atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Usmas ezers

Amicus 28.06.19
Sveiks! Vai bija kāds pēdejā laikā makšķerējis Usmas ezerā? Kā ar rezultātiem? Paldies par atbildi?
Mednieks26 14.01.19
Sveiki!
Vai kāds zin kas notiek usmas ezerā kads ledus?
bums 21.12.18
Puzē nezinu Mordanga it kā esot ciet .
viszinis 20.12.18
kas puze
viszinis 20.12.18
domaju brivdienas tad japadoma
bums 20.12.18
Švaks Upes gals vaļā Šur tur dangās uzmanīgi var uzkāpt Mauriņdangā it kā ir aizrāvis ciet Avotnieku danga tikai līdz niedru kantij Visumā nav ko trakot vēl par agru
viszinis 20.12.18
kas notiek usma ledus ir
Dragon 08.07.18
Tiko pavaditas tris dienas usma - smuki asari sakjerti, zemmeera liidakas un zandarts, kuri turpina paaugties:) Copejam maz, jo vejsh bija par speeciigu puuslim, lai normali parvietotos pa ezeru. Tiem kam bija lielakas laivas, tie vakaraa seedeeja pa dziljumiem (visdrizaak uz zandartiem). No muusu kempinga no laipas sho to proveeja citi sakjert ar visaadaam tehnikam, bet rezultats - kakjim uzkodai:)
Nauris0404 03.07.18
Interesē kā ir mainījusies situācija Usmā, kopš to apsaimnieko Usmas krasts? Ir redzami uzlabojumi? Kā ar zvejas ierobežošanu sokas?
Domaataajs 24.06.18
Bija jau bija Andris.
Aigarsbergs 24.06.18
Domaataajs [24.06.18]: kāda tam nozīme, vai tad zivis izvēlas ķerties pēc ķerāju vārdiem? :)
Ne par to runa. Zinu, ka tam Andrim bija līdzīgs loms. Interesē vai tie ir 2 dažādi labi lomi vai viens.
Domaataajs 24.06.18
kāda tam nozīme, vai tad zivis izvēlas ķerties pēc ķerāju vārdiem? :)
Aigarsbergs 23.06.18
Domaataajs [23.06.18]: vakarvakars, nakts, šorīts. Man tā pašvaki, dažas raudas pāris ašuki, kolēģim trīs zuši, trīs zandarti no kuriem viens mēra. Vēl brekšveidīgie klāt. Process notiek.
Kolēģis Andris?
Domaataajs 23.06.18
vakarvakars, nakts, šorīts. Man tā pašvaki, dažas raudas pāris ašuki, kolēģim trīs zuši, trīs zandarti no kuriem viens mēra. Vēl brekšveidīgie klāt. Process notiek.
ozzybozzy 21.06.18
Kas tur īpašs? Pa Jāniem būšu tur.

usmas korifeji, iebakstiet man kuraa galaa usmai ir Samiņu līcis. Derees ar guugles koordinaatas.

P.S. tas nav copei.

mefisto, 20.jūnijs 2018, 22:54
mefisto 21.06.18
Super. paldies.
bums 20.06.18

Samiņ danga
mefisto 20.06.18
usmas korifeji, iebakstiet man kuraa galaa usmai ir Samiņu līcis. Derees ar guugles koordinaatas.

P.S. tas nav copei.
bums 19.06.18
Viss notiek :)
Dragon 18.06.18
Ir kaads bijis? Kaa ar lomiem?

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs