atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Rāznas ezers

holmz 29.07.12
Raznu uz 1 gadu paņema kaut kas apsaimniekošanā, ari pec taa gada zivis tur pazuda... izkāsa
grots 28.07.12
Kas notiek tagad Rāznā ar asariem un līdakām, vai ir kāda kustība?
zaraza 29.06.12
Vai Rāznas ezera krastā (ap Kaunatu/Čornuju) var iznomāt normālu laivu, kam var uzlikt savu motorīti? Atpūtas bāzes piedāvā parasti kaut kādus nāves rīkus tipa Pella Mini :( Priekšroku dodu krievu laika mantojumam - kazanka, MKM utml., bet derēs arī citi stabili varianti ar plakanu grīdu un ne pārāk zemiem bortiem...
Lacky 05.06.12
uz grunteni vari mēģināt bet ar pludiņu gan sliktāk ir no krasta jo jāmet diezgan patālu līdz dziļumam bet ar grunteni vēl var tikt klāt līdz dziļumam ap 1,5m ja zini tādu vietu kā Lamaši tad tur ir liela pludmale un ar grunteni un uz sliekām labāk mēslu sliekas izmantot vismaz pagājušgad naktstārps negāja Rāznas plaužiem pie sirds bet mēslu slieku čemurus grāba gan un vēl piebilde vajag lai būtu paliels pūtiens uz krastu un ūdens nedaudz duļķains tad viss notiekas vismaz pagājušgad lai veicas!!!
esteem 05.06.12
Sveiki!

Vēlējos uzzināt par Rāznas ezera krastu, jo piektdien braucu uz to pusi. Vai ir normālas vietas no krasta, kur var pacopēt, vai pārsvarā visi tur ar laivām?

Paldies.
aakkis 06.12.11
Asarus var noķert tieši āliinģī,leda biezumā!
Andriscope 06.12.11
Sveiki es gribētu zināt kādā dzilumā var noķert asarus?????
Cegls 28.04.11
Labdien. Var būt kāds var zin: vai vēl ir ledus lielajā ezerā? Svētdien vēl bija, līči gan jau vaļā.
jacingers 27.07.09
To Bums. Ar elektro noteikti, bet man liekas , ka ar benzīnu gan ne....Rāznas nacionālais.......
baguvix 27.07.09
razna keru reti bet zinu vietas kur labi nem lidakas uz dzivo!!!
bums 27.07.09
Vai rāznā ar motoriem drīkst ??
Janis24 27.07.09
Rāznā jāķer uz vobleriem un dziļumā.
vats 27.07.09
divas dienas uz vizuli no laivas un ne vienas copes.monstri staiga,bet tas ari viss.
dairentijs 12.01.08
bet nevaru galvot ka kersies tur super dažreiz tur nekeras tad jau jabrauc ar laivu ar laivu tur var nokert iespaidigas zivis.
dairentijs 12.01.08
Bet es keru no cita krasta nevis ta kurs ir foto.
marex1 11.01.08
uz ko tur labak ķert plaužus?Un kur pie niedrēm?un ar ko piebarot?
kādas līdakas un uz ko tur labak ņem līdakas?
dairentijs 11.01.08
Es tur noķēru kopā kaut kur 3-4kg
dairentijs 11.01.08
Es esu makšķerējis gan ar makšķeri gan ar spiningu bet līdakas tur ķeras slikti bet ar makšķeri tur labi ķeras jau 50cm dziļumā tādā dziļumā var noķert plaudi uz 1kg un lielākus var noķert asarus bet tādus uz 50-80gramiem un raudas 50-150gramiem.
marex1 03.01.08
Sveiki!:)Pastastiet lūdzu kā kuram ir gājis Rāznas ezerā?Kā tur ķeras līdakas?Un uz ko tur labāk ķeras līdakas?

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs