokas uz muguras un nespiež lasīt. Nepatīk, nelasi! Katram brīva izvēle izpausties. Tik liela daļa, kā paši sakat, sirgst ar “vates” sindromu- Es un es, tikai un vienīgi mans viedoklis un izteiksmes stils tas pareizais.
Iesaku visiem atcerēties un saprast, ka zākājot un apsaukājot pretēja viedokļa paudēju, Jūs parādat savu “augsto” intelekta līmeni!
Headhunter 24.09.21
Tikai bez miesas bojājumiem! Citādi m-vecis iegrabēs vēl uz kādu laiku hospitālī un mums vēl dažas nedēļas būs jālasa viņa domu aizcietējumi un vārdu caureja.... Novēlēsim viņam labu veselību un drīzu izveseļošanos!
udens2 24.09.21
šim kadram prasās banāns nupat,zb jau

udens2, 23.septembris 2021, 18:08
Demokrātija, nu, lai jau izpaužas - ne pirmais tāds, ne pēdējais. Galvenais, ka pašam prieks)

badapiicka, 23.septembris 2021, 19:11
demokrātija kad vairumam noriebjas un iešķiebj banānu:)
daddy_j 24.09.21
badapiicka [Vakar]: šim kadram prasās banāns nupat,zb jau

udens2, 23.septembris 2021, 18:08
Demokrātija, nu, lai jau izpaužas - ne pirmais tāds, ne pēdējais. Galvenais, ka pašam prieks)Tā uzreiz nemaz nepateikt kas sūdīgāk. Postot pļutku vai linkot šlāgerus no youtube :/

Janis96, 23.septembris 2021, 22:29


Kā naglai uz galvas! +++
Janis96 23.09.21
badapiicka [23.09.21]: šim kadram prasās banāns nupat,zb jau

udens2, 23.septembris 2021, 18:08
Demokrātija, nu, lai jau izpaužas - ne pirmais tāds, ne pēdējais. Galvenais, ka pašam prieks)
Tā uzreiz nemaz nepateikt kas sūdīgāk. Postot pļutku vai linkot šlāgerus no youtube :/
mezadjadja 23.09.21
Tautieti Raihs !!!

Goc pendel.....tu tā atklāti saki ( šeit visi savējie ) tu personīgi noklausījies kaut ko,manis ieteikto par elektroauto !!!

Vai arī....tu tāpat visu zini :-)))

Jedem das Seine. Katram savs.
andreiko 23.09.21
Incanti, vai meža tēvocim ir arī pase? (un kas viņam to izsniedzis, ja ir?)

https://youtu.be/gdnMdN5y5Tw
raihs 23.09.21

Šedevrāli! :)))
Shm_didzis 23.09.21
Koroce.....kā jūs tur...no telefona...vienteikumRakstitaji.....

Koroce...kam tur kas. ZB,JB....vai citas diagnozes :-)))

Mani garteksti nav domāti nevienam dižajam ES personīgi.

Tie ir kvalitatīvi ( bieži ātruma neapstrādāti ) texti no pilnvērtīgas QWERTY klavieraturas ( saredzat atšķirību textu kvalitāte )

Mani garaki-nopietnaki textu tiek ievietoti saturīgas diskusijas,kur sarunājas zinoši ļaudis ( tikai tiem NeVakcinetajiem,ka man....ir zems prāta limenis,statistika)

Šie mani raksti ir attiecīgai publikai pārdomu,diskusiju vērti,un balstās uz patiesu,visiem pieejamu informāciju.

Uzrakstītas domas tiek pavairotas ar elementāri copy-paste...un galīgi nav radītas dziļi intelektuālajām copesLietu publikai.

Tā kā....kam te kas....niez,kaskjejas,apsaukajas...tā būtu to cilvēku ( ar lielo ES ) darīšana.

Jeden das Seine. Katram savs.

p.s.Allaz domāju...vai tie izteikumu telefonu bakstitaji....ar tik pat Spartiski lakoniski ir ikdiena,sarunas ar lidzpilsonirm ( tas ja vispār māk runāt :-))). )

Joo,jee,ZB,cool,facking disco...apmēram tā :-)))

Nekā personīga,neker kreņķi tautieti...elpo dziļi.

mezadjadja, 23.septembris 2021, 18:48


Mežaveci, izskatās, ka tu vienīgais pats "rauj ķepā" no saviem bezjēdzīgajiem penteriem.
Krieviem ir tāds teiciens: "Будь проще и народ к тебе потянется". Ja tu gribi kaut cik sakarīgu diskusiju, beidz murgot un sāc rakstīt normālus paplašinātus teikumus nevis savus murgus. Varbūt tev liekas, ka tu esi super-puper ekstravagants, bet realitātē tas viss ir sūda vērts.
badapiicka 23.09.21
šim kadram prasās banāns nupat,zb jau

udens2, 23.septembris 2021, 18:08

Demokrātija, nu, lai jau izpaužas - ne pirmais tāds, ne pēdējais. Galvenais, ka pašam prieks)

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs