atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Usmas ezers

aigaigars 03.02.08
tad jau buus jaaizbrauc
janiswww 03.02.08
nu ar grunteni būs tā problemātiskāk - krasti diezgan aizauguši ar niedrēm, bet ir vietas kur var sekmīgi strādāt ar grunteni!
Brekši ķerās visu sezonu, bet vis aktīvāk ap maiju (atkarīgs kā ūdens ir uzsilis) tad tie turās vairāk gar krasta līniju, nelielā dziļumā kur siltāks ūdens un intensīvi barojas... tad atkal augusts un septembris kad brekši pūlcējas baros dziļākās vietās 6-7m
aigaigars 03.02.08
kad juus iesakat braukt uz usmu uz liniem un breksiem(gadalaiks, menesis)
kads ir labs aku izmers usmas breksiem un kaads pludu svars buutu labs vai usmaa var copeet ar grunteni kadas ir labas bariibas un esmas usmaa
(viss peec juusu domaam)
janiswww 30.01.08
piekrītu Breks.... brekšu čope tur ir patiešām forša, vienīgais neesmu bijis tieši uz pavasara līņiem, bet ir trāpijies ka pa vienu vasaras nakts copi ir dabūts pat 9 lieliski eksemplāri!
vovaans 30.01.08
To Breks!Tu noteikti zini kā var?
Breks 30.01.08
No Usmas jahtkluba vienmēr var ielaist laivu un prom arī īpaši neviens nedzīs.
vovaans 30.01.08
varbūt varat ieteikt no kuras puses var laivu ielaist ūdenī?ir info kā no ziemeļu puses vēl ledus stāv!!!baigi gribās brīvdienās aizšaut!!!
Breks 30.01.08
Varu pa vasaru palīdzēt vairāk, jo esmu Usmas jahtkluba biedrs un esmu tur ļoti bieži.
Breks 30.01.08
Te būs smalkāk par licencēm Usmā!
http://www.vzp.gov.lv/doc_upl/Usmas_ezers.pdf
Breks 30.01.08
Usmā ir sezonas licences uz prastām zivīm, bet ja gribi ķert līdakas un vēl no laivas, un vēl maijā, tad ir cita licence.
aigaigars 30.01.08
cik usmaa jamaksaa ja brauc copeet no kadiem12 liidz 22,23
Breks 30.01.08
Pa vasaru var kaifu noķert brekšus velkot, pavasarī labi līņi ņem, ja izpērk licenci uz zušiem, tad var nakteni iemērkt.
aigaigars 29.01.08
tad juus sakat ka tur ir veerts braukt a kad vislabaak un uz kuraam ziviim gatavoties
janiswww 29.01.08
Protams ka var dabūt uz ūdens laivu! Kautgan pēdējos gados daudz privāto gabalu ir ap ezeru savairojies!!! Es parasti uz vietas tur laivu sarunāju. Prieks par to ka, itsevišči pagājušo gadu, bij ezera kontrole pastiprinājusies. Nedēļas laikā inspektors divas reizes piestāja ie manas laivas- iepriekš vispār nebij manīts!
vovaans 29.01.08
janiswww runa nejiet par lomu bet par pašu ezeru,kā tur tagad ir,vai var laivu dabūt uz ūdeni?baigi gribās aizbraukt bet patālu!
M-asaris 28.01.08
ledus ir usmā?
janiswww 28.01.08
Uij tas ir viens feins ezers, mans favorīts! :) Pārsvarā pa vasaru tur plakanos medīju, bet šad tad uz rudens līdakamām ar gadās ailzaist!
Runājot par aplaužšanos- aplauzties var pat karpovņikā kur ir pilns ar zivīm :))))
vovaans 27.01.08
Labs vakars kungi!ir viens stulbs jautājums!Kas darās uz usmas ūdeņiem?baigi tālu braukt lai aplauztos!

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs