atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

"Cope" Zviedrijā

Tfu,ko muldu,tagad-1200 ...)
Tagad tas pats trīsreiz dārgāk sanāktu...
urmaas 18.06.20
Cenas saskrūvējuši nepaknapo. Vēl gada sākumā 2 personas plus auto, izmaksāja 152€!
Tieši tā,mums jau cope tikpat kā darbs...Tā kā ja kāds vēlas braukt "pastrādāt",nav problēmu...)
Biļešu cenas tikai neadekvātas...
Abavniekss 18.06.20
seedoo [18.06.20]: https://www.tallink.lv/lv/travel-terms

Nu ko arī jūlijs pa bārdu....
Tak lai Tonis pieņem Tevi darbā uz divām nedēļām! Būs darba brauciens un brīvajā laikā uz copi! :)
seedoo 18.06.20
https://www.tallink.lv/lv/travel-terms

Nu ko arī jūlijs pa bārdu....
raihs 29.05.20
Es vienkārši velku paralēles at Kolas pussalu- 2017ajā tur bija pēdējos 80 gados aukstākā ziema, bet izskatās, ka šis gads to pat "pārspļaus". Tā ka daļēji esmu pat priecīgs, ka rezervētā tūre nojuka, jo lašu tur tāpat jūnija vidū vēl nebūtu...
Maija beigās parasti jau kaut kāda kustība sākas,bet šogad vēlāks pavasaris.Uz Jāņiem būs OK.Vienīgi ar to TALLINKU problēmas...
seedoo 29.05.20
raihs [29.05.20]: Šis pavasaris tur statistiski skaitās vēls, ja?
Normāls nord/swe klimats. Maija sākumā no ledus ta ir norma. Nesaproti ko Antoha popjorsja uz turieni? Ja nu no laivas sīgas patramdīt ..
raihs 29.05.20
Šis pavasaris tur statistiski skaitās vēls, ja?
Tikko kā...Bet praktiski vēl nekā...Vilhelmīnes pusē knapi ledus nokusis,vēl pāris nedēļas jāpagaida...
Sivēn,uz kurieni tu brauci?
einardins 26.03.20
copmaņi un visi pārējie-es bieži neko nekomentāju ,bet patīk palasīt un esmu nonācis pie secinājuma ka pagājušā ziema ir visus sačakarējusiunkatrs cenšas izgāzt savu žulti kur vien var.ne asakas visu cieņu.un ja kas tad pie......ties var arī stabam ka nav pareizā vietā iestādīts .
sivens 26.03.20
Tāpēc braucu no Amarnaas uz augšu lai nav badakāši kā te
Pēc tā kūpiņa,ko reklamēji?
bums 25.03.20
Pēc cieņas vai veselības ?.....:)
Bumsi,sapratu...,tā jau viņš ir....)
Tad kur pēc tās tavas labdarības akcijas lai to iegūtu var pieraukt?
bums 25.03.20
Pa cik tirgo?

Malgomajfisk, 25.marts 2020, 22:51

Vai tad visu var pa naudu nopirkt ? ....2 lietas nenopirksi cieņu un veselību :) vienu ir jāiegūst otru jāuzpasē .......Turies vecais -
Pa cik tirgo?
bums 25.03.20

Foreli kūpina grieztu pa muguru sīgu līdz 2,5 kg grieztu no vēdera Tas tā tev zināšanai

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs