atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Vienkārši runājam par visu ko!

Nē bija tādas 3m , divi štuki , korķa rokturis , baigais deficīts bija .....
jurchix 24.03.08
vai taas ko ar roku tin uz taadiem plastmasas riņķiem!?
Viņam vēl vecās gruntenes ir un lieto arī , kādreiz tik pa blatu varēja dabūt tādus štrumus !
jurchix 24.03.08
slikta jau viņa nav ...tikai kriit uz nerviem tas tikšķis!!!!
Es ar fātera Delfīnu rudenī uz vēdzelēm vēl biju .....vienu izvilku krastā , kā nemetās !
jurchix 24.03.08
un lieto ar!!!!???
jansons 24.03.08
man ir delfīns :))
jurchix 24.03.08
nu DELFĪNS taa jau paliks leģenda visu veco copmaņu atmiņaas...ja taada veel ir tad jaaliek sekcijaa,lai var paraadiit mazbeerniem!! veestures eksponaats!!
Man tās lētās kādas 10 mētājās , citas vēl darbojās , bet uz otras spoles reiķina ..... Fāterim vēl tagad vecais Delfīns iet !
jurchix 24.03.08
nu tad jau ka paraadijaas muusu veikalos leetaas bezinercenes,tad es pilniibaa paargaaju uz taam! un dažas veel tagad kalpo...tikai ka nojuuk tad cauri jo rezerves daļas taam nav..ja nu vieniigi var kaut ko piemekleet!
Nu jā , fāterim bija Delfīns , bet tā pat gruntenes un špineres bija ar Ņevas spoli ... bezinerces es vēl vēlāk sāku izmantot , tikai 90-ajos !
jurchix 24.03.08
nu manaa beerniibaa bezinerces DELFĪNU vareeja atļauties tikai vecie copmaņi!!!taakaa visa beerniiba pagaaja ar inerceni....kameer onkulis 86.gadaa no vaacijas atveda bezinerceni!!!
Nekāda vaina nav inerces spolēm tikai jāpiešaujās , cik gadus ar viņām esmu makšķerējis......bet nu gan aizmirsis esmu ....
jurchix 24.03.08
nu ja!taa pludinaašana nesanaak tik gludi!!!
Tam jau ir savi iemesli , ar bezinerceni vienkārši to nedabūsi gatavu ...
jurchix 24.03.08
veči! runaajot par inerces spoleem...iisti masķeri šinii jomaa ir kuldiigas copmaņi...tie laiž ar pludu ,ja vajag tad arii 40 un vairaak metrus,un par bezinerceneem nemaz negrib dzirdet tikai ŅEVAS!!!
andzha14 24.03.08
baigi normaalas naktsmaajas dabuujaam, 3istabu dziivoklis, izromonteets ar platekraana tv un augshtaavaa veel 2 smukas igaunietes dziivoja...
maituputns 24.03.08
;) mja nepaveicās!
andzha14 24.03.08
nu shitais laiks man visu copi sa8**, nedeelu ieprieksh igauni bija skaldiijushi, bet kaa uznaacis veesums taa klusums, ka braucu uz igauniju, dzeerves lidoja no igauniem
maituputns 24.03.08
nemaz ar nebrīnītos ja tā būtu!

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs