atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Līdakas uz dzīvo ar pludiņmakšķeri

aakkis 05.02.08
Klausies,tas ir domāts saucamajai cemerēšanai nevis ēsmas zivtiņām.
mihails 05.02.08
AAkisam
punkts 12 un 12.1 kas tavuprāt tas ir?
Nu ne gluži kā pagadās , bet vairāk vai mazāk līdaka ķer pa vidu zivtiņu ........
aakkis 05.02.08
Kur tas noteikts ka dzīvo nevar āķēt aiz muguras.Ja kāds nezina,tad līdaka saķer savu medījumu kā pagadās un pēc tam mutē apgriež ar galvu pa priekšu rīkles virzienā.
andzha14 04.02.08
kur tu to izlasiiji, neesi paarlasiijie gadiijumaa?
mihails 04.02.08
AAkisam
a man tā liekas kā noteikumos rakstīts kā nedrikst aizķert dzivo ne aiz kadas ķermeņa daļas izņemot lūpas?:))))
aakkis 04.02.08
Jā katram sava izvēle,bet ja makšķerē no krasta es izvēlos ākus ar resnāku stieples diametru.Pie daudziem pārmetieniem dzīvajam tik ātri nepārgriež muguru.
andzha14 04.02.08
es izmantoju triiszubura aakus, lielaaka iespeejamiiba, ka izvilks liidaku, bet kaa jau Agnis teica katram copmanim ir savi paneemieni kaa kert
AgnisStavro 04.02.08
es parasti lietoju auklu: 0.25-0.30
pludiņu: atkarīgs no tā kādas dzīvas izmandoju, galvenais lai uzliekot dzīvo pludiņš nenoiet pa burbuli!:)
pavadiņu: 20-25cm
āķi: divžuburu
svinu: atkarīgs no pludiņa
Kombinācija var dažādi mainīties!
Katram copmanim ir savi paņēmieni kā ķert!
andzha14 03.02.08
nu, bet taa jau ir cita lieta..
Līdakas karūsu ņem vietās arī kur viņas nedzīvo , labāk ņem uz sudrabkarūsām ! Ar vietējo mantu baigā ķēpa , ne vienmēr kad vajag var dabūt un daudzi savi netikumi , lien zālēs , seklumos pinās ap pludiņu utt., bet izmantot var principā visu ......
andzha14 03.02.08
jaa, bet labaaka jau tomeer vieteeja manta, un tikai neatlaid atpakal savas dziivas karuusas tajaa vietaa, jo savaadak vinas savairosies!!!
aigaigars 03.02.08
kaa juus domajat vai upee kur nav karusas lidakas tas uz dzivo nemtu?
Es esmu ķēris līdakas un asarus uz dzīvo ar pludiņu makšķeri, bet par auklām un āķiem neatceros...

Noķēru 1kg līdaciņu un kādus piecus asarus uz 500gramiem svarā...
Nu ja vēl tad tev radīsies kāds jautājums ? Varbūt atbildēšu , tik izvēlies sev būtiskāko , citādi tev jautājumu sērija sanāk!
rotinnss 27.12.07
Ja intresee, tad lasi EKSPERTI ATBILD.
marex1 26.12.07
Lūdzu pastāstiet vai kāds ir ķēris līdakas uz dzīvo kādi lomi ir bijuši?
Kādu auklu izmantot cik gramus pludiņu un kādu āķi un cik cm pavadiņu?

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs