atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Stiklplasta airu laivas un to remonts

Holodos 05.03.17
Sveiki, varbūt kāds pārdod stiklaškiedras laivu, divvietīgu un vēlams Rīgā vai netālu no tās.
dady7 16.12.16
Ja kādam nepieciešami epoksīdu materiāli laivu būvei vai remontam, tad ielieciet meklētājā
Antikors Baltic - saits antikorozija .lv.
Laba kvalitāte un zemākās cenas Latvijā.
Pie kam ar viņu sveķiem var strādāt jau no +5C, un pie mitruma virs 80 proc.
herosss 07.03.16
varbut kadam interese:
*pardodu polistere svekus apmeram 1400 l
*stikla skiedras puteju, ar visu pistoli, pistole apmeramgadu veca, lidzi nak veca pistole plus rezerves dalas pistolei.
*stiklaskiedras diegi putejam 35 rulli, kopa 600 kg
*4 iepakojumi ar limejamo skiedru
*pneimo mixeris
ja interese tad zvaniet 25630391
skiperis 29.01.16
adrenaliins. Tev ir matrice laivas būvei? Ja ir, varu iedot koordinātes Ugālē. Ja labi sarunāsi - varbūt uztaisīs.
adrenaliins 29.01.16
Sveiciens copmaņiem. Lieta tāda, būtībā sekojoša. Esmu iepircis visu lai pagatavotu stiklšķiedras laivu, taču nav ne laika ne vietas kur pašam viņu pagatavot. Šijā sakarā var būt kāds var ieteikt kādu sakarīgu meistaru, kurš varētu man palīdzēt atgriezties copmaņiem apritē!
marciic 08.08.15
Labdien!

Pirms kādas nedēļas nokrāsoju stiklašķiedras laivu ar poliestera krāsu. Cietinātāju pieliku kā teica veikalā. Diemžēl krāsa necietē un siltumā paliek mīksta. Kā varētu tikt galā ar šo problēmu?
kompozits.lv
Produkcija stiklašķiedru un koku laivu remontēšanai, laivu izgatavošanai un citu kompozitu materiālu izgatavošanai un remontam.
Sniedzam konsultācijas un piedāvājam risinājumus.
Birojs: Brīvības gatve 217a
Tālr. +371 2597 9529
coperis14 03.10.14
Kadam nav kronšteins? Holiday laivai?
aivarsff 02.10.14
Vēlos iegādāties lietotu laivu Tritons 300, varbūt kāds varētu izteikt savas atsauksmes.
CORAPALA 26.09.14
zinošiem vīriem jautājums no mazākzinoš!!!stiklašķiedras laiviņu ieziemojot vajag kautkādu smēri likt virsū,vai kāds speciāls līdzeklis ir tam domāts?laivu pa ziemu turēs garažā.
marciic 09.06.14
Airu laivu remontam labāk izmantot matu audumu vai ar rovingu? Un labāk jau droši vien ņemt biezāku?
26694318
latrex.lv
Fredis 19.01.13
Varbūt vari man atsūtīt savas kordinātes?
es varu pārdot visus nepieciešamos materiālus
Fredis 14.01.13
Paldies par info, ņemšu verā. Tur arī kko man varēs sīkāk pastāstīt, kas un kā. Vnk esmu nopircis ladogu un gribās pašam atjaunot un uzlabot.
snipiens 14.01.13
>fredis!Kad man savaigas stiklaudumu un ,,smāķi"iebraucu Slokā,kur taisa laivas...tās,kuras tirgo uzreiz aiz Spuņciema,kreisajā pusē braucot uz Ventspili!Tur ,,vienkārši čaļi"!!!:)))Nezinu vai ziemā viņi tur ko dara.
Fredis 14.01.13
Sveiki! Vai ir kāda vieta kur var iegū matrealus par stiklašķiedras laivu remontu, t.i. Kā pareizi slīpēt, līmēt utt. Soli pa solim? Lv valodā.
papilo 03.01.13
ieej boats.lv,vai kompozitmateriāli.lv
oska 03.01.13
Cienītie laivu cepēji, iedodiet kādu infu, kur var iegādāties mikrosfēru un aerosilu. Vai var pasūtīt pa internetu? Latvijas pierobežā pat finieri dabūt ir problemātiski, kur nu vēl tādas lietas.
volvo 30.12.12
Usis...
...izglītība CCCP karaskolā protams ir laba lieta ,bet tajā līmenī cilvēciņš ir palicis...
...un tagad pirkstiņi vēdeklītī...

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs