Bjorgvins [09.03.24]: Uz šitās planētas vairs nekas nenotiek loģiski un sakarīgi.
Pārāk daudz kņadas lidojot uz akmens nekurienē.
Nu ja.Runāt un gudri runāt jau var cik grib un ko grib.Tāpat nekas nemainās.Uz šitās planētas vairs nekas nenotiek loģiski un sakarīgi.
Sveiki,pārdomas,Kamēr orki,jutīs ka viņus viņu teritorijā netramda,vi;nam pie pakaļas ,atkopsies un mēģinās plesties.Bet,ja brūnam lācim no visām pusēm sāktu brukt virsū,kaut pa kodienam.Nebaida mani kaut kodolkarš,sāksies evolūcija no jauna.Piekrītu FishM-mēs,letiņi,pēc skaita viena paliela viesnīca Ķīnā.Jā,arī par tām partijām un ko vēlēt.Dirsā galīgā,būtu kā pie jeņķiem ,man nebūtu iebildumu.Džeki,jāsaprot ka puse mūsu zemītē nedomā kā mēs.Lūk,pareizi šeit viens čalis teica,ka Ulmanis izdarīja korekcijas .Kaut nāktu viņa vietā kāds prātīgs.Ne asakas visiem.
Ja māk slēpties, tad apmēram var, ja neslēpjas, un neko pretlikumīgu nedara, tad sanāk pilnīgs ārprāts. Pavļiks Morozovs.
ASV prioriates!!!! - kam, mums vai vniemi
aigarsa2, 9.marts 2024, 01:21
No kurienes tu ASV izlobīji? Vai tev kāda paranoja?
ASV prioriates!!!! - kam, mums vai vniemi
neesi Rīdzinieks, tāpēc arī nepazīsti...
Rīgā, iespējams, 1/3 tādu... :(((
https://www.youtube.com/watch?v=AKAcBOcXhNI&ab_channel=%D0%9B%D0%B0%D1%82%D0%B2%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BE4
Redz kā mūs bokserim iet kad ir pret karu,(putins ari ir pret karu...),bet nespēj nosaukt kurā pusē tad ir:D
udens2, 8.marts 2024, 19:20
kā jau pats viņš saka, viņš ir "русскоязычный латыш". Es personīgi nevienu tādu nepazīstu, kam pasē raktīts latvietis, bet runā krieviski.
Ukraina sāks vispārējo mobilizāciju, un kad?
Vai Ukrainai tiks iedotas tālā rādiusa raķetes?
Cik ticams ir Zelenska apgalvojums par 31000 bojāgājušo Ukrainas pusē ?
aigarsa2, 8.marts 2024, 17:35
Pēc kara varbūt uzzinās īstos skaitļus, bet visticamākais, ka nē.
Domāju, ka bojā gājušie ir vairāk, vēl jau jāpieskaita tam klāt civilie upuri, tai pašā Mariupolē runā par vairāk kā desmit tūkstošiem, bet to drūmo ainu daļēji uzzinās tikai, kad to atkaros.
Cik ticams ir Zelenska apgalvojums par 31000 bojāgājušo Ukrainas pusē ?
aigarsa2, 8.marts 2024, 17:35
un kas viņam būtu jāsaka??
Cik ticams ir Zelenska apgalvojums par 31000 bojāgājušo Ukrainas pusē ?