atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Baltezers

Richards 01.05.24
Jāšauj!
RaimisD 01.05.24
Richards [01.05.24]: Kaut ko jau sakasīt varēja, neteiktu, ka slikti, bet bija konkrēti jādzīvojas pa zāļu maliņām. Man 3 mēri, lielākais 58, bračkam 1, tik pat shodi.
Moš vakara cēlienā izšaus ;)
Richards 01.05.24
Kaut ko jau sakasīt varēja, neteiktu, ka slikti, bet bija konkrēti jādzīvojas pa zāļu maliņām. Man 3 mēri, lielākais 58, bračkam 1, tik pat shodi.
Willy 01.05.24
RaimisD [01.05.24]: Ne tā bilde. :(
Šitā.
Viss ir labi!;)...man līdzīga,bet ar dažām dēlēm bonusā!:)
RaimisD 01.05.24

Galvenais svētku noskaņa.:)
RaimisD 01.05.24

Ne tā bilde. :(
Šitā.
RaimisD 01.05.24

Šodien atklājos ar 62nieci lielajā.
Vairāki zemmēri un divi shodi.

Čomam pa nullēm. Viņš strādāja ar dziļajiem vobleriem, pasmagiem rotiņiem, atsvarotām gumijām.

Es uz ,,suni" Bet-A- shad 75mm SP SR
Vai metrs, vai 1,5 m zivs 0,5 m virspusē sildās. Ļoti neaktīva. Visi ņēmieni tizli.
whoops 08.04.24
Jebkuru putnu medībās ir jāmaskējās, košās vestes nu toč viņi redz.
RaimisD 08.04.24
Mednieki bijuši ,jau pāris reizes. Mērgļi kā ierauga sarkanās vestītes tā laižas prom. Neiziet uz atšaušanu, bet uz traucēšanu.

Man vēl laiva krastā, ielaidīšu drīz, tad piebraukšu ar peintboleni :) nokrāsošu ligzdas kādā košā tonī :D
svens76 08.04.24
Archey [08.04.24]: atļaus "traucēt" kormorānus :)

https://www.lsm.lv/raksts/dzive--stils/vide-un-dzivnieki/07.04.2024-lielaja-baltezera-centisies-traucet-kormoranu-ligzdosanai.a549468/
tas labi, značit nebij par velti rakstīts pašvaldībai
Archey 08.04.24
RaimisD 24.02.24

Šodien Bukultu galā . Uz cerīgām vietām netiku, tur jau ūdens putni čilo. Paliku 50m robežā no krasta, 2m dziļumā.
Cope galīgi nekāda. Pa kādam mazam krastiniekam varēja pierunāt, bet zivju kā tādu nebija.

Par zivju neesamību nav baigi objektīvais spriedums, kādi desmit ālinģi vien izurbti. Kolēģiem arī švaki gāja.

Līdz ar lietu notinos, moš vēlāk būs labāk. Mēģināju kādu raudiņu atrast. Iebaroju, bet nekā. Ar stundu tādam pasācienam ir par maz, lai ko spriestu.

Ledus pagaidām tur, krasta tuvumā, baltais kādi 10cm, melnais ap 7cm. Jā kādam vēl palikusi iedvesma rīt vēl var uzkāpt. Nākamās brīvdienās stipri neieteiktu. Uziešana laba.

PS.
Paldies Roli par veiksmes vēlējumiem un ne asakam, wtf :))) , labi ka vēl neizpeldējos, klāt pie necopes :D
RaimisD 19.02.24
pauls.arturs [19.02.24]: Un paša ezera ledus ka sapratu ari ok?
Jā, pagaidām ir drošs.
RaimisD [19.02.24]: pauls.arturs [48m]: Sveiki. Sakiet lūdzu,ka ledus M.Baltezera un ka ar uzkāpšanu no šosejas puses?Ūdens līmenis bišķi nokrities, virsū tikšana ir ok.
Paldies. Un paša ezera ledus ka sapratu ari ok?
RaimisD 19.02.24
pauls.arturs [19.02.24]: Sveiki. Sakiet lūdzu,ka ledus M.Baltezera un ka ar uzkāpšanu no šosejas puses?
Ūdens līmenis bišķi nokrities, virsū tikšana ir ok.
Sveiki. Sakiet lūdzu,ka ledus M.Baltezera un ka ar uzkāpšanu no šosejas puses?
Skelleftea 18.02.24
Biju mazajā šodien
Gar šoseju, gar niedrēm
Uz vertikālās blitkas 1 ķīsis…
RaimisD 18.02.24
Kā raudiņa uz iebarošanu, ņem ?
Pēc kalendāra vajadzētu būt.
RaimisD 18.02.24
Vīri kā šodien gāja ezerā?
Salīdzinoši ar vakardienu pasaka ne laiks. Vakar līdz 11tiem vēl tā, vējš smidzeklis, ciešami. Ap 12tiem tāds ūjels iepūta ar lietu, ka nu nafig. Ja nesēžu dēļ iztikas ģimenei ,tad pisviņzirgs tādu izklaidi.
JK7 17.02.24
Raimi - balto tagad negrib, pamēģini pinku!:)

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs