
Un tu jau kā teicu ir primāts, kas uzvedības modelī patālu no intelekta sabiedrības.
urmaas [07.10.19]: Vislabākā skola ir dzīve! A diploms tāds papīrītis vien ir. Kurš apliecina ka esi noklausījies kursu!Tieši tā. Nesaku ka tas nenoder, jo jebkura pieredze ir derīga, bet nesaku ari ka dakteris ir tas kurš stradiņus ir pabeidzis. Dakteris ir tas kurš pirmais uzvelk halātu mugurā :)
viens ir to diplomu iegūt otrs pielietot.ir tādi kas beidz tehnikumus ar autoatslēdznieka diplomu bet nejēdz pieskrūvēt riteni.tā ka ne jau diploms nosaka cilvēka vērtībuJo mums ir joprojām tupā padumjolaiku izglītības sistēma:)))
elgreko, 7.oktobris 2019, 21:27
udens2 [30m]: Shm_didzis [11m]: elgreko [14m]: Brenci21-ļoti precīza bilde .Bilde tiešām precīza, tie kas bērnībā un jaunībā slinko, nemācās, necenšās un neapgūst profesiju, tie paliek par melnstrādiekiem, tie kas mācās, cenšās, iegūst augstāko izglītību, utt., tie arī strādā labi apmaksātos darbos un saņem labu atalgojumu.Cik ar augstākajām izglītībā sēž maximas kasēs? Cik tādu pašu inosrancijā "zemenes lasa"? Utt.Par to jau stāsts,ka daudzi iet mācīties lai būtu papīrs,bet kad to saņem nezin ko ar to darīt vai ir tāds stipri viduvējs speciālists kuru nevienam nevajag
urmaas, 7.oktobris 2019, 20:38Tāpēc ka iet mācīties dēļ ''papīra''visi raujās izmacīties par ekonomistu,juristu,ITišņiku,bet kaut kā maz ir kas mācās par biologu,inženieri,ģeologu.Sen bij jāpārņem prakse kad augstākā ir par lielu naudu un izcilākie,kas vidusskolā ir bijuši teicamnieki tiek bezmaksas iegūt sev izvēlēto izglītībuTie kas iet MĀCĪTIES un tiešām to dara, tie parasti nepaliek bez darba. Un labs ekonomists, jurists vienmēr atradīs darbu, par IT speciālistiem vispār nerunāsim, tiem ar darba atrašanu nav nekādas problēmas.
Shm_didzis, 7.oktobris 2019, 20:58
Cik ar augstākajām izglītībā sēž maximas kasēs? Cik tādu pašu inosrancijā "zemenes lasa"? Utt.
urmaas, 7.oktobris 2019, 20:38
udens2 [07.10.19]: Shm_didzis [11m]: elgreko [14m]: Brenci21-ļoti precīza bilde .Bilde tiešām precīza, tie kas bērnībā un jaunībā slinko, nemācās, necenšās un neapgūst profesiju, tie paliek par melnstrādiekiem, tie kas mācās, cenšās, iegūst augstāko izglītību, utt., tie arī strādā labi apmaksātos darbos un saņem labu atalgojumu.Cik ar augstākajām izglītībā sēž maximas kasēs? Cik tādu pašu inosrancijā "zemenes lasa"? Utt.Tie kas iet MĀCĪTIES un tiešām to dara, tie parasti nepaliek bez darba. Un labs ekonomists, jurists vienmēr atradīs darbu, par IT speciālistiem vispār nerunāsim, tiem ar darba atrašanu nav nekādas problēmas.
urmaas, 7.oktobris 2019, 20:38Tāpēc ka iet mācīties dēļ ''papīra''visi raujās izmacīties par ekonomistu,juristu,ITišņiku,bet kaut kā maz ir kas mācās par biologu,inženieri,ģeologu.Sen bij jāpārņem prakse kad augstākā ir par lielu naudu un izcilākie,kas vidusskolā ir bijuši teicamnieki tiek bezmaksas iegūt sev izvēlēto izglītību
urmaas [16m]: Shm_didzis [6m]: elgreko [14m]: Brenci21-ļoti precīza bilde .Bilde tiešām precīza, tie kas bērnībā un jaunībā slinko, nemācās, necenšās un neapgūst profesiju, tie paliek par melnstrādiekiem, tie kas mācās, cenšās, iegūst augstāko izglītību, utt., tie arī strādā labi apmaksātos darbos un saņem labu atalgojumu.Cik ar augstākajām izglītībā sēž maximas kasēs? Cik tādu pašu inosrancijā "zemenes lasa"? Utt.Un cik mums ir/bija visādas mēslu augstskolas, kā Alberta koledža, Baltijas kaut kāds tur institūts, utt., kur sapiķo, atsēdi un ir diploms. Pats par sevi papīrs neko nedod, ir arī jāmācās, kaut kas jāzon, jāizrăda iniciatīva, jāiet uz praksēm, utt. Arī citās valstīs uz šķīviša nevienam neko nepienes...Zinu dažus skuķus kas to BKI ir pabeigušas,kādas kazas bij tādas palika,lasa un tic horoskoiem,skatās ekstrasensu cīņas un tie ir cilvēki ar augstāko izglītību:))
Shm_didzis, 7.oktobris 2019, 20:46
Shm_didzis [11m]: elgreko [14m]: Brenci21-ļoti precīza bilde .Bilde tiešām precīza, tie kas bērnībā un jaunībā slinko, nemācās, necenšās un neapgūst profesiju, tie paliek par melnstrādiekiem, tie kas mācās, cenšās, iegūst augstāko izglītību, utt., tie arī strādā labi apmaksātos darbos un saņem labu atalgojumu.Cik ar augstākajām izglītībā sēž maximas kasēs? Cik tādu pašu inosrancijā "zemenes lasa"? Utt.Tāpēc ka iet mācīties dēļ ''papīra''visi raujās izmacīties par ekonomistu,juristu,ITišņiku,bet kaut kā maz ir kas mācās par biologu,inženieri,ģeologu.Sen bij jāpārņem prakse kad augstākā ir par lielu naudu un izcilākie,kas vidusskolā ir bijuši teicamnieki tiek bezmaksas iegūt sev izvēlēto izglītību
urmaas, 7.oktobris 2019, 20:38
urmaas [07.10.19]: Shm_didzis [6m]: elgreko [14m]: Brenci21-ļoti precīza bilde .Bilde tiešām precīza, tie kas bērnībā un jaunībā slinko, nemācās, necenšās un neapgūst profesiju, tie paliek par melnstrādiekiem, tie kas mācās, cenšās, iegūst augstāko izglītību, utt., tie arī strādā labi apmaksātos darbos un saņem labu atalgojumu.Cik ar augstākajām izglītībā sēž maximas kasēs? Cik tādu pašu inosrancijā "zemenes lasa"? Utt.Un cik mums ir/bija visādas mēslu augstskolas, kā Alberta koledža, Baltijas kaut kāds tur institūts, utt., kur sapiķo, atsēdi un ir diploms. Pats par sevi papīrs neko nedod, ir arī jāmācās, kaut kas jāzon, jāizrăda iniciatīva, jāiet uz praksēm, utt. Arī citās valstīs uz šķīviša nevienam neko nepienes...
Shm_didzis [07.10.19]: elgreko [14m]: Brenci21-ļoti precīza bilde .Bilde tiešām precīza, tie kas bērnībā un jaunībā slinko, nemācās, necenšās un neapgūst profesiju, tie paliek par melnstrādiekiem, tie kas mācās, cenšās, iegūst augstāko izglītību, utt., tie arī strādā labi apmaksātos darbos un saņem labu atalgojumu.Cik ar augstākajām izglītībā sēž maximas kasēs? Cik tādu pašu inosrancijā "zemenes lasa"? Utt.
Brencis21 [07.10.19]: udens2 [55m]: Saprotu, dialoga par,, mūsu jautājumiem,, pāriet uz ierasto : pats esi muļķis un visur ,, krievu pirksts,, . Nu klauni un tikai.Un luterīt, ko tad tu esi pateicis pēc būtības??? Linku iekopēšana un bildīšu postēšana tā nav "pateikšana pēc būtības"
:DDDDD
Brencis21, 7.oktobris 2019, 19:19
nu ja tu šo visu nespēj sasaistīt tad nelien no cirka arā,dari savu klauna darbu:DDDBravo!!!!!!!!
:)))))
Un to man saka tad kurš neko nevar pēc būtības pateikt.
Un nepļūtiet pēc tam, ka atbildu jums ,, jūsu valodā,,.
elgreko [07.10.19]: Brenci21-ļoti precīza bilde .Bilde tiešām precīza, tie kas bērnībā un jaunībā slinko, nemācās, necenšās un neapgūst profesiju, tie paliek par melnstrādiekiem, tie kas mācās, cenšās, iegūst augstāko izglītību, utt., tie arī strādā labi apmaksātos darbos un saņem labu atalgojumu.