atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Brekši

toms004 12.03.08
tik traki ar nav viņi turpat ir tika paiet malā
jurchix 12.03.08
kad pienāk lielie...sīkie pazūd!
toms004 12.03.08
tos sīkās uzreiz neaprij
jurchix 12.03.08
konsrvētie,zļie...baigi labie! esmu provējis,un kukurūzu arī..super! tikai pirms tam tiem jābūt arī iebarošanas bumbās!
toms004 12.03.08
hmm nezinu labāk lielu slieku vai baltos ar motili
udzinators 12.03.08
ko jūs sakat par zirņiem?
Haralds007 12.03.08
Samaisu speciālu barību priekš brekšiemun metu blakus pludam. Brekši nāk skatīties kas te notiek! Viņas pamazām paēd, tas aiznjem kadu 1h-2h! Nu pēc tam, kad viņas jau ir paēdušas pus olas lielumā atkal iemetu barību, bet ar maziem sarkaniem tārpiņiem (gabaliņos). Gaļiņa nāks viņiem tieši laikā! Un tad uzliec uz āķa virsū slieku mudžekli un tad gan jau pieķersies! Man 5 no 5 gadijumiem visi ir izdevušies! :) Auklu nelietoju lielāka par 0,20 mm! Lietoju pats 0,17 un m,azliet gremdējošu aukliņu! Pavadiņai ņemu 0,12 - 0,14 mm. Āķu izmēru es domāju ne vairāk, ne mazāk par 14.-7. izmēru. Pats lietoju 10. izmēru un ķeras ļoti labi! Ir bijis pat 2 kilo. Prieķš brekšiem es lietoju garenas formas pludiņu ar garu antēnu! Man liekas ka tas pat ir acīm tīkamāk! Lietoju 5,0 g pludu! :)
udzinators 11.03.08
Kā jau visiem tas zināms, tad ir tukstošiem iebarošanas recepšu tieši brekšiem. tad nu varbūt dalies savā pieredzē un varbūt uzzināsi daudz jauna un nedzirdēta, un varbūt tas papildinās tieši tevi!
toms004 23.02.08
upēs iesaku barot ar profesionālo barību jo ja tu esi iesācēji kautko vismaz noķersi bet vajag arī ekspermentēt....
Vai upēs arī nostrādā tā pievilināšanas lieta ar kanēli un kakao???
toms004 22.02.08
brekšus raudas karūsas karpas pievilina arī kanēlis pēc manas pieredzes
andzha14 22.02.08
es un netikai brekshus, esmu lasiijis
Kurš tic kad brekšus pievilina kakao pulveris???
Juuk 19.02.08
Zemes attiecība pret barību ir no 1/3-1/6. vismaz es tā lieku, bet TĀ IR NEVIS TILPUMA BET SVARA ATTIECĪBA. Vislabākā zeme ir no kurmju rakumiem.
toms004 19.02.08
piekrītu juuk tā var tikai kauko sačakarēt...
par zemes daudzumu man nav skaidrs zinu ka vajadzētu tā no2 līdz 4 kg vidēji lipīgu
Juuk 19.02.08
Pie spec bariibas bariibas neko iznjemot zemi klaat nav jaaliek. Taa ir labas mantas sabojaashana.
jansons 19.02.08
man ar līdzīga recepte saulespuķu spraukumi ķiplok daiva bik kanēlis grūbas vai griķi un zeme un ķerās normāli
toms004 19.02.08
tas ezeros ja????
murdelis 17.02.08
Veikalos var nopirkt labus maisijumus piebarošanai. Bet es izvāru 2 kg.zirņus,nedaudz rapšu,saulespuķu spraukumu un pievienoju kādu kg.spec.barības,zivju piebarošanai dīķos,un ņem ne tikai brekši bet arī līņi.
toms004 17.02.08
tas ir atkarīgs no to kalibra un bara lieluma ja bars liels protams ka nevar bet ja mazs un galds paliels tad...
jo lielāka konkurence jo breksis tāpat arī karpas paliek neuzmanīgākas jo jāpiebāž vēders

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs