Mani biedē tas ":DDDD"... Tikai ne to...
raihs, 29.oktobris 2021, 10:26
Es jau domāju ka nosprādzis:(
Gan jau Nostradamuss, Mesings un Vanga arī ir ko paredzējuši šajā sakarā...
Morāle - neviens Pravietis netiek cienīts savā forumā...
:)
Tik nesaki, ka šodien dzīvo bez QR koda.
BrunoL, 29.oktobris 2021, 10:43
Kods bija paredzēts jau JĀŅA ATKLĀSMES GRĀMATĀ
13. nodaļa
..
15 Tam bija dotas spējas iedot dzīvības garu zvēra tēlam, lai zvēra tēls varētu runāt un panāktu to, ka visi, kas nepielūgtu zvēra tēlu, tiktu nokauti.
16 Un viņš dara, ka visi, lielie un mazie, bagātie un nabagie, brīvie un vergi, uzspiež zīmi uz savas labās rokas vai uz pieres,
17 lai neviens nevarētu ne pirkt, ne pārdot, kam nav šīs zīmes - zvēra vārda vai viņa vārda skaitļa.
18 Šeit slēpjas gudrība. Kam ir saprašana, lai izdibina zvēra skaitli, jo tas ir cilvēka skaitlis; un viņa skaitlis ir seši simti sešdesmit seši.
BrunoL [Vakar]: Tonim daudzi no mums varētu ūdeni pienest.
Starp citu, lietas par kurām izsmēja Toni pirms pāris gadiem, šodien ikdiena.Un kuras būtu tās lietas, lūdzu? Kaut kā neesmu pamanījis ķirzakcilvēku invāziju.
raihs, 28.oktobris 2021, 22:17
Tik nesaki, ka šodien dzīvo bez QR koda.
Mani biedē tas ":DDDD"... Tikai ne to...
Maris_C [29.10.21]: basks [19m]: Vai ilgi vēl ļausimies?Varētu palūgt adminu šos aģitatorus "izkastrēt"?
Pareizi, jo tas traucē vienīgā un pareizā viedokļa paudējiem raihs&co te savas gupības, valdošās varas atbalstam.
:DDDD
basks [29.10.21]: Vai ilgi vēl ļausimies?
Varētu palūgt adminu šos aģitatorus "izkastrēt"?
Tipisks pāaudžu konflikts. Principā antagonisks, t.i. nesamierināms, jo katrs runā savā valodā. Vecie nesaprot jaunos un jaunie neieklausās vecajos. Tas tā vienkārši ir. . Mirkli atpakaļ pavīdēja barikāžu tēma un tajā tooooomēr! jutās vienotība.
Cik žēl, ka tik reti!
Tagad gan pie vainas ir valdība, kas apzināti šķeļ sabiedrību, ne tikai pēc vecuma, bet pēc pārliecības. Tas arī nav nekas jauns. Skaldi un valdi, ja neskaldīsi, tad nevaldīsi! . un sašķeļ arī! Tagad jau daži propogandas iedvesmoti aktīvisti paķēruši kara cirvi un uzbrūk nevakcinētiem. Vaino tos visos grēkos. Drīz aizies jau līdz Krisus sišanai un Romas dedzināšanai. - Nevakcinēto dēļ nēesot vietas slimnīcā! - Tas, ka medicīnai gadu desmitiem atmeta budžeta pabiras, to nepiemin, jo faktiski pie varas ir tie paši vecie, kas to nedarīja. Neredzēja, ka daudzus gadus Stradiņi gatavo ļoti labus ārstus priekš aptaukotās Vācijas vai Skandināvijas arī nevienu neuztrauca. Ka māsas 10x lielāku algu saņem ārzemēs, arī nezināja. Tagad atraduši savām neizdarībām vainīgo - nevakcinētos!? Liekulība! Par šito liberastu morāli vispār negribas ko bilst. Ja tas ir izdevīgi viņu politiskam kursam, tad katram p..ram ir tiesības darīt un muldēt ko viņš grib, bet kad nesaskan, tad pat zinātniekam liedz tiesības paust citu viedokli. Vai varas apoloģēti, esat pamanījuši, ka jau vairākus gadus mediju telpā ir tikai viens viedoklis un valda totāla cenzūra. Tieši Latvija ar to izceļas! Tas ir pat vēl trakāk kā padomijā. Nu, vismaz tāpat, ne par gramu labāk. Tur vismaz proletariātu neaiztika. Tagad visus močī. - Vai ilgi vēl ļausimies?
Jā, un tajās metāliskajās transformeru balsīs:
- Puiķķķķiiiii, ko jūūūs vispār saprotāāāt, pienes man ūūūdennn, āāāāā!
- Biedrī, Tonīzerrrr! Jedem das zaineeeeees, āāāā!
:))))
abrakadabra [28.10.21]: Iedomājieties, pamožās Mežadadja un Tonis reizē. :))))

....
Iedomājieties, pamožās Mežadadja un Tonis reizē. :))))
Tad jau pa smuko, cilvēki šim gatavi ūdeni pienest, nice.
Braukā copēt, pēdējās reizes bij bez pazīmēm, pats pie stūres, šai ziņā bik pie prāta nācis, varbūt.
Nu, kāds bija viņu jūtūbē komentāros noķēris gānot valdību. Priekš viņa tas laikam nozīmētu "viss štokos". :)
Kur vispar Tonis tagad ir? Pārāk daudz zināja un no trases noņēma, kā tur i?
Principā viņa murgi bija patīkami lasāmi, jo saproti pasakas. Šodien tās pasakas izplata katrs otrais- reāli baisi paliek. Idioti provicē Pūci un vēl internetā liek- līmenis.
BrunoL [28.10.21]: Tonim daudzi no mums varētu ūdeni pienest.
Starp citu, lietas par kurām izsmēja Toni pirms pāris gadiem, šodien ikdiena.
Un kuras būtu tās lietas, lūdzu? Kaut kā neesmu pamanījis ķirzakcilvēku invāziju.
BrunoL [28.10.21]: Tonim daudzi no mums varētu ūdeni pienest.
Starp citu, lietas par kurām izsmēja Toni pirms pāris gadiem, šodien ikdiena.
Tu domā par dračīšanu, nu veiksmi.
:)
Tonim daudzi no mums varētu ūdeni pienest.
Starp citu, lietas par kurām izsmēja Toni pirms pāris gadiem, šodien ikdiena.
Kungs, nemāni sevi! Tas otrs kungs šīrudens teātra pirmajā tekstā ienāca ar frāzi, ka neko no šī neuztver nopietni un, ka mērķis ir visus padirsināt.
Tad uz fikso mēģināja iegūt "līdzjūtību" pasakot, ka salauzis savu dzīvi nodzeroties. Būtiski ir, ka nevis dzīve salauza, bet pats salauza dzīvi. Jebkurā gadienā - atbalsta vārdus dabūja. Priekš manis šis ir viens interesantākajiem pavērsieniem, kā tomēr iegūt daļu pūļa auditorijas neatkarīgi no tā, cik liele sūde ir savārīte.
Te vēl varētu paturpināt, taču neatgrezeniskais ir noticis, anonīms pāķis ir ieguvis lielāku pēcapbedīšanas runu kvantumu kā Tonis. :)
BrunoL [28.10.21]: ...bet pie dažiem kaut kādu nesaprotamu iemeslu dēļ aizķēros....
Viņa teksts ' ...kādreiz kad veči mīza - dzirksteles uz asvalta šķīda... ' ir viennozīmīgi vissmieklīgākais no šogad publicētiem epitetiem. Nav jau tā ka viņš tagad par nodarīto ir deportēts aiz Urāliem. Tāds mazs noraidījums pasēdēt rezervistos, lai citi nepalaižas un ir mirklis padomāt. Reku Lorts ar kā reiz prasās, bet to gan deportēt vajadzētu :)