atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

karpas!!!

orests 16.06.13
Es sāku ar maizi un mīklu.Karpa ņem uz visu ko,bet vislabākais tomēr ir kartupelis,vienīgais,jāmāk pareizi uzvārīt.Šorīt vienu sešinieci nomediju.
Zenits 15.06.13
es ar saku copet uz eiro boilam un daru to vel tagad, ko esmu izdarijis, nopircis paris dipus un tas eiro boiloas iemercu dipaa! apgraizu vinas ka pasam patik!
to pasu var darit ar kartupeli, noperc kadu saldu garsu un merc dipaa!
uzbarot karpai galdu ar ir vienkarsas receptes pietiks ar 5 ls lai normali sanaktu!
karpotajs 15.06.13
ja citu wariantu naw tad laikam japerk tas boilas ir!!! :)
orests 15.06.13
Drīz būs 40gadi kopš pievērsos karpu copei.Nevienu boilu savā mūžā nesmu licis uz āķa.Varbūt baigi labas,bet man tāpat neslikti ķeras.Šorīt satiku Rīgas specus kas copē uz boilām.Sabarots ar boilām dūšīgi no vakar vakara un uz sešiem kātiem viena 4kg karpa.Vēl jau sēdēšot līdz svētdienas vakaram,gan jau būs vēl,bet cik tas prieks izmaksā.
kazimirs 15.06.13
Es arī ķeru uz eiro bolām ik pa2.h.pārmetu .
RedBull 15.06.13
ļoti loģiski izklausās baro ar eiro sēriju un uz mata lieto nutrabaits :DD
kazimirs 15.06.13
7.20Ls
karpotajs 15.06.13
cik tadas labakas boilas 1kg maksaa???tas ir baroshanai!
Spriditis 15.06.13
Karpotās-Nebaidies no boilam.Galvenais pacietību.Ja regulāri barosi ar boilām rezultāts neliks ilgi gaidīt.Boilas izmētā tā lai karpa staigā un lasa.Copes namā nopērc Eiro boilas,uz mata nutrabaits produktu.Vienīgi nepažēlo sākumā naudu barosanai.
mjuniors 15.06.13

Dažiem sanāk.. Un paturēt ar :)))... Tas tā melnam humoriņam..
orests 15.06.13
karpotajs....Nav tā ka uzliksi uz āķa pareizo barību un tik vilksi!Ir daudz visādi svarīgi sīkumi no kā atkarīga cope!
sandx__ 15.06.13
tikai vestule :D
sandx__ 15.06.13
pasaki ezeru pateikshu :)
karpotajs 14.06.13
varbut vel kadi ieteikumi?
copespro 14.06.13
kartupeli un kukuruzu loti atri noed raudas!!!

karpotajs, 14.jūnijs 2013, 22:48


Kartupeli rauda vispar neaiztiek bet kukuruzu gan var noēst, tāpēc jāliek tāds palielāks kumos un raudām nebūs intrese par tādu. :)
karpotajs 14.06.13
kartupeli un kukuruzu loti atri noed raudas!!!
orests 14.06.13
Jāliek uz āķa kukurūza vai kartupelis,bet es runāju par karpu copi ar pludiņmakšķeri.Karpu sadaļā tādu tēmu neatradu,kautgan jauniem iesācējiem derētu.
susuris 14.06.13
Piecu gadu laikā jāmēģina pieradināt pie boilām,ja neizdodas-jāmeklē cits "nevainīgs" ezers un jāsāk no jauna
karpotajs 14.06.13
kas ta par atbildi :D
sragiagiaA 14.06.13
Jāķer

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs