Nu re...Visu Cieņu!Patīkami lasīt viedokļu paušanu un nevis trulu ķērkšanu par nebūšanām,kuras daudzkārt paši esam radījuši!Neaizmirsīsim vēl to,ka esam tik daudz(makšķernieki)saradušies pateicoties milzīgajai cilvēces attīstībai,bet tas viss tendēts uz NAUDU.Zināju vīru,kurš stāstīja Jaunsudrabiņa cienīgus bērnības un jaunības stāstus par līdaku ķeršanu ar cilpām un visiem pietika,bet tagad esam paši sev ienaidnieki!Protams ka piekrītu sakarīgām regulām,bet sakarīgām!
Nu jau daudzmaz zivju resursi sāk atkopties.Tas protams varbūt ne visās ūdenstilpnēs.Šai sakarā izmanīgi vīri ar ZM atbalstu jau sāk rīvēt plaukstiņas,lai atkopušās vietas varētu nosmelt ar tīkliem,murdiem,traļiem uc šmucīgiem pasākumiem.Taipat laikā makšķerniekam vulgaris triek radīti tikai šķēršļi,brīvai piekļuvei pie ūdens tilpnēm.Bēdīgi,bet fakts.
snipiens, vot tagad ir rezults, krāva , krāva, kamēr dakrāvās, nu un kas tur ir tagad , tai Inesī , ducis līdaku vēl palikušas pa visu ezeru ? Nepiekrītu trulai pasaules zivju glābšanai, bet tas ir fakts, ka vairs nav to zivju tik cik agrāk, un mēs tagad dzīvojam ieprieksējo paaudžu darbības rezultātā. Tapēc ir nepieciešams nedaudz arī glābt
Un vispār...vēl nesen martā bija labu labā līdaku cope un visi ķēra uz nebēdu,jo likumi bija citi.Lika ūdas un viss notikās...!
Par līdakām.Skolas laikos čomam lauki bija pie Ineša un tur vietējie novaktējot nārstu niedrēs līdakmammas dūra ar dakšām un krāva vezumos,lai vestu mājās.Tas bija dabīgs process laukos dzīvojot,paņemt no dabas to ko var.Par nošautajiem lopiņiem mežā un nocirstajiem kokiem neviens īpaši nesēro!Agrāk dzīvoju pie vienas lašupītes un vecie cilvēki stāstīja kā Latvijas laikos mucām sālījuši lašus.Katrā mājā bija žebērklis.Vienkārši tagad mākslīgi ir uzpūsta pasaules glābšanas scēna un viss ir attīstījies tiktāl,ka cilvēciņiem vairs nepietiek ar to,ko daba var saražot!
Neņemat vērā, viss ok, vnk nets bija uzkāries..
Eu palīdzat, man šeit ir albūmsd kurā nav nevienas bildes, un vnk nevaru izdzēst, jo nav nekur pogas dzēst..
J...: Skaties, ka neapraudies no savas trulprātības!
Suilla
tu viņas visas(ikrainās līdakas) centrāltirgū nopaijāji un nobučoji pirms kāds uz panas uzmetīs, apraudāji
sulla, tā visas(līdakas) no licenzētajiem privatajiem līdku dīķiem
Vakar biju Rīgas centrāltirgū, pie viena iemetu aci ar zivju paviljonā. Bet tur pilns ar ikrainām līdakām, lielākās līdz 5kg. Padaudz ālantu ar, viens bij neredzēti maktens, domāju tuvu 3kg, jo bik virs 2kg ir turēts savulaik rokās.
mjuniors,99% der visiem autiņiem.Rīgas cenas 3-10ls auto durvju atvēršana.
mjuniors
Apsveicu ar durvju atvēršanu:DDD
smejies :D, bet tā arī noteikti ir!:) sākumā nepareiz darīju, bet nu pieredze tagad man ir!:D.. vajag tik pareizos rīkus pievīlēt un uz prieksū- peļņā :D
Mjuniors
Vēl pāris reizes un biusi profesionāls mūķīzers.
:DD
tā,mašīnu atmūķeju.. un paldies par padomiem!:)