popers> forele ir glupa un ziņkārīga zivs, nāk uz troksni. Tāpēc vajag skaļi šļakstinoties brist pa upes vidu, vislabāk pa straumi uz leju. Tad visas foreles tev sekos. Nobrien kādu km, apgriezies un sāc mētāt. Lielajām tīk pamatīgi šūpiņi, un tos tāpat jāmet ar skaļu plunkšķi iekšā. Vēl foreles pievilina sarkana krāsa, tāpēc vari uzvilkt koši sarkanu cepuri galvā, var arī uz spoles uztīt resnu sarkanu auklu(paskaties kādi resni un krāsaini striķi ir mušotājiem!) Ne asakas!
Labdien foreļnieki:D
Es arī vēlētos sākt spiningot pa mazajām foreļupītēm.
Vai varat lūdzu kutko noderīgu pastāstīt?
To ko obligāti būtu jāzin copējot foreles.
Noteikumus zinu:D
P.S copeejot foreles pa upiiti ir jaaiet uz augsu vai uz leju?:))
Sveiki nosprāgušās Zives vāvuļi!Tad tagad te viss tuss notiekās! ;) Tā jau nav ka jj unkuls nemaz necopē, tikai putnus bildē.Nedēļu appakaļ bijām X-ā.Divas skaistules atlaidu (43,45).Nu bļin Zivgārni ,odi tais Tavos krajos.Šitā es nebij redzējis!!! Kā tundrā!!!Terors cimdos copēja!:DD BlūmJanka izstijās pēc maoru virsaiša kas bez krāsām tetovēts!!!:DD
Ja ungāri var tā Mongolijā ķert,tad jau mūsējie nav sliktāki.Viepli-taisi tikai peles (miš),taimiņiem un citām tās tur ir baigi labās.Alatām ar nav ne vainas un dodies ceļā,tā pa Kurzemes un Vidzemes krūmiem vien ložņā.
vairis> pārāk novienkāršots formulējums. Foreļu meklējumos ir gadījies pacopēt burvīgos piejūras strautos, kur no forelēm ne miņas, tik mazi asareļi, raudeles. Un tai pat laikā Latgalē diezgan lēnā upelē ar vietām bagarētiem un aizaugušiem posmiem sastapt foreles. Pie tam ceļā uz jūru kādi 6 aizsprosti, liels ezers un 3 upes ;) Galvenais lai upīte vasarās nepārkarst(daudz avotu, gari noēnoti posmi caur mežu, bieziem krūmiem), pietiek skābekļa(ne pārāk aizaugusi zālēm, vietām krācītes) bet ziemās būtu pāris dziļas bedres(vai dzirnavezeriņš) kurās pārziemot.