Viss sen skaidrs un zvaigznēs ierakstīts :)
Trešā deva palielina imunitāti, tāpēc pēc ceturtās devas jūs esat aizsargāts. Kad 80 % no iedzīvotāju ir saņēmuši piekto devu, ierobežojumus var samazināt, jo sestā deva aptur vīrusa izplatīšanos un neļauj vīrusam izplatīties. Es esmu mierīgs un ticu, ka septītā deva atrisinās mūsu problēmas un mums nav iemesla baidīties no astotās devas. Devītās devas klīniskā fāze apstiprina, ka antivielas saglabājas stabilas pēc desmitās devas. Vienpadsmitā deva garantē, ka nav jaunu mutāciju, tāpēc vairs nav nav iemesla kritizēt ideju par divpadsmito devu.
ka visskaļāk smejas tas, kurš smejas pēdējais
Lielbritānijā daļu no degvielas un pārtikas produktiem veikalos ar kravas auto jau piegādā armija

Jāā! Kā redzat, es ar bildi pa tukšo apkārt nemētājos! Bilde IR godam jānopelna! Llort! Apsveicu, tu to esi godam paveicis! Lasu un nevaru noticēt, kā var būt TĀDS idiots!
atvainojos, nevis uzsildīšanas, bet
iesildīšanās
(погано розумію вашу мову)
Redzams tev ar ir zināms. Bildi atkārtot.
Izdzivos tikai tie, kam ir savs kartupelu lauks un cuka kleti. Un bise. Bet jus sukasiet bitkoinus.
Kapitalisti zin risinajumu. Tagadejais viruss ir tikai trenins, uzsildisanas...
Šis zābaks ordeni pelnījis!

Llort [15.11.21]: Bet es domāju, ka pedagogu (policistu, kravas auto vadītāju, būvnieku un tml) trūkumam ir cits iemesls. Un gan vīruss, gan (ne)vakcinācijā – tās it tikai atrunas. Pajautājat jebkurus skolniekus par profesijas izvēli, vai viņi grib strādāt tur, kur vajag atbildību un kur netīrs darbs. Nē! Visi grib kļūt par blogeriem, tiktokeriem, artistiem, māksliniekiem, sportistiem, konsultantiem, žurnālistiem un ttl. Tās viss pateicoties politikai un soctikliem. Tā ir globālā problēmā un kapitālisti pagaidām nezin, ko darīt ar šo. Plus problēmas ar ekoloģiju, citam saslimstībām (autizmu), migrantiem un pārāk lielu iedzīvotāju skaitu uz planētas.
Visu uzreiz var atrisināt, palaižot vel vienu, jaudīgāku vīrusu. Un vakcīnu viņam…
Krieva ir nopelnījis bildi. Komentēt te ir lieki.
Ir kautkāda bezizmēra stulbuma aka kurā smelties stulbumu? Depresņakā dzīvojošais varētu painteresēties pats par programmu Iespējamā misija, piemēram.
Otrkārt, kur var izraut domu, ka kapitālisti nezin lietām risinājumu? Kā tad mēs, kapitālisti, tomēr tiekam galā ikdienā? :)
Bet es domāju, ka pedagogu (policistu, kravas auto vadītāju, būvnieku un tml) trūkumam ir cits iemesls. Un gan vīruss, gan (ne)vakcinācijā – tās it tikai atrunas. Pajautājat jebkurus skolniekus par profesijas izvēli, vai viņi grib strādāt tur, kur vajag atbildību un kur netīrs darbs. Nē! Visi grib kļūt par blogeriem, tiktokeriem, artistiem, māksliniekiem, sportistiem, konsultantiem, žurnālistiem un ttl. Tās viss pateicoties politikai un soctikliem. Tā ir globālā problēmā un kapitālisti pagaidām nezin, ko darīt ar šo. Plus problēmas ar ekoloģiju, citam saslimstībām (autizmu), migrantiem un pārāk lielu iedzīvotāju skaitu uz planētas.
Visu uzreiz var atrisināt, palaižot vel vienu, jaudīgāku vīrusu. Un vakcīnu viņam…
Jau 8:00, bet no docenta ne vēsts! Sāku satraukties
raihs, 15.novembris 2021, 08:14
pilnmēness tuvojas,vakar paskatijos pa logu un sapratu kāpēc lutiņš aizgājis raznosā:)
Jau 8:00, bet no docenta ne vēsts! Sāku satraukties
Jurik [14.11.21]: pāršķirstīju pēdējās pārs lapas un manas domas par lort nedaudz sasvārstījās. Vai nu ar viņu viss nav tik bēdīgi un polēmikā iesaistās, jo tomēr uzskata, ka Staļina un Hitlera režīmi ir salīdzināmi ļaunumi vai arī tomēr viņu smalki ap*isa un viņš pavilkās līdz...
Juri, es tevi ludzu, nedoma par mani neko nakts vidu, cilveki var nepareizi saprast ... 4-os no rita normals makskernieks parasti piepilda savu termosu
..
Kādam aunam ir jābūt,lai nesaprastu,ka tevi ar tavu nopirkto sertifikātu atkodīs.Agrāk,vai vēlāk.
Ir tāds teiciens:" Nespļauj Dievam acīs, Dieviņš nav mazais bērns."
Un tas pierādās gan netā,gan no citiem avotiem.
1/3 no inficētajiem ir vakcinēti, ne jau slimajiem. Jā vakcinētie arī inficējas, tikai tiem daudz biežāk infekcija noris bez saslimsanas vai izslimo pavisam vieglā formā. Slimnīcās vakcinētie ir krietni mazāks %, kāda desmitā daļa, starp smagi slimajiem, pieslēgtiem pie mākslīgās elpināšanas, pavisam maz. Tāpat no mirušajiem vakcinētie ir ~ 5%, bet te vēl jautājums cik no tiem ir viltus sertifikati, tā teikt samaksājuši par caurlaidi uz elli.
Bet nu mūsu gnīdai jau neinteresē patiesība, ka tik sagrozīt faktus un pairst brangi.
Karlis_K, 14.novembris 2021, 17:17
Tā ir,un nopirktie sertifikāti ir tūkstošiem.
1/3 no inficētajiem ir vakcinēti, ne jau slimajiem. Jā vakcinētie arī inficējas, tikai tiem daudz biežāk infekcija noris bez saslimsanas vai izslimo pavisam vieglā formā. Slimnīcās vakcinētie ir krietni mazāks %, kāda desmitā daļa, starp smagi slimajiem, pieslēgtiem pie mākslīgās elpināšanas, pavisam maz. Tāpat no mirušajiem vakcinētie ir ~ 5%, bet te vēl jautājums cik no tiem ir viltus sertifikati, tā teikt samaksājuši par caurlaidi uz elli.
Bet nu mūsu gnīdai jau neinteresē patiesība, ka tik sagrozīt faktus un pairst brangi.