atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Sausā Daugava

sigi 05.05.16
Padalieties, lūdzu, kur Sausajā Daugavā var izīrēt laivas un kādi ir bāzes kontakti. Paldies!
ilmiks 03.05.16
Šodien no 18.00 21.30 Sausajā atkal pa sauso,paziņam 2zemmēri un viens mērs.Mērs vēl bija pilns ar ikriem, varbūt tāpēc tāda necope , ka nau iznārstojušas.No Doles salas puses pilns ar grunteņotājiem,bet kamēr copēju neredzēju ka kāti cilātos.
Modzha 02.05.16
01.05. Sausajā no 7:00-12:00, 2 zemmēri + viens smuks mērs. Bij jāmeklē kur siltāks ūdens.
Tas no laivas.
lamprey 02.05.16
Vakar no 4 līdz 13 dabūjam 4 zemmērus, visi palaisti atpakaļ, lai nu aug. Baigi daudz laivu bija, bet neizskatījas kā kads ko dabūja.
ilmiks 01.05.16
Šodien Sausajā pa sauso no 5.00 līdz 13.00,pat copi neredzējām.
Leopolds 27.04.16
Slikti! Citu gan nezinu, Ķekavā!
Seperis 27.04.16
Šogad, laivas neizīrēšot:( ieteica meklēt Alejās.
Seperis 27.04.16
Paldies!
Leopolds 27.04.16
Laivu noma Vimbukrogā, tel 29703168. Piezvani, varbūt var vēl dabūt...
Seperis 27.04.16
Sveiki, no aprīļa esmu pārcēlies uz dzīvi ķekavas novadā. Katru gadu 1 maiju cenšōs sākt ar spiningošanu (parasti lielupē). Varbūt kāds zin, vai kāds iznomā laivu, vai varam sarunāt ka paķer mani kāds kaimiņš līdzi? Savādāk nervu sabrukums klāt, ka upe degungalā, bet spini pamētāt nesanāks:) paldies!
hecs7 04.04.16
Kaa ar copi sausaja ap kekavu? ir verts uz fideri pasedet?

Spinings25, 4.aprīlis 2016, 15:15

Kā N.G saka vienmēr ir vērts, bet vai līnis un karūsa modusies nju ziņu naff, i neviens neliks, jo negrib tur kolchozu.
Spinings25 04.04.16
Kaa ar copi sausaja ap kekavu? ir verts uz fideri pasedet?
sigi 13.03.16
Vai kāds var PM atsūtīt, kur var piebraukt pie Sausās Daugavas Ķekavas apkaimē.. gribas kādu asari pamēģināt sakacināt. Vai tur vispār no krasta ir jēga mēģināt?
doks65 14.10.15
Sveiki ar kolēģi izmētājāmies nedēļas laikā četras dienas uz da jebko ne dziļumā ne niedrēs ne uzsitiena, bijām no muzeja gala līdz baltajam sēklim klusums, varbūt laiks pa saulāinu? Var būt kāds var, ko ieteikt?
Atis22 30.09.15
Negribu pateikt neko tādu, lai saprastu kā uzbraucienu, bet Sausajā Daugavā ir jāzin vietas, tā atbraucot kaut ko sakarīgu noķert ir grūti! Tāpat apetīte ir atkarīga no HESa! Par sevi runājot pie sausās esmu nodzīvojis gadus 10 un tāda fantastiska līdaku cope, kā šogad nav sen bijusi! tiesa izmērs ir līdz 3kg, bet nereāli daudz! copes reizē vidēji var noķert 5-10 līdakas! Pagaidām gan atsevišķās vietās, bet arī citur var salasīt! Arī ir jāatrod pareizie mānekļi un krāsas! vienīgais padoms ko teikšu - meklē līdakas 30 cm - 70 cm dziļumā zālēs!
p.s. Lielie asari šogad vel nav ienakuši

Mr.Red, 27.septembris 2015, 15:59


Man tieši šķiet ka asari beiguši kosties! Septembra sākumā kā traki ņēma, tagad pa kādam var dabūt! Bet līdakas šoruden gan labi ņem! Pirmo gadu pilnīgi prieks copēt Sausajā! :) :)
asarsasars 29.09.15
Nu skaidrs, tad nepadošos. Turpināšu ķemmēt Sauseni un tad jau redzēs. Paldies.
Mr.Red 29.09.15
Par to pašu, tiesa es darbojos augstāk!
Vakar 7 līdakas, visi mēri, bet visas peld, joprojām visas ir seklumā!
asarsasars 29.09.15
Tu par Katlakalna Sauseni?
Mr.Red 27.09.15
Negribu pateikt neko tādu, lai saprastu kā uzbraucienu, bet Sausajā Daugavā ir jāzin vietas, tā atbraucot kaut ko sakarīgu noķert ir grūti! Tāpat apetīte ir atkarīga no HESa! Par sevi runājot pie sausās esmu nodzīvojis gadus 10 un tāda fantastiska līdaku cope, kā šogad nav sen bijusi! tiesa izmērs ir līdz 3kg, bet nereāli daudz! copes reizē vidēji var noķert 5-10 līdakas! Pagaidām gan atsevišķās vietās, bet arī citur var salasīt! Arī ir jāatrod pareizie mānekļi un krāsas! vienīgais padoms ko teikšu - meklē līdakas 30 cm - 70 cm dziļumā zālēs!
p.s. Lielie asari šogad vel nav ienakuši
asarsasars 27.09.15
Arī pabiju " sausajā daugavā" ar čomu. Bijām 3 dienas. Vienu dienu laiks saulains - cope pa nullēm abiem. Nosēdējām 5 h un atmetām ar roku. 2. diena laiks apmācies, vējelīts neliels, pa brīdim uzsmidzina ( ideāls laiks copei ) - uz abiem pāris asarīši. Nosēdējām, kādas 6, 7 h. 3. dienā izbesijušies jau 6:00 bijām uz ūdens, vēl tumš - PA PĀRIS ASARĒNIEM!! Izmētājām visas niedres ! Jau apsolījos, ka uz šito " sūdu bedri " vairs nemaukšu. Bijām ar laivu. Ap kaļķa cepli un Katlakalnu. Bet man ir aizdomas, ka ar zivīm tur sāk palikt pavisam švaki, jo daudzkur pilns ar mirušām zivīm...bija ļoti daudz miruši sīkie zandartēni un asari. Neticas, ka tur tik švaki. Nezinu, varbūt kāda ķīmija tiek laista.

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs