atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Piemājas zivju dīķis

aigaigars 24.02.09
domaaju domaaju bet nevaru izdomaat kur ar tadiem tratoriem manaa pagastaa kko rok! tiesaaam Ancē rokat???
aigaigars 24.02.09
pastastat ko jus mana pagastaa rokat!!!!
andicc 23.02.09
Izrakt dīķi jau nav problēmu , jautājums , cik tas ir nopietni ? Izmaksas kā fenimors teica . Pašlaik arī tehnika ir kurzemē Ances pagastā .
fenimors 23.02.09
Kenin sākumā tiec galā ar papīriem.Pašam pieredze ir,kas tik ciemos nebrauca ,būvalde,darba inspekcija,videnieki u.t.t.viens labums ka tagad zinu visas iestādes .Pašam gan būdozeri stūma gan ekskavators raka.Izmaksas apmēram 25-30 Ls stundā.
kenins 24.01.09
Sveiki, pavasarī ir vēlme pie lauku mājas Kurzemē izrakt dīķi apmērām 1000 m2 platībā, dziļumā vidēji kādi 3 metri, vēlāk salaizt zivis utt. Varbūt kāds var pastāstīt par potenciālajām izmaksām šadam pasākumam un, ja ir, ieteikt kādu cilvēku vai firmu, kas labi pieprot šāda veida darbus..
riii 04.11.08
Tieši nezinu kā latviski to zivi sauc bet esot tādi Talstalobiki latviski varētu būt Platpieri(piedodiet ja maldos) luk tie izēdot dūņas dienā tikpat daudz cik paši sverot tādējādi atīrot ūdenstilpni! iegādāties tos var seit http://www.zive.lv/view_album.php?set_albumName=albun96
GatisRie 04.11.08
Pret dūņām var cīnities tās izsūcot ko dara profesionāļi.
andzha14 03.11.08
archa pret duunaam var ciiniities plaujot uudenszaales :)
aakkis 03.11.08
Muļķības pie mūsu ziemām.
ARCHA 03.11.08
Vai kāds var palīdzēt ar padomu:
Laukos "labdari" nolaiduši dīķi, iemesls tāds ka dīķis aizaug (0,5 -1 metra dūņas) un ja ziemā viņš būšot bez ūdens, dūņas izsalšot un dīķis neaizaugs tik strauji...
Vai tā ir taisnība? Kā var cīnīties pret dūņām?
asais 03.11.08
Profesionāli rokam un tīram dīķus, betonējam meniķus. Jauna tehnika- ekskavatori, damperi, buldozeri. Paveikto variet paskatīties mūsu mājas lapā www.topipasumi.lv Zvaniet tel;29262107
svensons1 19.10.08
Biju pie vienā vietā kur izrakti dīķi. Vienā dīķi kas savienota ar upi dzīvo foreles un blakus ir dīķis kurā dzīvo karpas , līņi , līdakas utt. Upē sācis kristies līmenis un līdz ar to dīķim nepienāk jauns ūdens tapēc forelēm trūka skābeklis. Tad tās ielaida dīķi kurā dzīvo karpas un citas zivis. Biju aizbraucis uz karpām, gribējās pamētāt arī spinu varbūt kāda līdaku dabūšu bet kā vienā vietā iemetu iznāk forele. Mētāju ,mētāju bet no karpām ne miņas . Vai foreles nav izjaukušas visu kārtību kas valdija tajā dīķī, un vai pēc ziemas kad upe atkal būs normāla un kad tur laidiis jaunas foreles. Karpu dīķi kaut kas ķersies. Vai foreles nenoēdīas visas mazās zivis?
svensons1 15.10.08
Vēlētos izveidot sava dīķa karti kur varētu uzzināt kā to izdarīt un ar kādam metodēm ?
Alex 13.08.07
boomtix atraksti man uz emailu, es tev varu palidzet ar dika izraksanu.
boomtix 10.08.07
Ou!!!paldies noteikti sazināšos!
Alex 09.08.07
esmu zivkopis, dzilums ir labs, salu nevajag, jo savadak atrak aizaugs ar udenszalem. Ja ir kadi jautajumi raksti man uz emailu: jevgenijsl@inbox.lv vai draugiem.lv: Lugovskis Malta
boomtix 29.07.07
Gribētos izrakt piemājas dīķi slapjās pļavas vietā, ceru ka ūdens būs. izveidot meniķi. Dīķa parametri 30x100x15x120 veidojas tāds neregulārs 4stūris uin dziļumu no 0,5m - lai zivīm būtu kur nārstot līdz 2 m!:)))varbūt kādu saliņu pa vidu pamest?vai dziļums pietiekošs ņemot vērā mūsu ziemas?cik tas varētu izmaksāt?Latgalē!

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs