atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Vienkārši runājam par visu ko!

paligs 29.06.08
Pakomentējiet Holberga kungs, un kāds te sakars ar seminaaru , es saprotu CL Jūs esat cienijams vīrs.
paligs 29.06.08
Valdis Holbergs (copmanis), 25. jūn 21:39
Nekauņas! Es esmu makšķernieks, nevis zaglīgs zaļais ierēdnis, tipa dabas draugs, kurš cer viegli nopelnīt uz makšķernieku un zivju resursu rēķina, tādēļ man ar Jums nav nekā kopīga. Man makšķerēšana ir hobijs, bet Jums cerība uz vieglu peļņu.
Esmu redzējis tos Jūsu seminārus un zinu par ko jūs tajos runājat gan no tribīnes, gan kuluāros. Jūsu apbrīnas objekts, kuram Jūs visi gribat līdzināties ir Vējoņa padomnieks makšķerēšanas jautājumos Alvis Birkovs. Jūs visi zināt, ka Alvis Birkovs ir tikai caurkritušais aktieris un režisors, stulbs un aprobežots cilvēks, bet kurš ir spējis tik labi iekārtoties labi apmaksātos amatos par Salacgrīvas pašvaldības galveno specialistu makšķerēšanas jautājumos un vides ministra padomnieku makšķerēšanas jautājumos. Jūs taču neesat akli un redzat, ka Birkovs ar tukšu muldēšanu saņem vairāk par tūkstoti latu mēnesī un Jūs visi arī gribētu,-kaut kur skaitīties par dabas draugiem vai kaut kādiem pilnvarniekiem, neko nedarīt un par tukšu muldēšanu saņemt naudu. Pēdējā laikā Birkovs ar Vējoni par valsts naudu ir sācis lielo biznesu,- ūdenszāļu pļaušanu salacas upē un Jūs arī gribat tā darīt, tipa pļaut ūdenszāles Ogrē vai Daugavā. Izdzimteņi. Jūsu vieta ir cietumā.
Rolands 29.06.08
Ja kadam interese tad -http://64.233.183.104/search?q=cache:4HLrzeVyMikJ:www.zm.gov.lv/doc_upl/2007.04.23._Nr.99.doc+Juglas+ezers&hl=lv&ct=clnk&cd=123&gl=lv
manuprat vajadzeja vairak ielaist jo ta ka zvejo lloti daudz makskernieku Juglas ezera tad visiem nepietiek!
atomons 28.06.08
Nu ja, adminam pa d****...biju izveidojis tēmu par Juglas ez. un tur bijām kopīgi šo lietu atrisinājuši...tēmas vairs nav...nevar Juglas ez. līdz 1.jūlijam laivot!!!
maituputns 28.06.08
interesanti šitādu faktu dzirdu pirmoreiz!
jansons 28.06.08
PAVEICĀS KA NENOŠTRĀFĒJA
Rolands 28.06.08
Sodien neko nenokeru neviena lidaka neribeja pat aiztikt manus vizulus,tacu mani nokera 3 jaukas inpektores!Izradas Juglas ezera lidz 1 julija nedrikstot braukt ar laivam jo seit putni ligzdo!Labi ka mani nenosstrafeja!Vismaz kautkas.
maituputns 28.06.08
vai ta nava daugavgrīvas 31???
jansons 28.06.08
vari palasīt grabovska atbildes tas tur ļoti daudz aprakstijis tieši par brekšiem!!!!
vknok 28.06.08
Labdien kāds nepateiktu uz ko vislabāk ķert breksi un ar ko ? PAldies jau ieprieks
jansons 28.06.08
daugavgrīvas 21
ivarinjs 28.06.08
kur tas veikals Daugavgrivas iela ir?
jansons 28.06.08
kā marekam uzdod jautājumu šis prom!!!
jansons 28.06.08
sveiks marex kā iet pa latgales lielajiem, zilajiem ūdens plašumiem????? cik līdakas esi izvilcis un kādas???
kmza 28.06.08
labriit labriit!
jansons 28.06.08
labrīt zivju bendes!!!!!!
jansons 27.06.08
tev chats andza iet ??? man darbā neiet draugiem.lv
andzha14 27.06.08
vai man vieniigajam liekas ka shajaa forumaa nav admins?
andzha14 27.06.08
ieiej draugos, parunaasim palaivas piekabi :)
andzha14 27.06.08
Gabis ir ar mieru naakoshnedeel braukt!

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs