atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Zandartu cope

mihails 25.12.07
Junioream
pamegini darās zviedru vai somu blitkas ar gredzenu ,bet spelēt vajag daudz mierigāk un nevis raustīt bet mierigi celt uakšā -pauze tad atlaid lidz apakšai atkal pauza bet ilgāka neka uz asariem-līdz pat 20 sekundem,cope parasti taja momenta kad tu atlaid lidz gruntim ,bet parasti nav ka asarim,sajust dažreiz var tikai pa auklas kustibu ,es agrāk kamēr piešavos tad diezgan daudz copes palaidu .ne asakas ..kur taisies ķert viņus?
maituputns 25.12.07
Šajā jautājumā esmu absolūti nekompetents... nekad neesu ķēris zandartus ziemā! diemžēl nevarēšu palīdzēt! es ar pārsvarā ķeru uz dažādām gumijzivīm! atkarībā no ezera ūdens dzidruma, laikapstākļiem, ja iespējams gultnes izvēlos krāsu! mana iecienītākā dzeltena ar sarkanu!
juniors 24.12.07
uz kadiem menekliem zandartus ziema labak makskeret?mana puse zandari nesen paradijas,paris gadus apakal laisti,vasara viens tarpijas uz 2,3 kg
Gribetos ari ziema kautko nokert.
Paldies par sapratni
mihails 24.12.07
Šogad uz zandartiem konkreti biju tikai tris reizes ,viena tukšā bet cope bija, bet parejas divas pa divam dabuju,Lielupe pie klostera,uz džigu ,vel paris reižu trapijas kad velceju junijā uz zaļas gumijzivs STORM.
maituputns 24.12.07
interesanti! uz ko parasti ķer???
Gatizs 23.12.07
man shogad tikai viens 1,5kg Durbes ezerā no krasta asarus spiningojot, shamais pieteicās!!!
maituputns 22.12.07
Kā šogad ir gājis ar zandartiem??? kādi novērojumi??? es copēju Zebrus ezerā neko teikt respect =))

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs