atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Vienkārši runājam par visu ko!

Galīgi ne par copi - vai kādam nav zināms kāds meistars Rīgā vai apkārtnē, kas rubī fišku veļas žāvētājos ar siltumsūkni? Kaut kā laikam sāk izmirt normāli meistari, kas saprot kaut ko vairāk par kontaktdakšas nomaiņu.... Viens "spečuks", kas sejasgrāmatā reklamējas, jēgā skrūvgriezni rokās nevar noturēt, drebošām rociņām kaut ko knibinās, viss krīt no rokām ārā, otrs gudru seju stāsta kaut kādas muļķības par automātiku, polārlapsa kaut kāda .... :(. Iepriekš bija normāls meistars pazīstams, bet tas saprata, ka ar remontēšanos pie privātajām kundēm pie pensijas netikt, aizgāja strādāt apsardzē....
RaimisD 23.apr
Karlis_K [23.apr]: Klau varbūt čalis to zirdziņu jāja pa pliko? Es zinu reālu gadījumu, kur čalis pirmajā randiņa izdarīju ko līdzīgu, gribēja atstāt iepaidu un tā teikt uzreiz izrādīt preci :) dāma gandrīz paģība istabā ieejot!
:D
Tikšanās detaļas neprašņāju, bet nedomāju, tikšanās bija ziemā.
Tevis stāstītais gājiens, tā - visa nauda uz zero :))) nebija domāts vājiem nerviem :D
Karlis_K 23.apr
Kas to sieviešu domāšanu var izprast.

RaimisD, 23.aprīlis 2024, 21:57


Klau varbūt čalis to zirdziņu jāja pa pliko? Es zinu reālu gadījumu, kur čalis pirmajā randiņa izdarīju ko līdzīgu, gribēja atstāt iepaidu un tā teikt uzreiz izrādīt preci :) dāma gandrīz paģība istabā ieejot!
RaimisD 23.apr
Karlis_K [23.apr]: Tak viss normāli, lai tik dara kas tīk! Bet iedomājies tādu budžeta ralliju, puikas jož pa lauku ceļiem ar rotaļu autiņiem starp kājām, eņ eņņņ!
:DDD tas jā.

Stāsts iz dzīves hobby horsinga sakarā. Nav tā ka paziņam tā lieta interesētu, bet, bija ievērojis ,ka par to fano viena meiča sociālajos tīklos . Ļoti viņa patika. Sarunāja tikšanos.

Pasūtīja no leišiem to zirgu pa 20 eur. Aizbrauca pie viņas uz Purvciemu un sāka dripelēt gar viņas logiem. Paralēli metot ziņas- esmu klāt.

Atnāk ziņa- tu esi idiots, ne tādu prici baltā zirgā es gaidīju.

Nenovērtēja.
Kas to sieviešu domāšanu var izprast.
daddy_j 23.apr
Tak viss normāli, lai tik dara kas tīk! Bet iedomājies tādu budžeta ralliju, puikas jož pa lauku ceļiem ar rotaļu autiņiem starp kājām, eņ eņņņ!

Karlis_K, 23.aprīlis 2024, 21:26


bezceļos, līdz oriņiem dubļos :DDDD
Karlis_K 23.apr
Tak viss normāli, lai tik dara kas tīk! Bet iedomājies tādu budžeta ralliju, puikas jož pa lauku ceļiem ar rotaļu autiņiem starp kājām, eņ eņņņ!
RaimisD 23.apr
Karlis_K [23.apr]: Vou nu esmu redzējis visu! Pat nezināju ka tāds eksistē :D maksimāli tizli izskatās, kā no trakonama!
Jā, izskatās dīvaini, bet citam cope šķitīs tik pat stūlba nodarbe. Citam nūjošana izraisīs smieklus.

Katram sava nodarbe , aizraušanās ir labākā, galvā nenāk domas kā tas varētu izskatīties no malas, pilnīgi pajāt . Galvenais ,ka pašam rada prieku un labsajūtu.

Savā laikā nodarbojos ar sporta peintbolu. Aizkapājām līdz Baltijas čempjiem. Mans vecums tad bija ap četrdesmit. Ziniet cik nievājošu skatienu nācās sajust, kad bija jāatbild ar ko esmu aizņemts šobrīd.

Cilvēks uztaisa lielas acis un jautā- tas ir tas ko bērni spēlē ,skraida ar pistolēm un šaudās ar krāsu.

Jā.

Vēl neesi izaudzis no šī vecuma?

Es smaidīju, man bija pofig ko domā. Tā bija nodarbe, kas mani aizrāva.

Te pirmais video kas pagadījās, tīri saprašanai par ko runāju.

https://youtu.be/uQrdWlF2i4E?si=vR3WsD5rTIt_aiww
daddy_j 23.apr
Ja ir biatlons (slēpošana + šaušana), pieccīņa (šaušana, paukošana, peldēšana, jāšana ar zirgu un kross)

kāpēc nevarētu būt ziemas COPES daudzcīņa - kross-skriešana, ledus urbšana, tirināšana/raustīšana, lai būtu arī peldēšana un bokss :)))
Karlis_K 23.apr
The HOBBYHORSE Championships :D

https://youtu.be/MmgNL6PT7Ts?si=Sul4IG_mQv25mF5j

Davis-Di, 23.aprīlis 2024, 18:22


Vou nu esmu redzējis visu! Pat nezināju ka tāds eksistē :D maksimāli tizli izskatās, kā no trakonama!
Davis-Di [23.apr]: Davis-Di [33m]: Davis-Di [8m]: BrunoL [8m]: Zēni, sacensties dzīvu radību bendēšanā nav ne sportiski, ne ētiski!Būtībā, tas ir labs arguments,lai šo jautājumu izbeigtu. Citādi - kāpēc ne medības OS? :D

Abavnieks, 23.aprīlis 2024, 17:25

Šaušana par māla baložiem ir olimpiskais sporta veids, kas ir putnu medību pamats.Māla balodis, nav dzīva radība.

Abavnieks, 23.aprīlis 2024, 17:32

Makšķerēšanas sporta veidos ir arī kastings gan ar spiningu, gana ar mušiņmakšķeri. Piemēram Jānis Stikuts piemēram bija PSRS čempions kastingā.Kastings nav dzīvu radību ķeršana. Tāpat kā medības nav māla baložu šaušana.
Tu kā piemēru minēji basu spiningošanu un Latvijas saniegumus starptautiskos makšķerēšanas čempionātos. Dāvi nesāc demagoģiju, ka biji domājis - OS jābūt kastingam un māla baložu šaušanai, zinam taču, ka to nedomāji. Lai makšķerēšana paliek sports, kā saki, man no tā ne silts ne auksts.
Par Latvijas sasniegumiem copē tikai priecājos!

Abavnieks, 23.aprīlis 2024, 18:10

Te nav demagoģija, bet oponēšana tavam apgalvojumam, ka makšķerēšanas sasniegumus būtu jocīgi pieminēt arī ziņu sporta sadaļā.

Papildus piemēram cik ir sporta makšķernieku ar sasniegumiem ārpus Latvijas pasaules čempionātos un cik ir Latvijā sportistu ar sasniegumiem ārpus Latvijas OS sporta veidos, kā piemēram diska mešana, šķēpa mešana, copmaņu būs vairāk un medaļu skaits arī.

Katrā ziņā makšķerēšana man šķiet sakarīgāks sporta veids kā piemēram hobby horsing :D
Nu gluži nē. Tā ir oponēšana tam, ka ne viss, kas saistīts ar makšķerēšanu un medībām, ir saistīts ar sāpju nodarīšanu dzīvām radībām.

Šaušanu pa māla baložiem, kastingu noteikti var saukt par sportu. Visiem vienādi apstākļi, vai nu tu vari vai nu tu nevari.

Nu grūti spriest, vai medaļa OS disku mešanā, šķēpu mešanā kotējas tā pat, kā piemēram zemledus makšķerēšanas pč medaļa. Man tas liekas nereāls salīdzinājums.
Vai uz dalību makšķerēšanas čempionātā vispār ir kaut kāda atlase, konkurence, normatīvi, kuri jāizpilda? Valstiskā līmenī, nevis komandas iekšējā komplektēšanas līmenī.

Nav tā, ka brauc valstis, kas grib, var atļauties un ir diezgan entuziastiskas?


Nu re, Tev šķiet. Bet citiem hobby horsings ir visa dzīve un par tādu makšķerēšanu pat nedomā :D
Un hobby horsings arī nav īsti sporta veids :D

While it may not be recognized as an official sport in traditional sporting institutions, hobby horsing has gained popularity and has organized competitions and events in many countries. In hobby horsing, participants mimic equestrian activities by riding and performing various movements with their hobby horses.
Davis-Di 23.apr
The HOBBYHORSE Championships :D

https://youtu.be/MmgNL6PT7Ts?si=Sul4IG_mQv25mF5j
Davis-Di 23.apr
Davis-Di [33m]: Davis-Di [8m]: BrunoL [8m]: Zēni, sacensties dzīvu radību bendēšanā nav ne sportiski, ne ētiski!Būtībā, tas ir labs arguments,lai šo jautājumu izbeigtu. Citādi - kāpēc ne medības OS? :D

Abavnieks, 23.aprīlis 2024, 17:25

Šaušana par māla baložiem ir olimpiskais sporta veids, kas ir putnu medību pamats.Māla balodis, nav dzīva radība.

Abavnieks, 23.aprīlis 2024, 17:32

Makšķerēšanas sporta veidos ir arī kastings gan ar spiningu, gana ar mušiņmakšķeri. Piemēram Jānis Stikuts piemēram bija PSRS čempions kastingā.Kastings nav dzīvu radību ķeršana. Tāpat kā medības nav māla baložu šaušana.
Tu kā piemēru minēji basu spiningošanu un Latvijas saniegumus starptautiskos makšķerēšanas čempionātos. Dāvi nesāc demagoģiju, ka biji domājis - OS jābūt kastingam un māla baložu šaušanai, zinam taču, ka to nedomāji. Lai makšķerēšana paliek sports, kā saki, man no tā ne silts ne auksts.
Par Latvijas sasniegumiem copē tikai priecājos!

Abavnieks, 23.aprīlis 2024, 18:10


Te nav demagoģija, bet oponēšana tavam apgalvojumam, ka makšķerēšanas sasniegumus būtu jocīgi pieminēt arī ziņu sporta sadaļā.

Papildus piemēram cik ir sporta makšķernieku ar sasniegumiem ārpus Latvijas pasaules čempionātos un cik ir Latvijā sportistu ar sasniegumiem ārpus Latvijas OS sporta veidos, kā piemēram diska mešana, šķēpa mešana, copmaņu būs vairāk un medaļu skaits arī.

Katrā ziņā makšķerēšana man šķiet sakarīgāks sporta veids kā piemēram hobby horsing :D
Davis-Di [23.apr]: Davis-Di [8m]: BrunoL [8m]: Zēni, sacensties dzīvu radību bendēšanā nav ne sportiski, ne ētiski!Būtībā, tas ir labs arguments,lai šo jautājumu izbeigtu. Citādi - kāpēc ne medības OS? :D

Abavnieks, 23.aprīlis 2024, 17:25

Šaušana par māla baložiem ir olimpiskais sporta veids, kas ir putnu medību pamats.Māla balodis, nav dzīva radība.

Abavnieks, 23.aprīlis 2024, 17:32

Makšķerēšanas sporta veidos ir arī kastings gan ar spiningu, gana ar mušiņmakšķeri. Piemēram Jānis Stikuts piemēram bija PSRS čempions kastingā.
Kastings nav dzīvu radību ķeršana. Tāpat kā medības nav māla baložu šaušana.
Tu kā piemēru minēji basu spiningošanu un Latvijas saniegumus starptautiskos makšķerēšanas čempionātos. Dāvi nesāc demagoģiju, ka biji domājis - OS jābūt kastingam un māla baložu šaušanai, zinam taču, ka to nedomāji. Lai makšķerēšana paliek sports, kā saki, man no tā ne silts ne auksts.
Par Latvijas sasniegumiem copē tikai priecājos!
BrunoL 23.apr
Davis-Di [23.apr]: Davis-Di [8m]: BrunoL [8m]: Zēni, sacensties dzīvu radību bendēšanā nav ne sportiski, ne ētiski!Būtībā, tas ir labs arguments,lai šo jautājumu izbeigtu. Citādi - kāpēc ne medības OS? :D

Abavnieks, 23.aprīlis 2024, 17:25

Šaušana par māla baložiem ir olimpiskais sporta veids, kas ir putnu medību pamats.Māla balodis, nav dzīva radība.

Abavnieks, 23.aprīlis 2024, 17:32

Makšķerēšanas sporta veidos ir arī kastings gan ar spiningu, gana ar mušiņmakšķeri. Piemēram Jānis Stikuts piemēram bija PSRS čempions kastingā.
Dāvi, gods un slava JST!
Vismaz, pirms gadiem 10 rekomendēju jaunajiem censoņiem apmeklēt J. Stikuta “sausos pareizrakstības kursus” . Apgūt dažādu metienu tehnikas gan spiningojot, gan mušojot.
Un pats galvenais pamatu pamats- pareizs “instrumenta” satvēriens un pielietojamā technika mānekļa nogādāšanai konkrētā punktā.
Ezerā katrs, kurš spēj noturēt kātu un no šķūņa trāpīt pļavā- maisters!
Lāb, jokus pie malas! Kauns būt makšķerniekam un nezināt Jāņa sasniegumus.
Sausās disciplīnas OK, lai būtu Olimpiskās!
Davis-Di 23.apr
Davis-Di [8m]: BrunoL [8m]: Zēni, sacensties dzīvu radību bendēšanā nav ne sportiski, ne ētiski!Būtībā, tas ir labs arguments,lai šo jautājumu izbeigtu. Citādi - kāpēc ne medības OS? :D

Abavnieks, 23.aprīlis 2024, 17:25

Šaušana par māla baložiem ir olimpiskais sporta veids, kas ir putnu medību pamats.Māla balodis, nav dzīva radība.

Abavnieks, 23.aprīlis 2024, 17:32


Makšķerēšanas sporta veidos ir arī kastings gan ar spiningu, gana ar mušiņmakšķeri. Piemēram Jānis Stikuts piemēram bija PSRS čempions kastingā.
BrunoL 23.apr
Tā jau nonākam līdz absurdam- ķeriet māla mailītes! Limitēti uztveramā tīkliņa gabarīti utt. .:)
Davis-Di [23.apr]: BrunoL [8m]: Zēni, sacensties dzīvu radību bendēšanā nav ne sportiski, ne ētiski!Būtībā, tas ir labs arguments,lai šo jautājumu izbeigtu. Citādi - kāpēc ne medības OS? :D

Abavnieks, 23.aprīlis 2024, 17:25

Šaušana par māla baložiem ir olimpiskais sporta veids, kas ir putnu medību pamats.
Māla balodis, nav dzīva radība.
Davis-Di 23.apr
BrunoL [8m]: Zēni, sacensties dzīvu radību bendēšanā nav ne sportiski, ne ētiski!Būtībā, tas ir labs arguments,lai šo jautājumu izbeigtu. Citādi - kāpēc ne medības OS? :D

Abavnieks, 23.aprīlis 2024, 17:25


Šaušana par māla baložiem ir olimpiskais sporta veids, kas ir putnu medību pamats.
BrunoL [23.apr]: Zēni, sacensties dzīvu radību bendēšanā nav ne sportiski, ne ētiski!
Būtībā, tas ir labs arguments,lai šo jautājumu izbeigtu. Citādi - kāpēc ne medības OS? :D
Netrako. Es taču teicu - manuprāt.
Man makšķerēšana nav sports.
Skaidrs - kas kuram tuvāks, par to iedegas.

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs