nelietotaajs
31.12.22
Labāk nebūtu skatījies!:)
Super labs!
Super labs!
svens76
31.12.22
Abavnieks [31.12.22]: RaimisD [Vakar]: Interasants video. Saturīgs, bez lieka ūdens. Vīri pastāsta gan par mānegļiem, gan par Babes asaru copi kā tādu.Paldies! Ne asakas 2023 gadā
Iesaku.
https://youtu.be/THu6-Nv8tcITiešām... bez komentāriem, ne ko pielikt, ne atņemt.
Abavnieks
31.12.22
RaimisD [30.12.22]: Interasants video. Saturīgs, bez lieka ūdens. Vīri pastāsta gan par mānegļiem, gan par Babes asaru copi kā tādu.Tiešām... bez komentāriem, ne ko pielikt, ne atņemt.
Iesaku.
https://youtu.be/THu6-Nv8tcI
bezdarbnieks
30.12.22
bezdarbnieks [56m]: bezdarbnieks [21m]: Šodien pirmais apciemojumus babītē no ledus spuņciemā. Nezinu nemācēšana vai neveiksme, bet asari neatradu. Cope ar mormišku, ~ 200m no krasta noķēru pirmos 4 asarus 2 gb~ 80g un 2 gb tādi ~40g [kā reiz uz dzīvo], 2 tukšās copes un viss tajā vietā, tālāk dūru uz ezera vidus pusi, urbos, urbos un tukšš, gan vietās kur neviens nav urbies, gan vietās kur ir nourbts no vienas vietas pirms nedēļas. atradu vakarurbtus caurumus un vienu 300g paņēma pirmajā laidienā, viss vienās dēlēs. Apurbu to rajonu un vairs neviens. Gāju krastā mans auto bija pēdējais palicis, vai nu visi bija pieiekoši saķēruši, vai nu gāja līdzīgi kā man. Ja būs ledus, braukšu vēl atriebties strīpaiņiem.
Laimīgu un zivīm bagātu jauno gadu !Šodien bija doma laist uz Babi,bet draugs uz Lādzēnu dīķiem pierunāja.Iznākums 2 zemmēra līdaķeles,čomam 1 līdaķele,2 ašuki.Pārējiem ar ko runājām tas pats.Nekā īpaša.
Aivarscope, 30.decembris 2022, 21:53
man ar bij doma par lādzēniem, bet vakar noskatījos Copes garšu un šie samaitāja mani uz babīti :DCopes garšā diezgan sals bija kad filmējām, spiediens nostabilizējies. pēdējās dienās tagad spiedienu maiņas, nokrišņi, līmeņa maiņas, duļkains ūdens.nu nepatiks tas lielākam asarim. mazākus jā, tos gan šādā laikā var raiti salasīt
svens76, 30.decembris 2022, 22:09
Duxsiss
30.12.22
Aivarscope [30.12.22]: Duxsiss [20:25]: Piekrītu, video tiešām labs, paldies vīriem par apņēmību filmēt un padalīties ar pieredzi :) Nākamgad ja ledus noturēsies arī būs jāpamēģina piemānīt kādu asari :) Nav sanācis būt Babītes ezerā, no kuras puses (vietas) labāk tikt uz ezera?Ja zini ku Spuņciema laivu bāze,tad tai garām,jo vārti tur ir ciet.Pabrauc uz priekšu un blaus ir vēl viena bāze,bet tur auto vari nolikt.Vari vēl tālāk braukt un pirmākrustojumā pa labi.Tur jau radzēsi auto,kas stā.Ja ir džips,vari puebraukt pie paša ezera.OK, paldies. Izskatās ka šodien asaris visur bijis neaktīvs. Biju šodien mazā ezeriņā. No paša rīta asarim vēl bija apetīte, pēctam tikai līdakām uzdāvināju trīs rotaslietas.
bezdarbnieks
30.12.22
bezdarbnieks [15m]: bezdarbnieks [21m]: Šodien pirmais apciemojumus babītē no ledus spuņciemā. Nezinu nemācēšana vai neveiksme, bet asari neatradu. Cope ar mormišku, ~ 200m no krasta noķēru pirmos 4 asarus 2 gb~ 80g un 2 gb tādi ~40g [kā reiz uz dzīvo], 2 tukšās copes un viss tajā vietā, tālāk dūru uz ezera vidus pusi, urbos, urbos un tukšš, gan vietās kur neviens nav urbies, gan vietās kur ir nourbts no vienas vietas pirms nedēļas. atradu vakarurbtus caurumus un vienu 300g paņēma pirmajā laidienā, viss vienās dēlēs. Apurbu to rajonu un vairs neviens. Gāju krastā mans auto bija pēdējais palicis, vai nu visi bija pieiekoši saķēruši, vai nu gāja līdzīgi kā man. Ja būs ledus, braukšu vēl atriebties strīpaiņiem.
Laimīgu un zivīm bagātu jauno gadu !Šodien bija doma laist uz Babi,bet draugs uz Lādzēnu dīķiem pierunāja.Iznākums 2 zemmēra līdaķeles,čomam 1 līdaķele,2 ašuki.Pārējiem ar ko runājām tas pats.Nekā īpaša.
Aivarscope, 30.decembris 2022, 21:53
man ar bij doma par lādzēniem, bet vakar noskatījos Copes garšu un šie samaitāja mani uz babīti :DNeko nszaudēji))Es drusku degvielā)).Tā,ka gan jau būs žors.Ne asakad
Aivarscope, 30.decembris 2022, 22:02
svens76
30.12.22
bezdarbnieks [30.12.22]: bezdarbnieks [21m]: Šodien pirmais apciemojumus babītē no ledus spuņciemā. Nezinu nemācēšana vai neveiksme, bet asari neatradu. Cope ar mormišku, ~ 200m no krasta noķēru pirmos 4 asarus 2 gb~ 80g un 2 gb tādi ~40g [kā reiz uz dzīvo], 2 tukšās copes un viss tajā vietā, tālāk dūru uz ezera vidus pusi, urbos, urbos un tukšš, gan vietās kur neviens nav urbies, gan vietās kur ir nourbts no vienas vietas pirms nedēļas. atradu vakarurbtus caurumus un vienu 300g paņēma pirmajā laidienā, viss vienās dēlēs. Apurbu to rajonu un vairs neviens. Gāju krastā mans auto bija pēdējais palicis, vai nu visi bija pieiekoši saķēruši, vai nu gāja līdzīgi kā man. Ja būs ledus, braukšu vēl atriebties strīpaiņiem.Copes garšā diezgan sals bija kad filmējām, spiediens nostabilizējies. pēdējās dienās tagad spiedienu maiņas, nokrišņi, līmeņa maiņas, duļkains ūdens.nu nepatiks tas lielākam asarim. mazākus jā, tos gan šādā laikā var raiti salasīt
Laimīgu un zivīm bagātu jauno gadu !Šodien bija doma laist uz Babi,bet draugs uz Lādzēnu dīķiem pierunāja.Iznākums 2 zemmēra līdaķeles,čomam 1 līdaķele,2 ašuki.Pārējiem ar ko runājām tas pats.Nekā īpaša.
Aivarscope, 30.decembris 2022, 21:53
man ar bij doma par lādzēniem, bet vakar noskatījos Copes garšu un šie samaitāja mani uz babīti :D
Aivarscope
30.12.22
bezdarbnieks [30.12.22]: bezdarbnieks [21m]: Šodien pirmais apciemojumus babītē no ledus spuņciemā. Nezinu nemācēšana vai neveiksme, bet asari neatradu. Cope ar mormišku, ~ 200m no krasta noķēru pirmos 4 asarus 2 gb~ 80g un 2 gb tādi ~40g [kā reiz uz dzīvo], 2 tukšās copes un viss tajā vietā, tālāk dūru uz ezera vidus pusi, urbos, urbos un tukšš, gan vietās kur neviens nav urbies, gan vietās kur ir nourbts no vienas vietas pirms nedēļas. atradu vakarurbtus caurumus un vienu 300g paņēma pirmajā laidienā, viss vienās dēlēs. Apurbu to rajonu un vairs neviens. Gāju krastā mans auto bija pēdējais palicis, vai nu visi bija pieiekoši saķēruši, vai nu gāja līdzīgi kā man. Ja būs ledus, braukšu vēl atriebties strīpaiņiem.Neko nszaudēji))Es drusku degvielā)).Tā,ka gan jau būs žors.Ne asakad
Laimīgu un zivīm bagātu jauno gadu !Šodien bija doma laist uz Babi,bet draugs uz Lādzēnu dīķiem pierunāja.Iznākums 2 zemmēra līdaķeles,čomam 1 līdaķele,2 ašuki.Pārējiem ar ko runājām tas pats.Nekā īpaša.
Aivarscope, 30.decembris 2022, 21:53
man ar bij doma par lādzēniem, bet vakar noskatījos Copes garšu un šie samaitāja mani uz babīti :D
bezdarbnieks
30.12.22
bezdarbnieks [21m]: Šodien pirmais apciemojumus babītē no ledus spuņciemā. Nezinu nemācēšana vai neveiksme, bet asari neatradu. Cope ar mormišku, ~ 200m no krasta noķēru pirmos 4 asarus 2 gb~ 80g un 2 gb tādi ~40g [kā reiz uz dzīvo], 2 tukšās copes un viss tajā vietā, tālāk dūru uz ezera vidus pusi, urbos, urbos un tukšš, gan vietās kur neviens nav urbies, gan vietās kur ir nourbts no vienas vietas pirms nedēļas. atradu vakarurbtus caurumus un vienu 300g paņēma pirmajā laidienā, viss vienās dēlēs. Apurbu to rajonu un vairs neviens. Gāju krastā mans auto bija pēdējais palicis, vai nu visi bija pieiekoši saķēruši, vai nu gāja līdzīgi kā man. Ja būs ledus, braukšu vēl atriebties strīpaiņiem.
Laimīgu un zivīm bagātu jauno gadu !Šodien bija doma laist uz Babi,bet draugs uz Lādzēnu dīķiem pierunāja.Iznākums 2 zemmēra līdaķeles,čomam 1 līdaķele,2 ašuki.Pārējiem ar ko runājām tas pats.Nekā īpaša.
Aivarscope, 30.decembris 2022, 21:53
Aivarscope
30.12.22
bezdarbnieks [30.12.22]: Šodien pirmais apciemojumus babītē no ledus spuņciemā. Nezinu nemācēšana vai neveiksme, bet asari neatradu. Cope ar mormišku, ~ 200m no krasta noķēru pirmos 4 asarus 2 gb~ 80g un 2 gb tādi ~40g [kā reiz uz dzīvo], 2 tukšās copes un viss tajā vietā, tālāk dūru uz ezera vidus pusi, urbos, urbos un tukšš, gan vietās kur neviens nav urbies, gan vietās kur ir nourbts no vienas vietas pirms nedēļas. atradu vakarurbtus caurumus un vienu 300g paņēma pirmajā laidienā, viss vienās dēlēs. Apurbu to rajonu un vairs neviens. Gāju krastā mans auto bija pēdējais palicis, vai nu visi bija pieiekoši saķēruši, vai nu gāja līdzīgi kā man. Ja būs ledus, braukšu vēl atriebties strīpaiņiem.Šodien bija doma laist uz Babi,bet draugs uz Lādzēnu dīķiem pierunāja.Iznākums 2 zemmēra līdaķeles,čomam 1 līdaķele,2 ašuki.Pārējiem ar ko runājām tas pats.Nekā īpaša.
Laimīgu un zivīm bagātu jauno gadu !
bezdarbnieks
30.12.22
Aivarscope
30.12.22
Duxsiss [30.12.22]: Piekrītu, video tiešām labs, paldies vīriem par apņēmību filmēt un padalīties ar pieredzi :) Nākamgad ja ledus noturēsies arī būs jāpamēģina piemānīt kādu asari :) Nav sanācis būt Babītes ezerā, no kuras puses (vietas) labāk tikt uz ezera?Ja zini ku Spuņciema laivu bāze,tad tai garām,jo vārti tur ir ciet.Pabrauc uz priekšu un blaus ir vēl viena bāze,bet tur auto vari nolikt.Vari vēl tālāk braukt un pirmākrustojumā pa labi.Tur jau radzēsi auto,kas stā.Ja ir džips,vari puebraukt pie paša ezera.
Duxsiss
30.12.22
svens76 [30.12.22]: Duxsiss [33m]: Piekrītu, video tiešām labs, paldies vīriem par apņēmību filmēt un padalīties ar pieredzi :) Nākamgad ja ledus noturēsies arī būs jāpamēģina piemānīt kādu asari :) Nav sanācis būt Babītes ezerā, no kuras puses (vietas) labāk tikt uz ezera?uz ezera var tikt no daudzām vietām. kad saņemsies, raksti pm, iedošu lokācijas kur parkotiesSarunāts, paldies :)
svens76
30.12.22
Duxsiss [30.12.22]: Piekrītu, video tiešām labs, paldies vīriem par apņēmību filmēt un padalīties ar pieredzi :) Nākamgad ja ledus noturēsies arī būs jāpamēģina piemānīt kādu asari :) Nav sanācis būt Babītes ezerā, no kuras puses (vietas) labāk tikt uz ezera?uz ezera var tikt no daudzām vietām. kad saņemsies, raksti pm, iedošu lokācijas kur parkoties
Duxsiss
30.12.22
svens76
30.12.22
RaimisD [30.12.22]: Interasants video. Saturīgs, bez lieka ūdens. Vīri pastāsta gan par mānegļiem, gan par Babes asaru copi kā tādu.Paldies, Raimi
Iesaku.
https://youtu.be/THu6-Nv8tcI
RaimisD
30.12.22
PienaPuika42
29.12.22
svens76 [24.12.22]: Aigarinsh15 [24.dec]: Labdien,vai kāds nevarētu pateikt kāds ledus stāvoklis ir Babītē un vai varētu aizbraukt uz turieni pacopēt šinīs dienās,paldies.ledus labs, bet ezeram liegumsStulbs jautājums, kas par liegumu tagad ir spēkā?
svens76
28.12.22
vads [28.12.22]: vads [23m]: Ledus ok , tik saliņš patraucēja.kādā ziņā patraucēja?hvz. man tieši otrādi, uz salu baigi labi bij. katram sava pieredze
svens76, 28.decembris 2022, 22:47
No rīta 4kg paspēju, kā sāka vilkt āliņģus ciet tā kāds uguni izslēdza.