atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Copes vietas Kurzemē

aakkis 06.03.08
Ir dīķi kuros maksu prasa pa kātu,ja iet runa pa maksu pa kg.,tad tas ir katra ziņā.Es izvairos no tiem dīķiem,jo man nepatīk kolhozs.Un vēl tie putras spaiņi,jo pēc pārs nedēļām tur viss rūgst.
saldenieks 06.03.08
mjāaaaa...ar tiem maksas dīķiem jau ir tāpat,kā ar deputātiem un partijām...nu kāds prieks man copēt dīķī,kur par katru kilogramu paprasa 2 latiņus-nu apsolūti nekāds!!! No rīta agri veļos,lai jauki pavadītu savu brīvdienu-aizbraucu,noķeru vienu piecinieci un prieka pilns noskaitu 12 latus-kaut kāds murgs!!! Bet ja vēl divas uzķeras!!!!????? Vienīgais mierinājums-nav pa pasauli jāklīst,50 km radiusā normāli dīķi ar normāliem noteikumiem un lomiem!!! Ir citas domas kādam labas!!??
Breks 02.02.08
Kad taisies uz manu pusi, tad uzraksti vēstuli, varbūt varam kopā aizlaist. Breks@inbox.lv
aigaigars 31.01.08
tad jau buus jaaizbrauc vasaraa
Breks 30.01.08
Pagaidām vēl nav, bet "Kurzemes Copei" ir doma tur uztaisīt licencētu makšķerēšanu, tāpat kā ir no Ventas rumbas līdz Abavas ietekai, tikai naudu iekāš un tolka nekāda, pa vasaru tīkli kā biezs.
aigaigars 30.01.08
a tajas vietaas ko nosauci nav kadi liegumi vai privatipasumi kur makskernieki nav velami
aigaigars 30.01.08
paldies
Breks 30.01.08
Ir netālu no Zlēkām, Pasilciema, pie Dubenriņķa, pie Abavas gala u.c.
aigaigars 29.01.08
bet kur braukt pie lietuvas vai v-pili
Breks 29.01.08
Ir jābrauc uz vietas, ar binokli ilgi un cītīgi jaskatās, jāvēro un tad arī atradīsi.
aigaigars 28.01.08
jaa bet jaazin kur bet es nezinu varbuut kaads man personigi var pateikt kur
martinsb 28.01.08
Ventā jau arī ir!!
Breks 18.01.08
Ap Kuldīgu 20 km radiusā ir ļoti daudz maksas dīķu, tikai arī tur ir jāmāk noķert to karpu. Arī Nabes ezerā ir karpas, pats esmu noķēris.
aigaigars 16.01.08
Kkur Ventspilī var ķert karpas, līņus, lielas karūsas, vai Ventspilī ir kāda maksas copes vieta un kur?
aigaigars 16.01.08
kur talsos var labi kert karpas
kur talsos ir kaada maksas copes vieta
aigaigars 16.01.08
kur kuldiigaa ir kaada laba copes vieta
kur kuldiigaa var kert liinus karpas
kur kuldiigaa ir kaads maksas dikis

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs