atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Kā gāja copē (atskaites)?

avtt 25.04.10
Mūžīgais-a v'drug!
;))
urmaas 25.04.10
rīta cēliens-upe vidzemē.divi pumpainīši,viens 27cm otrs 30cm.aizsūtiju pēc cilts vecākiem-neatgriezās,ne vieni ne otri!:(
pēc tam stundiņa biku lielākā upītē.mērķa zivs dikti jau spoža.viens grābiens,tas pats pie krasta nokūļājās,varēja būt ~2kg.pārējie lika pagaidīt.:(
došos lūkot sūkātājam šmaulē ielūrēt.kaut 'dikti jau lielas cerības neloloju!a vdrug!:)))
kola 25.04.10
avtt
1) man ar četrām stundām parasti pietiek:)
2) cik var sist tos plakanos, pheee
3) nezinu, kā pie jumsim tur Ventā, bet pie mumsim Daugavā šitādā saulē nekāda labā cope pie krasta nau
avtt 25.04.10
kola,aizdomīgi jau aši būsi beidzis copi,ne?
kola 25.04.10
Es gribēju pamēģināt pavimbot Daugavā, bet nekā. Ua pliku garneli klusums, uz tārpainu garneli ašuki. Toties atklāju, ka uz neliela garneles gabaliņa plicis ņem kā traks.
murdelis 25.04.10
Gaujā pie Strenčiem-5 vimbuki 3 stundās..
Hooked 25.04.10
Vakar Mēmele Vecsaulē. Laiks b-r-r-r, cope - r-r-r. 7-ņos bijām savā vietiņā, pretējā krastā nedaudz uz leju ar pludiņmakšķeri vietējais ,kas forsējis upi laivā. Kamēr saridājām gruntenes, vietējam kāts ripā-tātad zivtiņas ir, bet man pirmā ( izrādījās, ka netur mēru-28 cm) pieteicās pēc minūtēm 20. Pēc brīža otrā krastā kāts atkal (ibio!!!) ripā. Mēs arī tik mainām garneles, sliekas un baltos visādās kombinācijās, bet rezultāts-O. Arī pretējā krastā iestājas miers un vīrs, labu laiku papludinājis pa tukšo, iras uz māju pusi. Vēlā pēcpusdienā aizbraucām uz citu vietu, arī tur neķērās, ja neskaita vienu ķīsi un asarīti . Nedaudzie satiktie copmaņi arī nevarēja palielīties.
Bljitka 24.04.10
Šovakar bijām izskrējuši līdz palieņu pļavām Druvciemā pie saliņas..cerējām kādu līnīti pievilināt...vējš tāds ka cepuri rauj nost..pāris ķīši un daži asari..tas bija viss no 16-19...uz gruntenēm..ēsma..baltais,un slieks:)
Isinra 24.04.10
Duxxx, cik zinu tad Zvārtavas ezerā pavasaros vispār murgs notiek.Nekas tur nav mainījies no padomju laikiem.Gadus 4-5 atpakaļ runāju ar inspektoriem kuri teica ka degvielas pietiekot 1x mēnesī aizbraukt ja kāds izsauc.Domāju ka tagad nav nekas labāks.
Imux 24.04.10
Riit taisos uz Daugavu ar grunteni un pludinju Daugavpils rajonaa...Bet vai ir vispaar veerts meiginaat,ko tagad var nokert Daugavaa???
kola 24.04.10
Beidzot Daugava nomierinājusies. Braucot mājās no Centrāltirgus piebraucu pie večiem Zaķusalā. Fideristi, gruntenisti un abu sistemu kombinētāji intensīvi klapē pličus. Met atsperdamies uz vidu, kaut vairāk zivis ir pie krasta :)
bums 24.04.10
Aukc nebibās varbūt uz pēcpusdienu iesils tad arī kādu leini pamēģināšu :DDDDDDDDDDDDDD
Bljitka 24.04.10
Es kaut ko nesapratu...kāpēc visi copes meistari sēž te...un nevis pīckas vicina? Ir kas tāds,ko es nezinu? Pats taisos uz pēcpusdienu vakara copei uz Lielupi:):):)
Ne asakas:)
Duxxx 24.04.10
Zvārtavas ezers - sākas brekšu slaktiņš!!!
tur vīri pa nopietno darbojas.....nabaga zivis
Duxxx 24.04.10
to urmas; +pārējiem
Peace.
Katrs savu taisnību traktē pa savam!
Es noteikumos lasu kanāls, caurtece - nemakšķerēt līdz ...... - ciešos līdz liegums beidzas;
lasu upe, ezers, jūra etc -makšķerēju un baudu copi! Satikšu inspektoru - tad arī parunāsim!
Bet asaris garšīgs, maita!
jankar 23.04.10
Venta-vakar vakars,šodiena,B zona,4 kāti(divatā)-0.Ēsma garnele, naktstārps,baltais
HaRZz 23.04.10
shodien 16:00 - 19:30 bez zivīm arī bez copēm.
mirtins 23.04.10
urmaas - ja par dzirnupi, tad nezinu, a Gātupē liegums no pārceltuves uz ezeru.
kvoks 23.04.10
Shodien,Lejasciema pgastss,no 13:30-19:50 vimbu naff,nebij nevienas copes:(
urmaas 23.04.10
mirtins
tur ne tikai tāpēc ka nosaukumā upe.bet kkādi saistošie noteikumi esot.tagad precīzi nemācēšu pastāstīt,bet tā tas ir!!!

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs