Murgs
Pilnīgi nekā personīga - palasi savu komentāru 20.septembris 2010, 19:06, tā arī paši kontrolēsiet. Ne Tev iespējas, ne pilnvaras ko kontrolēt. Bietē iedot vari. Bet vai vajag - to pats izdomā.
bebrs;mēs paši arī kontrolēsim!!!
spriediet cik gribiet ko vajag ko nevajag, kas to kontrolēs, inspektori sakarā ar optimizāciju ierakstāmi sarkanajā grāmatā. Kāda jēga no jebkādiem noteikumiem ja nav kas tos kontrolē. Vienkārši nav, nav, nav.
Tur loģiski ka nav ko ēst bet tās sīkās vajag izķert.Aizliegt vajadzētu tādas no 2-4 kg ņemt. Pie mums nepareizs uzskats valda ka mazās līdaciņas un asarīšus vajag saudzēt.... tieši pretēji - tie jāizķer--jādara kā skandināvu zemēs.
gugu;neesmu kauslis,bet vienkārši skumji!!!tad jāpalielina sodi.vispār jātaisa makšķernieku biedrība vai kas cits,kur copmaņiem ir biedru kartes,ja esi copmanis ar karti tad drīksti sodīt tādus kas ņem zemmērus, tīkliniekus,nu vienkāršāk copmanis inspektors,ja pašu biedru pieķer tādā nodarbē tad no kluba vai biedriem ārā uz mūžu un copē kur gribi,tikai ne latvijas ūdeņos.pie reizes arī inspektoru jautājums atrisināts!!!varbūt no šīs domas kāds kaut ko var realizēt.vēlu veiksmi un ne asakas!!!
kas tur vispār ko ēst no tādas 40 cm siļķītes..
murgs tadam ar airu vajadzeja
19.09 biju uz copi papeldināt izumi 105mm grimstošo un lēni grimstošo.peld labi,mazās sita pa grimstošo ,bet laikam pa lielu,a varbūt nepareizi vadīju!!!varbūt krāsa ne tā.vēl neko nevar spriest!!!parmainīju uz gumiju rezultātā 3 zemmēri kuri turpina peldēt,bet diez vai!!!brauca garām vietējais ar velci un apjautājos par copi,parādīja stīvu 40cm līdaciņu!!!tā jau ir, kas laiž atpakaļ ,kas ņem visu ko izvelk!!!
berzu birze sanak,uz juras pusi.
Tas ir uz leju no dzelzceļa tilta ?
Pie dzelzcela ar nebutu ne vainas,tur pat iespejams vel kadu zandartinu varetu dabut :)
Pašā carnikavā,zini kur ir bērzu birzīte,nu vel tur netālu ir nēģu murdi..
gugu rakstīja :"Kurs man tur teica ka carnikava gauja nav iespejams coper"
Kur copēji - grīvā, vai pašā carnikavā ?
Paldies.
Es bij domājis zandartus.
Jūrinieces vēl neesot, tās nāks, kad ūdens atdzisīs.
VSOP, savas Lielupes takas vairs uz zobainajiem neapmeklē, šogad to tur daudz, pat līdz manīm bija atšāvuši kuplā skaitā.
Sen nebiju džigojis un svētdien nolēmu atsvaidzināt iemaņas ;) Daugavas kolhoza apkārtnē padresējām mazos zandarteļus, gadījās arī pa kādam knapmēram, bet lidinājām atpakāl, gaidot ko jēdzīgāku. Pameklējot nostāk no "slakteru" bariem tiku pie 1,6 un 1,2 kg zandarteļiem, kuri nonāca uz vakariņu galda.
Resumē. Ja kādam gribās pamācīties džigot, tad šobrīd Daugavā razdača ir pa dullo. Žel tikai, ka inspekciju neredz, jo maisos tiek bāzts viss.
Medību noteikumi:
3.2.15. bebri (Castor fiber) – no 1.augusta līdz 30.aprīlim
BEBR - turies!!!!