atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Ķīšezers

Zivnieks 23.02.11
marti
nāk, nāk :DDD
marti 23.02.11
vai tik kjiisii nenaak iekshaa kaut kas labs? vakar un shoriit -26 graados vechi seezh... viens pie langas ietekas/iztekas un barinjsh dziljumaa pie golfa gluba.
marti 21.02.11
esmu noleemis saveejo pacelt shajaa nedeelhas nogalee lai vai kas ;)
Tonis 21.02.11
Dažreiz jau pēcpusi vērts pacelt arī kad ir apmācies.....
aivisq 21.02.11
Kas tad nu? Visi uz Peipusu pārvākušies, vai aukstuma baidās? Brīvdienās gan izskatījās, ka trako, kuri šitādā laika iet uz ezeru nav palicies daudz. Tiesa, arī zivju nebija. Bet fīlings labs, laiks mierīgs, saule spīd. Tādēļ vien bija vērts pakaļu no dīvāna pacelt. :-)
parcopi.lv 07.02.11
Šodien Ķīšezerā mazie diezgan aktīvi ņēma. Lielākus jāpameklē, lielos neatradu. Darbojos ar bļitku. Ledus normāls :)
Viens asaris paņēma uz karodziņu 280gr, kas iekāroja mazāku savu sugas brāli un vienu uz bļitku 100gr dabūju. Pārējie mazi un pavisam mazi :D
Mpuzulis 04.02.11
Sveiki!
Kāds ledus Kisezeraa?
mezkalns 01.02.11
Šodien švaki - tikai trīs asarēni sprīža garumā. Vēl līdacēnam pīrsings. Tas pie Sužiem.
jurciks 29.01.11
bet ko tur daudz atkost-vai nu jūrnieks tur ir vai arī naf.ja ir,tad kur viņš ir?:)
kasals 29.01.11
interesanti ka sodien kisinieka ir gajis ar copi, man ta pavaji kisi un pa kadam plicitim un asukam. uz juglas galu sedeja kadi 30 cilveki . var kads padalities info ka tur gaja?
marti 23.01.11
es arii dziivoju, bet tikai 2 gadus, taapeec ceru, ka kaadreiz atkodiishu :P briizhiem jau liekas, ka galiigi copeet nejeedzu, bet kaa aizbrauc citur taa uzreiz kjeraas :D gandriiz pat vienalga kur ir labaaki rezultaati ;)
parcopi.lv 23.01.11
Es pie Ķīšezera dzīvoju, un tāpat ziemā bieži palieku garu degunu :)))
marti 23.01.11
es gribeeju teikt, ka biju vakar un shodien.
marti 23.01.11
es biju gan vakar, gan aizvakar. arii tikai ar pliku bljitku. vakar kaadus seshus ko seerkocinju kastiitee ielikt. shodien vienu :) shodien no izmisuma pat uzspraudu riigas miesniega riigas salami gabalinju un peec tam siera gabalu :D bez rezultaatiem :( aa un vakar man uz plikas baltaas bljitkas panjeema viena smuka rauda... es kaut kaa nemaaku to kjiisi atkost :(
parcopi.lv 23.01.11
Šorīt biju aizgājis, asarus neatradu :D Darbojos tikai ar bļitku. Laiciņš gan foršs, nedaudz mīnusi un saulīte spīd :)
Boroda 16.01.11
Aizvadītajā diennaktī mediķu palīdzība bijusi nepieciešama kādam vīrietim, kurš bija ielūzis ledū Ķīšezerā un kuru no ūdens steigšus izvilkuši blakus esošie zemledus makšķernieki, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša.
Arvids8 12.01.11
Vakar ducis pannas asaru mazliet sīko,šodien ar lielu lūgšanos 8 gb. Priecē tas ka var viegli pārvietoties.Juglas ietekā izskalojums samērā tālu ezerā,iesaku uzmanīties !
aakkis 11.01.11
slidens=vertikāli,vai horizontāli?
parcopi.lv 11.01.11
Šodien bez rezultātiem Ķīsītī. Uz bļitku arī tikai pavisam mazie pieteicās. Ledus ļoti kārtains un slidens.
klops_G 09.01.11
Zinu, ka Salmo kopvērtējumā palika 2., citu neko nezinu- nokavēju :D Pēc visa- vakar gāja labāk, šodien mazāk zuvju, bet izmērs lielāks.

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs