atgādināt paroli atcerēties
 
 
Ienāc ar Draugiem.lv profilu

Ķīšezers

Bagira 09.01.11
klops_G 08.01.11
Rezultātiem tikai uzmetu aci, īsti neapsakatījos, bet pēc pirmās dienas Salmo 1., NG un Rita 1. savos sektoros, Liderim pasūdīgi. Cik dzirdēju Rita savā sektorā par kg ielikusi otrajam.
urmaas 08.01.11
Šodien pirmā diena copes sacensībām Ķīsītī.anteresno,kā ta gājis sportsmeniem?
:)
parcopi.lv 05.01.11
Šodien vējš, putenis un cope nekāda. Tikai sīči. Uz bļitku ar daži sīči pieteicās, bet neviena pat 75gr nebija. Uz mormeni kazaraga izmēri. Pirmā šī gada cope garām :))
awsz 01.01.11
Pašlaik interesē tikai ledus apstākļi
urmaas 01.01.11
ja ir vēlēšanās piedalīties mačos,tad ieteiktu pašam aizbraukt un atkost to vietu,murmuļus,frekvenci utt.savādāk ir iespējamība sastāstīt pasakas.turiet tik ausis vaļā!
:)))
awsz 01.01.11
Kāds ir ledus stāvoklis Ķīsītī (visvairāk interesē vieta, kur mači notiks). Ūdens uz ledus, sērsna, citas šaizes? Kā ir?
marti 31.12.10
man bija tieshi taa pat vakar. izurbu kaadus 30 caurumus dazhaadaas vietaas un tikai viens piesitiens :( bet taa - laicinjsh forshs.
elvijs86 31.12.10
šodien uz bļitku vispār ne vienas copes!divataa pus ezeru izbridām un nekā:(
parcopi.lv 30.12.10
Šodien viens nedaudz virs 300gr, divi simtnieki un daži sīči. Viss uz bļitku. Uz mormeni sākumā pamēģināju, ņēma tikai supersīči! Bildes galerijā.
Arvids8 28.12.10
Ķīsis pie Juglas ietekas-kaķa komplekts !
parcopi.lv 28.12.10
Šodien Ķīšezerā copēja visur un uz visu, bet nu tādi sīči, ka bail :D Spēj tik mest atpakaļ :)) Galvenais, ka bļitkas arī grābj, kaut paši bļitkas izmērā. Trāpījās tikai viens normāls ašuks un uz mājām aiznesu piecas zives :))))
Toties laiciņš rīta pusē bija ideāls copei - vēja nav, saulīte spīd, sniegs zem kājām sasalis un nelūzt vairs iekšā, nelieli mīnusi....super! :) Re kā tur izskatījās!
klops_G 27.12.10
Pie policijas akadēmijas/ķeizarmeža līča, ozo golfa laukuma, braucot pa Jaunciema gatvi jebkurā līcītī - plašas iespējas izvēlēties un izpausties! :)
Bagira 27.12.10
Kurā galā ķīšezerā labāk brist iekšā uz copi ar mormišku...doma aizlaist, tik neesmu tur nekad copejis...
parcopi.lv 24.12.10
Šodien tikai sīkie(galīgi sīki) ķerās. Vējš un putenis ar nepatīkams. Vietām sniegs tāds, ka paiet nevar un apakšā pļura. Cope neizdevusies :)
marti 24.12.10
aizmirsu pateikt un man liekas, ka to nevar nepateikt! pagaajusho 7dien pa kjiishezera vidu pastaigaajaas stirnu paaris! devaas virzienaa no jaunciema uz salinjas pie tilta...
Bljitka 23.12.10
Es pagājušo nedēļas nogali kad vedu savu pellu no Liepavotiem uz māju redzēju večus cītīgi sēžam uz kanāla Zirgu salas galā...ļadus bija OK:)
V.S.O.P. 23.12.10
Lielupē šonedēļ viens izplunčajās pie Jūrmalas tilta. Ja lienat, tad ar prātu ...
Bljitka 23.12.10
Sienāzis Es vot ar veco ar domā rīt maukt...bet tik nav vēl izdomāš uz kurieni...Kaņieris...jeb Lielupe...tjipa pie Zirgu salas kur kanāls ar upi saiet:) Kā domā...vai Lielupe ir taustāma?
marti 23.12.10
nu es ar mozh kaadaa briidii paarvilkshos paari ielai paurbt ;) bet nu ar tiem taarpiem un bariibaam vairaak nenjemshos. knagji salst. staigaashu ar vienu bljitku!

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!

Ja reģistrēsies, arī Tu varēsi piedalīties portāla CopesLietas.lv aktivitātēs!

reģistrēties

skaidrs