atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Vienkārši runājam par visu ko!

eMKa 14.02.12
Labs :)
Bralitis 14.02.12
Absolūtam kaifam iesaku uzlikt austiņas :

Vairis30 14.02.12
Labs video klips - Hodarkovksa vietā ielikuši Putinu
gunisx 14.02.12
Tūlī vel ieviesīs internetā aizliegumus - lai mazāk klepo tauta!

http://www.youtube.com/watch?v=laqHHF1XAdk
janka07 13.02.12
piekrītu micukam.
Hotentots 13.02.12
Aizliegt - nu tas izklausās diezgan absurdi, taču nevar nepiekrist, ka glābējiem ir daudz darba glābjot visādus jefiņus-pirmā ledus kārotājus, kas uz ūdeņiem parādās jau pirms ledus.
Vabolite 13.02.12
tiko.no.copes,sunim ātrāk gadi skrien takā pacietību:))
micuks 13.02.12
Kā jau pie mums, vienkāršāk ir aizliegt. Gan jau kaut kādu debīlismu izdomās lai tik nebūtu pašiem nekas jādara. Lai gan pa manam būtu ieviesuši, ka ja esi uz ledus kurš nav drošs un ir saņemta palīdzība no glābšanas dienestiem, tad esi tik mīļš un ver maku vaļā un maksā.
gintsgg 13.02.12
Bet kā tad būs ar pārvietošanās tiesībām ?
Tonis 13.02.12
Šamais biku jāiedzirda, jāaizved uz Peipi,moška iepatiksies...
aldeens 13.02.12
Hokeju arī vairs nevarēs spēlēt.Latvijā vairs nenotiks bobsleja,skeletona,kamaniņbraukšanas,daiļslidošanas un kērlinga sacensības.Vot līdz kam ir aizdomājies mūsu gudrais deputāts Turlais.
zogs 13.02.12
Uijj, nepamanīju,ka jau ir ielikts....
zogs 13.02.12
valdis687 13.02.12
Tad jau Turlais vispirms varētu sākt ar to, ka aizliegt mašīnām braukt pa ielām un ceļiem, jo tur jau bojāgājušo ir nesalīdzināmi vairāk kā uz ledus .....DDD
Makšķernieku nodokli vēl uzliks un liks pie psihiatra iet pēc katras copes :DDDD
janka07 13.02.12
zvizdec!Un ja noķer uz ledus 200LS sodu,vo ka varēs kāst piķi.
jeeska 13.02.12
Forši
Uz darbu arī nebūs jāiet....pa ledu taču ejam:-)
DsKs 13.02.12
Meisters 13.02.12
Nedaudz, ne pa tēmu, bet vai kāds nezin kā ir ar copi Īslīces upe, nosaidrojās, ka vasarā, diez gan bieži sanāks uzturēties tās apkārtnē, un gribēju noskaidrot, ko veči ķer un uz ko, ja vsp ķer... :)

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs