atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Bolderājas mols

Kirsis6666 03.05.16
Svetdien bija ok, shodien vakarpusee shvaki.PA kadai jau vilka,bet lidz plniem spainjiem taalu.
SoTo 03.05.16
Sveiki,

kā ar reņģem pēdējās dienās uz bolderājas mola? kādi rezultāti?
Pluume 30.04.16
renģe no 6-8 njema ļoti labi... pectam ar Milzigam pauzeeeem.... es ari vienu luci makanu redzeju ká izceļ, táds káà doktordesa ....
Clemente 30.04.16
tik lielus lucus nebiju ieprieks redzejis kadi vakar bija ...
Clemente 30.04.16
rengje trako :) .. uzmanaties, kjeras parak labi !
kutis 28.04.16
19-21 4kg, pie paša mola bez mētāšanas.
Bija arī kontrole un arī aktiņi par daudzāķniecību.
aiwa 28.04.16
Pateicoties "lielajai" atsaucībai uz manis uzdoto jautājumu, vakar biju. Viss notiekās! Cilvēku daudz un kērās reņģe un bullīši! Pats, nebūdams labakajās vietās, 2 h noķēru 3kg reņģu. Ņēma labi, bet man norma uz gadu izpildīta!
P.S. Tur ir reņģu festivāls - bērni ratiņos, sievas, draudzenes un neredzēti tīrs!!
aiwa 27.04.16
Vakar vēl reņģe bija? Ir vērts šodien mēģināt?
Pateicos!
Lucky 26.04.16
Vakar,pēc darba, atklāju reņģu sezonu. Tautas daudz, zivis, ja domā ar galvu un paeksperimentē saķert var labi. Savus 5,5kg paņēmu, kas kādam laikam būs gana :D:D:D.
Clemente 24.04.16
Sodien no 14-19 rezultats 19kg divata, vareja vilkt bez apstajas.
Copejam uz dzeltanajiem akiem.
Pluume 23.04.16
Šodien no 6-12 divata spainis + kadi divi kg maisiņâ... tauta nereàli daudz.... tiem kam ilgi nacas sedet gaidit vietu saka plivinàt daugavà, bet tur laikam vispar bēdīgi.... kopuma cope neparak, tadiem momentiem 15min ņem labi tad liela pauze....
Bergs81 22.04.16
Ja tu doma onku ar metinataja brilem tad ,tas bija man blakus(kera) ta ari bija,bet citiem jau ar ta pat keras. man ka iesacejam mazak,bet man pietika.
shaiba 21.04.16
Daugavgrīvā satiku copmani. Pēc teiktā copēja kādu pusotru stundu. Savilka pusi no 5 litrīgā spainīša.
Bergs81 21.04.16
nu es ap pusdienas laiku gaju uz mola!
tad jau bija pierimies un vecu bija kadi 15 velak jau saradas ap 50.
Bergs81 21.04.16
Sodien vilni nebija tik traki,bet zivju gan ka leiputrija. met un velc veci pa 5, 7 uzreiz, es saku ar trm akiem beidzu ar diviem un ar nekada vaina,keras labi un naca lielas. dabuju beikt piespiedu karta,jo vienkarsi nav jau kur likt to zivi tik daudz. 3 kg man pietiek,sieva jau ta blaustas!
Pluume 21.04.16
Divi veči vel palika copēt, šiem drošvien bija pavisam bēdīgi, jo limenis vel cēlas...
Video tāds paīs, jo likas ka būs pensionāru javelk no daugavas āra, bet né noturējas :)
Viģikā mazliet lamajos....
Pluume 21.04.16
https://youtu.be/sfdtAgXobqg

Lūk ka vakar sanāca majupceļš no mola.... tas vecais ar riteni ģerbies bija trenuškas un botas... otrs mazliet jedzigak, tika pāri ar pilniemm zabakiem, tas ar riteni slapjš lidz viduklim. Pats tiku sausam kajam pāri, kautgan divreiz udens lidz ceļiem bija, laikam kombinzons un veiksme
Didzis33 17.04.16
Šodien no 12.00 līdz 17.00 cope pašvaka bet 7 kg salasīju pagāšgad bija daudz labāk varbūt vēl pa ātru bet kaifu noķēru veči kādi 50 ar vietu pašvaki kautkādi krievvalodīgie sāka pat klopi jo nevarēja sadalīt jūras medīgos kvadrātus.
ne asakas
Pluume 17.04.16
tagad atkal dilemma... iet vai neiet šovakar.... divas dienas bàrda uz bolderajas mola.....
zakitis123 17.04.16
Mangaļsalas pūsē 10litrīgais spainis pilns no 9.30 - 16.00 !

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs