atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Vienkārši runājam par visu ko!

Griezeejs 30.03.10
Un ko Jūs ierindā nestaigājat, ja jau tik gudri? :DDDDDDDDDDDDD
murgs 30.03.10
mirtins unV.S.O.P.kapēc jūs neesiet saeimā vai tajā glābšanas dienestā??????
mirtins 30.03.10
V.S.O.P. - tieši tā, ledus būtu vismaz nedaudz plānāks. Pašlaik tieši pie Oliņkalna stāv. Es jau domāju, ja nepienāks ledus klāt, vai ja nesāks grūsties apakšā, tad nekas vairāk tur nebūs. Ja nebūtu vienlaidus ledus aiz Oliņkalna nekas tur neapstātos. Ir bijuši gadi, kad sāk kustēt gandrīz reizē gan augšā pie Pļaviņām, gan zemāk un pie Oliņkalna nesastrēgst :DD Ūdens pats visu igroza un izstūrē. A čupas krastā izstumt ir goda lieta katriem paliem :D
V.S.O.P. 30.03.10
Un Oliņkalna līkumu starp mazajā saliņām ledus blāķus izstūrētu pilots Repše... Ļoti jau nu izkskatās, ka viens zinātājs nemaz nav to upes posmu papētījis, bet viedoklis ir ;) Šķiet, ka taisnība ir tajā sadaļā par spridzināšanas efektu. Darīja, lai būtu kā labāk, sanāca - kā vienmēr ;) Ledus būtu pakusis, pirms sakustējās.
mirtins 30.03.10
usis - tu domā, ja pie Pļaviņām nespridzinātu, tad tās jau būtu applūdušas? Tu stādies priekšā vienlaidus ledus klājienu upē no Jēkabpils līdz Aizkrauklei, līdz Hesam. Visur vienkārši stāv ledus, nekur tas nav sācis kustēties. Pēkšņi pie pļaviņām tiek izrauts ledus gabals. Vienkārši viens posms tik izņemt - vienalga, spridzinot, zāģējot, da jeb kā... Ledum, kas ir virs Pļaviņām, vairs nav pret ko atspiesties un tas logiš sāk kustēt uz priekšu un atdurās pret ledu, kas vēl nav sācis kustēt. Visa nelaime ir tā, ka augšpusē ledus sāk kustēt ātrāk, nekā lejpusē un aizdambējas. Ja sāktu ledus kustēt pie Kokneses, tad pie Pļaviņām nesakrātos un tad būtu bijusi jēga spridzināt. A tagad... tam ledum jau nav kur palikt. Ja izies leja, tad pie Pļaviņām nekāda sastrēguma nebūs. Tici man, tur plūdi ir regulāra parādība, nevienu tas nedzen stresā, izņemot politiķus. Cilvēki regulāri taisa no jauna savas siltumnīcas, kas aiziet līdz ar lediem un regulāri tur pie mājas laivu. Pansionātam, ko vakar rādīja pa talevizoru, arī nekad nekas slikts nav noticis. Tur ūdens makismāli līdz ceļiem pagalmā. Es vairāk uztrauktos par morgu... nezinu gan vai to tur vēl izmanto. Un tas ko radio ziņās teice par kaut kādu dambi.... lika drusku pasmaidīt. Es gan neesmu spridzināšanas eksperts, bet man domāt, ar spridzināšanu viņi panāca pretējo efektu. Radīja ātrāku ledus kustību augšpusē... bet vajadzēja apakšā.
kalns 30.03.10
PIZGJETS!!!

shodien Liepaajaa viiri vel uz ledus seedeeja. tosmares kanaalaa ( karoc tajaa ielokaa kur kaadreiz zemuudenes staaveeja) isaak sakot man liekas ka vinji bishki debiili ir :D
kaats 29.03.10
micro jig
ashukainis 29.03.10
uhhh ku smekiiigu kupinatu brexi apeeedu tiko!2 veel ritam palika:D:D:D
copers 29.03.10
Vīri, ieejiet sekojošajā adresē un izstāstiet ko ar šiem var ķret? Kā viņus sauc?
copeslietas.lv/site/bildes/bilde-17422.htm
copers 29.03.10
ziveens 29.03.10
Varbūt kāds ko zin par Ogres upi! Kā tur sastāv ar vēdzelēm?
kaats 29.03.10
hlapjušku, zarjažai! No Belorusijas virzās 30km gara sablīvētā ledus grēda
urmaas 29.03.10
:))))))))))))))))))
jeeska 29.03.10
Mirtin
Es saprotu tavu sāpi par beigtajām zivīm:-)
Ja interesē mans persobnīgais viedoklis, tad uzdod profilā:-).
Ja sākšu te skaidrot, tad uzzināšu par sevi vairāk nekā vajag un pašam liekas:-)
Tas nopietni
usis 29.03.10
ja nespridzinātu applūstu vēl plašākas teritorijas un no turienes ieplūstoši dajebkādi sūdi tām dažām tonnām zivu radītu vēl mazāk iepējas izdzīvot
Boroda 29.03.10
Sāpe jau par to, ka veic kaut kādus darbus nedomājot par sekām. Ja tā bumbošana tiešām atrisinātu plūdu problēmu, tad uz priekšu. Tas viss atgādina padomju laikus, kad no lidmašīnām laukus mēsloja. Tika gan ezeriem gan upēm. Galvenais bija izkaisīt. Tagad galvenais tas pac. Imitēt darbību. Ar skaļu troksni to labāk padarīt. Tas attiecas uz visu tautsaimniecību. Kaut ko dara, un tad skatās, kas būs iznācis.
mirtins 29.03.10
jeeska - pasaki, kādēļ tu tā runā... aizstāvi? Es piekrītu, ka armmijniekiem viss ir ok, viņiem pasaka spridzināt un viņi spridzina,vienalga, kur un kādēļ. Taču kāds cilvēks lēmumu pieņēma. Jautājums ir - kādēļ tika pieņnemts šāds lēmums? kas ir tie speciālisti, kādi ir viņnu spriedumi, kas ir tie plusi, kas bija iecerēti, kas bija jāsasniedz spridzinot.

Rezi... pie tāda sprādziena neaiziet bojā viena zivs, bet viss dzīvais lielā radiusā ap sprādziena vietu. Ja tev šķkiet, ka zivju ir vairāk nekā saprašanas, tad jau tā var rīkoties, bet man domāt, ka neesmu dzirdējis sūdzamies makšķerniekus, ka zivju būtu tik daudz, ka makšķerēšanas process ir kļuvis garlāicīgs. Turklāt laikā, kad zivis izsprāga mazajos ezeros, papildus tās vēl spridzināt... Es jau domāju, ka varēut salīdzināt, pēc cik gadiem vimbas nāk uz nārstu... varētu paskatīties, kāds šogad bija rezultāts :DDD
jeeska 29.03.10
Var kāds pateikt, vai Ciemupē foreles vēl var dabūt,es domāju nomakšķerēt:-)
jeeska 29.03.10
Nu ko var cepties par to spridzināšanu. Nu uzlaida gaisā vienu vimbu, plaudi, lidaku...nu un ...nav jau mamuts, kam dzimst viens sīkais:-)
Boroda 29.03.10
diena.lv raksta:
Par to, vai ledus spridzināšana Pļaviņās līdzējusi, ja joprojām ir ledus krāvumi no viena krasta līdz otram un plūdu draudi, A.Pencis saka: «To nevar neviens tā pateikt, vai tas ko deva, jo tajā brīdī likās, ka gultne brīva, bet no augšas nāca masas. Protams, lielāks efekts būtu, ja visu Pļaviņu ūdenskrātuvi spridzinātu, taču tas nav iespējams.»

Nākšreiz jau nu točno spridzinās visu Pļaviņu ūdenskrātuvi. :)) Lai efekts būtu!

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs