atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Līdakas uz dzīvo ar pludiņmakšķeri

Jurik 24.01.14
Piebaro ar balderjāni - rapalu nemaz nevajadzēs
urmaas 24.01.14
Vakar gāju uz copi,nokkeeru 3 kakkus 2,5 kg,1,9 kg un 3,2kg ,un veel 2 zemmera,lielaakais panneema uz rapala vobleri ,mana ieciiniitaa sisteema ir 3 aakki ,uz Katra pa vienai pelei

daniels1234, 24.janvāris 2014, 16:02

Nu gan tavam kaķim apetīte. :))
raihs 24.01.14
Cepot esi uzmanīgs ar spalvām!
daniels1234 24.01.14
Vakar gāju uz copi,nokkeeru 3 kakkus 2,5 kg,1,9 kg un 3,2kg ,un veel 2 zemmera,lielaakais panneema uz rapala vobleri ,mana ieciiniitaa sisteema ir 3 aakki ,uz Katra pa vienai pelei
daniels1234 24.01.14
Vakar es gāju uz copi ar kaki, blin vins tik visas manas zivis rij nost, kad majas at acu man sieve tadu p**** iedeva ka copet vair negribas iet.ka juus dormant vai cilveeku var kas trey a maizi?vnk vajag sieving zinaat.
daniels1234 20.01.14
kur līdakas ir biežāk,dziļumā,zālēs vai kantēs?
daniels1234 20.01.14
kādā dziļumā jāmeklē līdakas uz dzīvo copi
ursuss 13.11.13
Es pavadām izmantoju parasto kevlāru (ražots Latvijā), sasien, cik garas pavadas patīk, mīksts, netraucē zivtiņai dabīgi kustēties.
jenots13 13.11.13
Kraft kā naglai uz galvas :)
Vairs nekas dižs tur nav jazin :)
kraft 13.11.13
Un piebilde... Ko vislabāk āķēt galā ķerot līdakas un zandartus?

noFX, 13.novembris 2013, 15:54


zanders- maile. un tad jau visas pārējās, tradicionāli mazāks izmērs kā lidaksim.

līdaki - raudas, karusas, plicēni. utt, lidakai vajag lai ēsma dzīvelīgāka, zanders kož nost arī asinojošus gabalinus un beigtu ēsmu. Līdakas švakāk tā pierunāt.

pavadai liec flexonitu, volframu, vai gatavās spininga pavadas. Es gan neemsu experts lidakām uz dživo, varbūt viedie zin labāk teikt.
noFX 13.11.13
Un piebilde... Ko vislabāk āķēt galā ķerot līdakas un zandartus?
noFX 13.11.13
Sveiciens... Kāds var apgaismot kādu pavadu materiālu lietot priekš dzīvās ēsmas? Nav nācies ķert uz dzīvo, tapēc būtu labi ja kāds ieteiktu kaut ko... Gan jau līdakām tas pavadu materiālis ir savādāks kā karpu zvejā Sufix coated... ?!?!?!? Apgaismojiet iesācēju :D
Meisters 18.10.13
labs video.. :D
aakkis 18.10.13
Ja lācis nāk-var jau izlikties pa beigtu!!D
pliksnis 05.10.13
Noteikumi nav jālasa vienkārši ir jāķer
sragiagiaA 13.07.13
Līdakām uz dzīvo ar pludiņu var lietot ēsmas zivtiņas no citas ūdens tilpnes??Vai tas iespaido copes rezultativitāti??Vai labāk ēsmas zivis ir saķert no tās pašas ūdenstilpnes??????????

ediijs, 12.jūlijs 2013, 23:03

Vispirms izlasi MN un tad uzdod tādus jautājumus.
dzhi 13.07.13
labaak protams no taas pashas, bet tas ir vairaak saistiits ar to, ka piem uz upi var atbraukt ar kaadaa graavii sakjertaam karuusinjaam, kuras tajaa upee vispaar nedziivo.
ediijs 12.07.13
Līdakām uz dzīvo ar pludiņu var lietot ēsmas zivtiņas no citas ūdens tilpnes??Vai tas iespaido copes rezultativitāti??Vai labāk ēsmas zivis ir saķert no tās pašas ūdenstilpnes??????????
ediijs 10.07.13
ok:)
dzhi 10.07.13
nekaadu kevlaaru.
visleetaakaas pavadinjas (buus arii visresnaakaas) virs 50 cm

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs